Brata Irt poskrbela za Zdravljico v Radizelu

Objavil PR/AMZS Šport dne 12. jun. 2017

V Radizelu so minuli vikend gostili dirko evropskega prvenstva v motokrosu. Člani AMD Orehova vas so znova poskrbeli za odlično organizacijo, tokrat v kategorijah EMX 65, EMX 85 in v odprti kategoriji, z zmago pa je njihov trud poplačal domači motokrosist Peter Irt. Njegov uspeh je z drugim...

V Radizelu brez slovenskih stopničk

Objavil AMZS Šport dne 30. maj. 2016

V Radizelu je bila minuli vikend dirka evropskega prvenstva v motokrosu v kategorijah EMX 65, EMX 85 in EMX Open. Najuspešnejša Slovenca sta bila Jernej Irt, ki je bil četrti v odprtem razredu in Maks Mausser s četrtim mestom v kategoriji EMX 85.

V Radizelu bo ta vikend dirka evropskega prvenstva v motokrosu

Objavil AMZS Šport dne 27. maj. 2016

V Radizelu bodo ta konec tedna gostili dirko evropskega prvenstva v motokrosu.

MX: Brata Irt do dvojne evropske zmage

Objavil Objava za javnost dne 07. jul. 2014

Motokros proga Radizel je prvi julijski konec tedna gostila zadnjo dirko evropskega prvenstva v razredu open.

MX: Motokrosisti v Radizelu končali sezono

Objavil Andreja Prel dne 25. sep. 2011

Pred finalom so bile med vodilnimi dirkači minimalne razlike, zato je bila zadnja dirka zelo zanimiva.

MX: Motokrosisti v Radizel po naslove

Objavil Andreja Prel dne 23. sep. 2011

Motokrosisti se bodo v nedeljo še zadnjič pomerili za točke državnega prvenstva in dobili bomo pet državnih prvakov sezone 2011.

MX3: Bill dvakrat prvi, Kragelj dvakrat peti

Objavil Žorž Mendoza / foto: Drago Svetlin dne 24. jul. 2011

Julien Bill je brez težav zmagal v obeh vožnjah pred svojim najhujšim letošnjim tekmecem Milkom Potisekom.

MX3 in WMX : Radizel

Objavil Mateja Pivk dne 17. jul. 2011

Dirka v Radizlu Švicarju Julienu Billu na Hodni in Stephanie Laier na KTM-u.

MXP: Nenad Šipek slavil v Radizlu

Objavil Matjaž Košir dne 15. maj. 2011

AMD Orehova vas je s svojimi 50-letnimi izkušnjami izpeljala pravo blatno dirko v kateri je sodelovalo 110 tekmovalcev.

Motokrosisti zaključili državno prvenstvo

Objavil Andreja Prel dne 27. sep. 2009

Imamo nove prašno-blatne prvake. Z dirko v Radizelu se je zaključilo državno prvenstvo SLO MX Feroda Celje v motokrosu.

Motokrosisti pred finalno dirko DP SLO MX Feroda Celje

Objavil Andreja Prel dne 25. sep. 2009

Na slovenski kraljici prog za motokros v Radizelu se bo to nedeljo končalo tekmovanje za državno prvenstvo SLO MX Feroda Celje v motokrosu 2009.

Obvestilo!

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo te spletne strani se strinjate z našo uporabo piškotkov.