Skoči na vsebino

Zbor Apachi Riders 2004


mk-r

Priporočene objave

Ta konec tedna 30.07. - 01.08. je ob Ivarčkem jezeru super zbor motoristov...

Lepa lokacija, dobra klapa....

Lani je bilo super :yea2:

Letos se zagotovo ponovno vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam ... lokacija je resnično lepa ... tudi za ohladitev v jezeru ni problama.

Kdaj se pa kaj dogaja ... en dan bi si vzel časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bila pa atrakcija večera :OK:

Skok z motorjem v jezero :lol1: :lol1: :lol1:

post-20-1090854566.jpg

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kaj, sam sem bil tam ene dve leti nazaj. Lokacija ni nč kaj posebnega, tisto jezero zgleda po vseh tistih plavajočih kozarcih in steklenicah :SS .

Šanke so zaprli ob enih ponoči, še največja "atrakcija" vsega pa so bile cele familije, ki so zjutraj igrale mini golf okrog mojega šotora. Pa zaprti šanki v nedeljo zjutraj.....Me ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je to Ivarčko jezero? Kok km od Lj?

Na Koroškem.....

glede kilometrov pa je čist odvisn, kje greš.....

Če greš skozi Velenje in Slovenj Gradec, maš cca 115 km do Ravn na Koroškem

post-20-1090914903.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kaj, sam sem bil tam ene dve leti nazaj. Lokacija ni nč kaj posebnega, tisto jezero zgleda po vseh tistih plavajočih kozarcih in steklenicah :SS .

Šanke so zaprli ob enih ponoči, še največja "atrakcija" vsega pa so bile cele familije, ki so zjutraj igrale mini golf okrog mojega šotora. Pa zaprti šanki v nedeljo zjutraj.....Me ni več.

Pa ne mi rečt da je gostitelj sam kot dobrodošlico naredil takšno " svinjarijo " v jezeru ... to je le odraz nekulturnega obnašanja nekaterih udeležencev.

Kar se pa šankov tiče ( tvoj pogled in interes ) je pa najboljše da greš kar peš od doma pa do prve gostilne ki dela nonstop in uživaš kar tam, saj zgleda da ti je pomanjkanje tekočine pokvarilo celotno razpoloženje.

Mirno lahko rečem, da je pred 15 leti bil zbor motoristov povsem nekaj drugega kot danes, kjer vse bazira na alkoholu.

Brez zamere ... ni mišljeno osebno !

Popravljeno . Popravil IKE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IKE brjatu tud jest se stinjam s tvojo oznako veselic... Vseskup je sam še gasilska veselica... pa govorim na splošno o zborivski sceni... Ko gledam vse te trume v resice oblečenega folka - Vikend bikerjev, zlikanih briljantina bojsov (podobna scena je ljubljansko tromostovje) in trume atrakcije željnih pešakov, mi rata milorečeno slabo, če pa pošten povem mi gre na kozlanje... Vseskupi je ena sama gluma. Včasih si se še res narežal če si kam šel... Žal ne najdem bruhosmeška da bi ga prilepil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, če me nisi razumu, sem tlele izpostavu predvsem problem organizacije. Drugi dan me je čakalo 250 km in verjemi, da nisem imel namena popivati do šestih ujutro. Na zadnjem zboru - teden nazaj, sva z mojo odšla spat ob 23.30 z vsega dvema pivama v riti, zato ne ti meni govorit o pomanjkanjku alkohola. in zakaj?? Ker me je drugi dan čakalo 650 kmjev. Pa so zastonj talali hot doge, rolade, sladkarije, zjutraj kavo,... To človeka privabi. In še so prave veselice, ljudje in klapa, verjemi, le na ta prave zbore je potrebno it.

SF - verjetno si jim sam (tem kot ti praviš zlikanim bojsom) precej podoben, saj se z njimi družiš, jih videvaš, obiskuješ kraje kjer jih srečuješ, jaz jih namreč nikjer ne vidim. Ali drugače, izbiram poti kjer jih ni mogoče zaslediti.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda, da se vas termin pokriva z Ankaranom. Odlocitev za Ankaran je padla ze pred 14 dnevi, tko, da sedaj bi tezko vse prepricali za spremembo. Ceprav v vasem koncu se nisem bil in verjamem, da ni slabo :hmm:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pridem na zbor zato, da spijem eno kokto in pojem eno presto (uno, ki visi na šanku in je vsa popljuvana)potem čakam, da se začne kakšen šov s pantomimikom in da mi Jerca Mrzel zrecitira kakšno pesem in potem bi šla spat :blink: .

Ko uzalud čakam, poslušam mamine sinkote kakšen je bil un desni ovinek in kako je ali ni ali bi, kako bi in zakaj bi pa pol ni....speljal......kaj je in kaj ni z njegovo ročko narobe, gledam, kako se je opravil za tistih 50km,ki jih je prevozil in kako se kuha v lastnem zosu in kaj je na dirki stenstalo Rossija in kaj bi lohk Sete drugač naredil in kje je keč da gre dukatiju slabo....bla bla bla.......navdušeno aplavdiram, ko nekdo zažge pnevmatiko , in poka z avspuhom (najraj imam ko se to dogaja v šotoru in se tisto smrdljivo olje (dodatna oprema) kadi v moje čevape......)

Dragi moj če hočem vse to preživeti in ostati ,,neprizadeta,, in ob vsemu hrupu zaspati moram popiti kar nekaj piva....in ja če grem na motozbor bi rajala do jutra...drugače grem raje v Bovec npr.in uživam v tihoti in naravi. Zakaj pa sploh grem?: zato ker svašta vidm, ker ni Danjele in Stavrosa in ostale yu kompanije, ker srečam določene ljudi, ki jih drugač ne, ker se nekak tja zapelemo, oz. se tam dobimo, mi pač zapaše....mal drugačen svet. Največkrat pridem ,,mal pogledat,, samo če imam pa šotor s sabo pa nikakor ne hodim spat ob 1h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotcho ali si bil v Škofji loki in si bil ,,nekaj pametn,, o rotaciji bele kugle na biljardu. Ne vem zakaj se mi zdi, da si bil ti... ne najdem nobene jasne slike da bi bla sigurna...no te kar direkt uprašam????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne najdem nobene jasne slike da bi bla sigurna...no te kar direkt uprašam????

kugla, biljard :wacko: :hmm: ... kaj pa vem :? ... kolk je bla pa ura, pa kako sem izgledal ? :o :beer1:

Za pomoč si lahko pomagaš z mojim avatarjem in sliko v profilu ... B)

... al pa tole :D

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoll polnoči, črna majca--se mi zdi da solo r.,pa pivo v roki, pa...pišuka, da si bil taprav (po sliki sodeč)...u glavnem...meni si dajal navodila, kam v bando naj kuglo Z ROTACIJO :wacko: v desno zadanem. Bom te drugič pozdravla.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: prosim ce gresta drugam se pogovarjat o kuglah.

mene pa zanima program: kdo kej spila, kaj se dogaja cez dan, a bom dobu pomfri... ??? mi zna o tem kdo kej napisat od bliznjih organizatorjev ali pa ce prilepi kar plakat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... meni si dajal navodila, kam v bando naj kuglo Z ROTACIJO :wacko: v desno zadanem.

aaa ... tegale se pa tam nekje v hipotalamusu celo spomnim, ampak samo teoretično ... :kva2: :D :beer2: ... kar pocukaj me za rokav prihodnjič ... ta vikend že v Ankaranu ...

da ne bom popolnoma :topic: pa še ... Ivarčko jezero je ful lepo ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, če me nisi razumu, sem tlele izpostavu predvsem problem organizacije. Drugi dan me je čakalo 250 km in verjemi, da nisem imel namena popivati do šestih ujutro. Na zadnjem zboru - teden nazaj, sva z mojo odšla spat ob 23.30 z vsega dvema pivama v riti, zato ne ti meni govorit o pomanjkanjku alkohola. in zakaj?? Ker me je drugi dan čakalo 650 kmjev. Pa so zastonj talali hot doge, rolade, sladkarije, zjutraj kavo,... To človeka privabi. In še so prave veselice, ljudje in klapa, verjemi, le na ta prave zbore je potrebno it.

SF - verjetno si jim sam (tem kot ti praviš zlikanim bojsom) precej podoben, saj se z njimi družiš, jih videvaš, obiskuješ kraje kjer jih srečuješ, jaz jih namreč nikjer ne vidim. Ali drugače, izbiram poti kjer jih ni mogoče zaslediti.

Srečno

tebi ni pomoči...

bistvo takšnih in podobnih motozborov je v druženju!!

očitno pa tvoja "veličina" ne potrebuje druženja?!

samozadostnež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima program: kdo kej spila, kaj se dogaja cez dan, a bom dobu pomfri... ??? mi zna o tem kdo kej napisat od bliznjih organizatorjev ali pa ce prilepi kar plakat???

Plakata nisem nikjer zasledil...

Na koledarju ZMKS pa je le ta številka 031/526-370 (Rudi)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Linči tole si pa hudimano fajn napisawa ...

Jaz sem itaq čez vikend v SG-ju in se bom verjetno kaj privozakala do Ivarčkega. Lani je bilo prav fajn, če izvzamem Twigliht Zone, ki se nam je dogajal povprečno vsako uro.

Moram prevert, če so že popravili trampolin :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!