Skoči na vsebino
SiR

Prvošte si jeno pravu kofetu

Priporočene objave

SiR    11
SiR

Ni ga čez pravo turško. Če tűrkiše ni, po prehranjevalnem obredu prisegam na kratek, ošter espresso - da pospeši krvotok in predrami prebavljajoče telo. No, če hočem le čvekati in si malce okrepiti telo, vzamem veliiiiiko beeeeloo z obilno penco na vrhu... Kapučino tut ni švoh. In ena mi je zadnjič dobr sedla - bila je potresena s cimetom. Pa nekoč ena s konjakom. Pa s ščepcem kakava. Da ne govorim o tisti, ki je bila idealna mešanica več kavnih vrst in je bila tam, sredi New Yorka, še posebej draga. Ali, če si lahko dovolim, zgolj omenim jo - posebno caffee a-la Pépé... Njam. Odlična!

Skratka, vedno paše - dobra kava.

Ampak - sedaj so afrikantzi izumili nekaj, kar mi je zelo všeč:

kavno pivo!

_40608531_coffeebeer203.jpg

No, sicer pa naj bo tale kotiček namenjen virtualnemu kofetkanju - povejte, kakšno imate najraje, zaupajte mi svoj najboljši recept, morda svoje skrite želje po javno-intimnem obredu kofetkanja... Ko si sogovornikom zaupaš, ga gledaš v oči, lahkotno obiraš mimoidoče ali tiste, ki jih poznaš, ali pa zgolj bliskaš naokoli s svojimi modrimi, zelenimi ali rjavimi okicami.

PS: tiste čorbe v Starbucksu pa nisem klasificiral kot kava - je pa bila okusna in hranilna, s sledjo kave in ogromno čokoooolade.

Popravljeno . Popravil SymRu

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Rock-46    30
Rock-46

U jaja kavica.....tuki pa ze lahko sodelujem...ce ze ponoci ne morm spat ravn zaradi kave..:)

Men je najbolsa kava kremna kava- sele zadnjic sem jo prvic probal, pa je bila res odlicna, samo skoda ker jo nimajo povsod....le redko kje... :OK:

LP;Rock

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
lojzi    9
lojzi

Mah kakšna pena, dvojna kratka je moj moto...pa streight u žilo.... 3 do 5 x na dan...ampak čez pravo turško je ni...čeprav, tako kot mnogo stvari iz svoje novejše in pretekle zgodovine tudi tu grki in turki niso dokončno razčistili... al je to grška al turška kava?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
SiR    11
SiR
Mah kakšna pena, dvojna kratka je moj moto...pa streight u žilo.... 3 do 5 x na dan...ampak čez pravo turško je ni...

in kako prekleto paše una kocka ratluka zravn, njami :)

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
klimbra    8
klimbra
ok, k vidim, da drugače ne gre - ja, ta tema ima tudi moj uradni žegen, da postane prostor za dogovarjanje o kofetih :)

Klimbra, ne morš iz svoje kožice, a ne? :D

Poklič....pa si vabljen zravn.....JEST ČASTiM!!!!!!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov