Skoči na vsebino

Royal Enfield


ui

Priporočene objave

Bi vozil, pa se ga tezko dobi. Gre za Enfield Bullet 500, to pa ni tisti naftozer o katerem nekaj pise v "vozilih", ampak prav prikupen oldi, ki ga delajo trenutno v Indiji.

Nas uvoznik jih uvaza le po narocilu in sicer po pravilu - vec vas bo, cenejse bo.

Zato iscem morebitne kandidate, ki bi to pomlad radi sedli na taprav železje (plastika fuj).Vse podatke o motorju in sliko lahko zainteresiranim posljem po emajlu.

P.s.: Ce bi mi pa kdo rad prodal svojega Bulleta, pa tudi vredu!

Popravil/a - Ice on 12/02/2002 15:47:18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tole najdu na motosvet oglasih in upam da je zadevca taprava, pa še preterano draga se mi ne zdi!Če sem najdu pravo dobim za pivo al pa dve!!

Prodam RoyalEnfield Bullet 500, letnik 1997, crn Cena 490.000 sit

peter.rojc@kabinet01.net

041 507 540

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala pero, tistga iz oglasov sm preveru, pa je tko predelan da ga ni za spoznat (podaljsan okvir, odzadi brez fedrov-auva...)

Drugac me pa zanima, k sm bl nov, kaj se dogaja na teh sredinih srecanjih, a so to predavanaja-potopisi, zur za odprti in zaprte kroge ???

LP ui

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Drugac me pa zanima, k sm bl nov, kaj se dogaja na teh sredinih srecanjih, a so to predavanaja-potopisi, zur za odprti in zaprte kroge ???

Od tega, kar si napisal, vsega po malem.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bi vozil, pa se ga tezko dobi. Gre za Enfield Bullet 500, to pa ni tisti naftozer o katerem nekaj pise v "vozilih", ampak prav prikupen oldi, ki ga delajo trenutno v Indiji.

Sej tud tisti naftožer delajo v indiji. Poznam zadevo, izgleda zanimivo, samo ne pričakovat zanesljivosti. Sploh.

Si kej pomislil na Urale? Če ti tam crkne mašina, butneš noter kakšno od starega BMWja, pa je. Sprednji blatnik pa tud men ni všeč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa lahko Urala stakneš pri nas. Za Enfilda vem, da se ga je nekaj časa prodajalo za Rusa pa ne.

DDV in baterije ze vkljuceni v ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober bajk,samo sem že na japanerju,ampak računam za drugo leto.Vem pa za enega '97,samo je predrag-600 Ksit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v postojni jih je pred leti en gospod uvazal in prodajal najboljs da kr njega poklices

tel nimam je pa to gospod Bizjak ki ima ročno avtopralnico v postojni

Lp urosintruder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kje pa lahko Urala stakneš pri nas. Za Enfilda vem, da se ga je nekaj časa prodajalo za Rusa pa ne.

DDV in baterije ze vkljuceni v ceno

Ne vem, če bo pa koga kej resno zanimal, pa lahko povprašam.

V AUT ma en znanc... od tam pa mnde ni prb. prpelat sem zadeve.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa sploh zanimivo MOTOFRIK, kaj si mislu s tem "dobr bajk", a si ga meu? Pa tisto o 6 kilo za Enfilda, a ga kdo prodaja in ce ga mi prosim povej kaj vec!

LP ui

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,nisem ga imel,sem ga probal peljat-nek ekstravaganten občutek.Ampak menjalnik je na desni..Tip je menjal vilice-so novejše,in izpuh,pa mazanje je modificiral.Tisto o 600 Ksit pa mi je rekel bolj v šali,ampak mogoče ga res proda,če bi bil kdo resen.Ga bom vprašal ,ko ga vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zlo, zlo, zlo resen sej nebi rad polet s kufri na ramah po svetu teku. Cena ni blem, sam ce je kje kj za kupt.

Torej motofrik, ce me res negotovosti bom neskoncno hvalezn.

LP vsem ui

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima še stranske usnjene torbe,turing šipo,....ko ga vidi se oglasim na forum

lp,motofrik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je naredu choperja z mašino od Enfilda. Po dveh mukotrpnih sezonah in ogromno vrženega denarja za izdelavo rezervnih delov je šla mašina dol.

Za Urale je pa tako, da so v Italiji cene novih cca 7000 evrov.V Rusiji je cca 1500 evrov. Dva Urala imajo na Tomosu že dve leti, pa ne uspeta naredit homologacije. Je tako, da smo bolj zahtevni od celega sveta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki se zanimate za urale, jih dobite v Nemciji, Italiji itd., vendar je motocikel kar drag. Ceno mu dvigne predvsem izredno nekvalitetna izdelava, ki zehteva pred prodajo veliko dela na motorju. Nemci so ta problem rešili v glavnem tako, da originalni bokser zamenjajo za BMW-jevega. Nato sledi se urejanje elektrike in designa in cena naraste na ze pre omenjenih 7000 EU in vec.

Ce pa koga zanima kaj o tem motorju, je ena varianta tudi gospod Staso Erman iz Bleda, ki sicer uvaza (po narocilu) Enfielde, je pa tudi sam lasnik Urala.

LP ui

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:sem se spet peljal z njim-sedež ima menjan(pravo usnje)-me je po 10 km ožulil po jajcih.Ampak to se da orig.sedež nazaj,pa je.Je pa zadeva zelo zanimiva za peljat-trese ko sam satan.Aja,tip ga zdaj sploh noče prodat,ko ga jebe.

Ja, zalostne novice mi prinasas, vsekakor pa hvala za trud in velik lepih kilometrov na tvojmu motoju.

Smrc, ui

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Juhuhuhuhu, ui se bo vozu, od uceri imam pet let starga bulleta z 18 km(osemnajst)na stevcu, komi cakam, da ga registriram in se vidmo na cesti!

Vsem, ki ste mi pomagal na forumu (uspesno al pa ne) pa hvala!

LP ui

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestitke na najdeno iskano.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Čestitke!

Previdno vozi, imej s seboj vedno kej orodja pa ko se vidimo v twinu daš za per.

LP

Ja valjda!

P.S: Grmi pa tale masina k helikopter. Jami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Lep pozdrav vsem uporabnikom foruma. Pravkar sem se prijavil na forum in že imam nekaj vprašanj!

Danes sem postal ponosen lastnik črnega lepotca iz Indije. Zadeva je letnik 1997, prva registracija v Sloveniji 1989, 43.000 kilometrov, 499 ccm, 16 kW, nekaj dodatne opreme,...

Zanima me, koliko je takih motorjev v Sloveniji in kje so? Žiri - kraj nakupa, sedaj pa bo motor v Mariboru! Kje so ostali?

Hvala za odgovore, iskušnje in mnenja!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej drgač je lep motor, taka angleška klasika.

Sam pr nas jih je ful mal, pa še tisti ki so več ali manj stojijo v garažah.

mam pa tole slikco, Enfield s prikolco :OK:

lp cagiva

post-1406-1105295336_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj jih sigurno je pri nas. Tudi moj gre v garažo, kjer ga bom razstavil, očistil, spoliral in bo že na cesti!!!

Lepa varianta, ta prikolica!

Mogoče si bom tudi to kdaj omislil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!