Skoči na vsebino

Mivv izpuhi


duhec

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Precej resno razmišljam o nakupu MIVV izpuhov za monstra...kontaktiral sem burn-out trgovino iz trsta in mi je prodajalec v relativno kratkem času tudi odgovoril na moja vprašanja. Sedaj razmišljam, da bi se odpravil v Trst po izpuhe, pa me zanima, če je že kdo kupoval te rore v Italiji; homologirani bi naj bili, oz. imajo certifikat, ampak je verjetno potrebno v Sloveniji opraviti prav tako homologacijo? Pa še eno vprašanje, za tiste, ki imate izkušnje z MIVV-i. So tri izpeljanke; oval, GP in X-cone. A kdo ve, ali je kakšna razlika v zvoku med tremi izvedenkami? Sem iskal na www.mivv.it pa nisem našel kakega pametnega odgovora :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Precej resno razmišljam o nakupu MIVV izpuhov za monstra...kontaktiral sem burn-out trgovino iz trsta in mi je prodajalec v relativno kratkem času tudi odgovoril na moja vprašanja. Sedaj razmišljam, da bi se odpravil v Trst po izpuhe, pa me zanima, če je že kdo kupoval te rore v Italiji; homologirani bi naj bili, oz. imajo certifikat, ampak je verjetno potrebno v Sloveniji opraviti prav tako homologacijo? Pa še eno vprašanje, za tiste, ki imate izkušnje z MIVV-i. So tri izpeljanke; oval, GP in X-cone. A kdo ve, ali je kakšna razlika v zvoku med tremi izvedenkami? Sem iskal na www.mivv.it pa nisem našel kakega pametnega odgovora :headbang:

mel sem x cone(conico) na prejšnjem Zju. kupil v burn outu, takrat še dokaj poceni. zdaj so občutno dražji. zvok je pa tako: z killerjem je bil tako tako, brez killerja je bil pa naravnost fantastičen. že kar preglasen. papirji so bli ok, tk da sem ga ce lo vpisal v homologacijo.

predvidevam, da bi na dvovaljniku konični še bolj zažigal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel sem x cone(conico) na prejšnjem Zju. kupil v burn outu, takrat še dokaj poceni. zdaj so občutno dražji. zvok je pa tako: z killerjem je bil tako tako, brez killerja je bil pa naravnost fantastičen. že kar preglasen. papirji so bli ok, tk da sem ga ce lo vpisal v homologacijo.

predvidevam, da bi na dvovaljniku konični še bolj zažigal.

super...take izkušnje so dobrodošle :) čeprav po obliki mi je najbolj všeč Oval varianta, zato me pa tudi nekak zanima če so velika odstopanja v resonanci :) a veš mogoče, če se da MIVV-e dobiti kje še ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iskal na www.mivv.it pa nisem našel kakega pametnega odgovora :headbang:

Zvoki določenih modelov so tudi na tej strani, samo niso od vseh znamk. Je potrebno malo pobrskat :grim .

video 1 & 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvoki določenih modelov so tudi na tej strani, samo niso od vseh znamk. Je potrebno malo pobrskat :grim .

video 1 & 2

Bil sem na tej strani (samo pri ducatijevih modelih, ne aprilia :D ) in so posnetki samo za najnovejši hexagonalni model "suono". Pač forsirajo prodajo novega modela, ne gre jim zamerit, ampak mene zanimajo ostali trije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

js mam mivv carbon race varianto na fazerki. zvok fenomenalen (F1) ,kvaliteta pa tudi zadovoljiva. tko da navali narode :worship: :naughty: :worship: :naughty:

kar je dobru, nej slabu

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

A kdo ve kje v sloveniji bi se dalo dobit te izbuhe in kakšne so kaj cene?

hvala in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo

Danes se namontiral na svojega suzukija bandita 650, auspuh mivv oval inox, pa morem rečt da že z dušilcem je zvok SUPER.

Zanima me kako bi uzeli / ste uzeli dušilec dol, če je bil zanetan na auspuh?

post-26947-026653300 1281805406_thumb.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko narediš karkoli, samo ne vzeti svedra, kateri je malo večji kot luknja v netu in ga prevrtati z vrtalnikom

Zakaj pa da nebi tega naredu?

Ker glih to sem mel v mislih da bi naredu, da bi net prevrtu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač en folk si misli da ve eno stran več kot piše v knjigi in da je točno tko kot si oni mislijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo te prosim no, a ko greš v štacuno po žemljo pa 5dag salame da si narediš sendvič, tudi prodajalko sprašuješ kaj češ ti doma naredit, da boš tisto salamo spravil noter v žemljo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 5 dag salame se niti nesplača hodt u trgovino, pa si rajši doma narežem mal pršuta ja :P

Drgači pa sm samo prašal za mnenje če ima še kdo kakšen nasvet več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa se upravičujem ker nisem dobro postavil vprašanja.

To že da prevrtaš net, potem kako vzet dušilec ven, da ga čim majn poškoduješ?

Ker pomoje je kar zabit dušilec v auspuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e to je že boljše :D vzami dvoje kombinirke, ju ovij z izolirnim trakom in potem z obema na enkrat vleci ven......če ne bo šlo vzami papagajke, zagrabi sredinsko luknjo od dušilca in ga probaj zavrtet in obenem vleci ven....če ni izpuh ravno 3 leta star mora it ven brez večjega napora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sedaj pa je use poštimano tako kot more bit; brez db-killerja + homologiran = super zvok :whistle::OK:

post-26947-017183200 1282836983_thumb.jpg

post-26947-010622300 1282837012_thumb.jpg

post-26947-099213300 1282837033_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-jaz imam raje db-killer na šrauf,saj ko grem zunaj slo,ga raje prišraufam nazaj (sem že palačal v Avstriji),pa tudi pri nas niso najbolj veseli če ga nimaš gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-jaz imam raje db-killer na šrauf,saj ko grem zunaj slo,ga raje prišraufam nazaj (sem že palačal v Avstriji),pa tudi pri nas niso najbolj veseli če ga nimaš gor

Ja jaz sem si tud uštimal da ga na šraf prišraufam nazaj gor, pa mi je uredi ker gre db-killer lepo noter in ven iz auspuha, bi ga skoraj samo z roko lahko uzeu ven :)

Koliko pa si plačal u austriji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-tako je bilo:bila sva dva motorja,ustavil naju je in se takoj zapičil v db killerje

-potem je še vprašal kje imava odsevnike na registarski,potem je omenjal nekih 55 evrov vsak,ker je kolega izvlekel 5 evrov,jaz pa 30,je rekel,OK cuzamen :lol1:

-ampak res je napisal 35 evrov enemu,potem sva si kazen razdelila :yea1:

Popravljeno . Popravil motofil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Že dolgo nč novga napisanga na tej strani.

 

Mogoče kdo ve kje se da sedaj dobit MIVV izpuhe najbolj ugodno?

 

Kakšne so kaj izkušnje teh ki jih že majo...so zadovoljni...je blo treba

že kej servisirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!