Skoči na vsebino

Stranski Alu kovčki


Zdrawc

Priporočene objave

Velika prednost alposa je ta,da je praviloma cenejši od motorne plastike in zaščite.Ko se mi je v srbskih hribih zaletela skalca v kufer sem ga kar z kamnom poglihal in šibal dalje.Imam sicer ta ozke kufre (200mm?) ki pa so odlični za kamp stolico,mizico in mazat verigo.

Edino pante in zaklepanje bi bilo za apgrejdat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Veliko razburljivih in varnih kilometrov Vam želim v tem letu.

Kot sem obljubil v prejšnjem letu, sedaj pripenjam sliko kovčkov, ki so zdržali 7 dnevni izlet po Romuniji in rahlo stilsko preobrazbo.

LP M

attachicon.gifKovčki z nalepkami.jpg

A to plastiko pri tanku(metalic plava) si sam pobarval ali je to spet kakšen model pri obletnici bmfla in je zaradi lepotnih popravkov 2k€ dražji.

Se opravičujem za off topic......da ne pišem novega posta.....plastični kovčki(original za BMW) so dovolj trdni da cel teden z njimi kampiraš in jih uporabljaš za stolćke...itd...težek sem 110kg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to plastiko pri tanku(metalic plava) si sam pobarval ali je to spet kakšen model pri obletnici bmfla in je zaradi lepotnih popravkov 2k€ dražji.

Se opravičujem za off topic......da ne pišem novega posta.....plastični kovčki(original za BMW) so dovolj trdni da cel teden z njimi kampiraš in jih uporabljaš za stolćke...itd...težek sem 110kg!

Ta plastika je bila že gor, ko sem ga kupil. Zraven sem od prodajalca dobil še originalno plastiko v beli barvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živijo!

Veliko razburljivih in varnih kilometrov Vam želim v tem letu.

Kot sem obljubil v prejšnjem letu, sedaj pripenjam sliko kovčkov, ki so zdržali 7 dnevni izlet po Romuniji in rahlo stilsko preobrazbo.

LP M

attachicon.gifKovčki z nalepkami.jpg

A lahko pošlješ še sliko kako zgledajo samo nosilci.....brez kovčkov.......hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko pošlješ še sliko kako zgledajo samo nosilci.....brez kovčkov.......hvala

 

 

Seveda lahko.

To so originalni nosilci z dodano ploščico za pritrditev z notranje strani kovčka.

Še slika

post-12444-0-64890300-1368700846_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda lahko.

To so originalni nosilci z dodano ploščico za pritrditev z notranje strani kovčka.

Še slika

Aja....šment.....sem mislil da ti je mojster tud nosilce naredil.....jest imam samo original nosilce (navaden gs).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo....sem ga kar poklical....ima on tudi nosilce...bomba...grem naslednji teden pogledat

ps.....je tvoj moped na avto netu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo. Zaradi naraščaja se moram posloviti od Adventur-ja. Bom pa verjetno hitro kaj spet nabavil :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Živijo!

Veliko razburljivih in varnih kilometrov Vam želim v tem letu.

Kot sem obljubil v prejšnjem letu, sedaj pripenjam sliko kovčkov, ki so zdržali 7 dnevni izlet po Romuniji in rahlo stilsko preobrazbo.

LP M

attachicon.gifKovčki z nalepkami.jpg

 

Tole sem vidu ko se je montiralo pri markotu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še mojo kovčki, Odlično so se obnesli na poti. Prazni pa zelo lahki, sploh neveš da jih voziš s sabo.

 

post-16389-0-62824600-1394108989_thumb.jpg

post-16389-0-71546600-1394108991_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ZdravkoK
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Že toliko časa nisem napisal nič na forum, da komaj še znam...

 

Vglavnem-spodaj so slikce kovčkov, ki sem jih za Bostjany-ja naredil čez zimo. Zdaj so pa šli na torture-test proti vzhodu za najmanj tri mesece. Proti kraji niso nekaj hudo varovani, so pa zelo hitro snemljivi. Če bi jih delal še enkrat bi tudi stranske naredil iz nule in nebi kupoval Alposovih-bi bilo ceneje!

 

 

post-4329-0-04533700-1401887143_thumb.jpg

post-4329-0-88170500-1401887165_thumb.jpg

post-4329-0-81112900-1401887177_thumb.jpg

post-4329-0-10435400-1401887212_thumb.jpg

post-4329-0-64418700-1401887245_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lowrenc, lepi kovčki, samo motor je še lepši.  :lol:

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je okvirna cena za takšne kovčke? Sicer sem skupaj z motorjem dobil plastične givijeve, vendar so mi takšni alu veliko bolj všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile Alpos so se dobili za drobiž v primerjavi s kakšnimi zvenečega imena. Je pa mogoče DIY varianta res najcenejša, če imaš možnost. Vprašanje je le kovičenje, varjenje ali pa kombinacija obojega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bili varjeni in izdelani iz 2mm aluminija bi vse tri skupaj spacal za mogoče malo več kot 400€ s tem, da bi jih postavil na že prej kupljene nosilce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Tukaj predvidevam, da se jih da namontirati na givijeve nosilce. Sicer sem se odločil da bom zaenkrat še ostal pri teh ki jih imam, vendar se pa mogoče čez zimo odločim za kakšno spremembo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Tukaj predvidevam, da se jih da namontirati na givijeve nosilce. Sicer sem se odločil da bom zaenkrat še ostal pri teh ki jih imam, vendar se pa mogoče čez zimo odločim za kakšno spremembo :)

Pravilno predvideaš :)  Zima je tudi daleč najprimernejši termin za take stvari, ker je več časa.

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Danes v eni od tehničnih trgovin v Celju (Inpos) opazil ALPOS Alu moto kovčke, cena za komad od 85-95€.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, MiNa pravi:

Danes v eni od tehničnih trgovin v Celju (Inpos) opazil ALPOS Alu moto kovčke, cena za komad od 85-95€.

Kej gršga pa še v življenju nisem videl :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 19. 8. 2016 at 7:50, HD-Dyna pravi:

Kej gršga pa še v življenju nisem videl :blush:

Če si kdaj  pogledal vojaška letala od blizu so grda. Drugače so pa uporabna 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo dobit še kakšne bolj detajlne slikce alu kovčkov možakarja iz  Ločica ob Savinji . Bi vam biv zelo hvaležen, sam bi jih tudi nabavil pa bi rad videl kako zgledajo. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Iščem nosilce za alu kovčke za bmw r1200gs, do letnika 2012. Ve kdo za kaj rabljenega, za koga, ki jih naredi ...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle preglej

https://www.avto.net/Ads/results.asp?znamka=&model=&modelID=&tip=&znamka2=&model2=&tip2=&znamka3=&model3=&tip3=&cenaMin=0&cenaMax=999999&letnikMin=0&letnikMax=2090&bencin=0&starost2=999&oblika=74&ccmMin=0&ccmMax=99999&mocMin=&mocMax=&kmMin=0&kmMax=9999999&kwMin=0&kwMax=999999&motortakt=0&motorvalji=0&lokacija=0&sirina=0&dolzina=&dolzinaMIN=0&dolzinaMAX=100&nosilnostMIN=0&nosilnostMAX=999999&lezisc=&presek=0&premer=0&col=0&vijakov=0&vozilo=0&airbag=&barva=&barvaint=&EQ1=1000000000&EQ2=1000000000&EQ3=1000000000&EQ4=100000000&EQ5=1000000000&EQ6=1000001000&EQ7=1110100120&EQ8=1010000007&EQ9=1000000000&KAT=1070000000&PIA=&PIAzero=&PSLO=&akcija=0&paketgarancije=&broker=0&prikazkategorije=0&kategorija=0&zaloga=10&arhiv=0&presort=3&tipsort=DESC&stran=1&SUBmakesearch=BMW

http://www.bolha.com/iskanje?q=bmw+r1200gs&sort=3

https://www.ebay.de/sch/i.html?_osacat=0&_odkw=bmw+r1200gs+koffer&_from=R40&_trksid=p2334524.m570.l1313.TR8.TRC2.A0.H0.Xbmw+r1200gs+koffer+2012.TRS0&_nkw=bmw+r1200gs+koffer+2012&_sacat=0

http://www.gs-forum.eu/biete-privat-105/

Drugače pa kr nekaj proizvajalcev.

http://www.bumot.eu/en/home.html

http://holan.pl/en/131-pannier-systems-pannier-racks

http://www.bighusky.cz/moto/bmw/r1200gs-lc/

http://apduro.com/en/r1200gsadv/    tole se men dopade

Na brzino. Upam da kaj najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!