Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

 

 

... jest sem bil tud zraven jezera dons .... :OK:

 

post-38837-0-79597400-1383859719_thumb.jpg

 

 

ps.

.... no, sej z žičnco tud šteje, ne ????? :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha to bo ja...kr laufi... sploh pa dol.... good luck

na začetku se mal vzpne...pol pa skos položno...40min iz Cerknice..brez teka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bo jutri pralo k'svina. Službeno grem na slovesnost h Krnskem jezeru...napoved vremena je pa....potop.

No, do koče grem že danes...gor prespim, jutri priprava prizorišča....pol da  počas domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bo jutri pralo k'svina. Službeno grem na slovesnost h Krnskem jezeru...napoved vremena je pa....potop.

No, do koče grem že danes...gor prespim, jutri priprava prizorišča....pol da  počas domov.

Bil gor...slovesnost odpadla  (itak sem v org. odboru :grim ...) ampak...res, je bil potop. Tisti, ki poznate pot iz Krnskih jezer v Lepeno...ne mor'š da verjameš...ampak...polovico poti je blo, kot bi hodil po potoku. Cesto skozi Lepeno je  že ob 13:00 poplavilo. Tega še nisem vidu...ampak Trenta je imela danes kar nekaj slapov višjih od Boke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor...slovesnost odpadla  (itak sem v org. odboru :grim .. .) ampak...res, je bil potop. Tisti, ki poznate pot iz Krnskih jezer v Lepeno...ne mor'š da verjameš...ampak...polovico poti je blo, kot bi hodil po potoku. Cesto skozi Lepeno je  že ob 13:00 poplavilo. Tega še nisem vidu...ampak Trenta je imela danes kar nekaj slapov višjih od Boke...

 

Uhhh, potem pa letos nismo nič zamudil, je blo v zadnjih letih prvič, da nismo šli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhhh, potem pa letos nismo nič zamudil, je blo v zadnjih letih prvič, da nismo šli

 

Ne, nisi nič zamudil. Gor sem prespal in  že iz petka na soboto ga je nalivalo...N A L I V A L O .

Smo se odločili, da letos zadeva (prvič od začetka, leta 1998) odpade. In odločitev je bila povsem pravilna.

Se vidjamo drugo leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nisi nič zamudil. Gor sem prespal in  že iz petka na soboto ga je nalivalo...N A L I V A L O .

Smo se odločili, da letos zadeva (prvič od začetka, leta 1998) odpade. In odločitev je bila povsem pravilna.

Se vidjamo drugo leto...

Čudn da je bla koča odprta? :hmm: ..je mogla bit pa gužva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočo odprejo vsako leto prav zaradi te slovesnosti. Odprta je od četrtka zvečer do nedelje.

Glede gužve...hehe....kaj naj rečem...so bili že boljši časi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ker ne spada pod Vtise moto voženj, bo upam tuki še uredu. So pa sobotne z vrha Ratitovca.

 

Julijci

617c1983.jpg

 

Triglav malo bližje

617c1966.jpg

 

Proti Kamniškim: Storžič, Kočna, Grintavec, Planjava, Kalški greben, Krvavec

617c1986.jpg

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!