Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

:whistle:

jah lubica... samo mi tut zdržimo potem 3urne sekse 4x n dan, ti pa se še vedno iz fotelja na fotelj prestavljaš  :kva2:  :lol:  :lol1:

:devil:

a ni mal pozna ura zasanjat? :grrr ...aja ..popoldanski dremež :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že fovš Batzajla........ sploh kar se tečaja za vodnika tiče....... jst biii tttuuuttt...

Dej povej, a rabiš prej met pri vas tudi osnovni tečaj, al greš lahk kar tak? Nekje sem slišala, da greš lahko za vodnika kar tak - pri nekaterih PD-jih......

khm ... pupči .. sj nočem rečt, da pretiravaš ... ampak ...

mal pretiravaš, a ? najprej 3 leta bodi pridna , pol pa vodnik, ok? al pa če greš kr tut za inštruktorja za A kategorijo, ok? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm ... pupči .. sj nočem rečt, da pretiravaš ... ampak ...

mal pretiravaš, a ? najprej  3 leta bodi pridna , pol pa vodnik, ok? al pa če greš kr tut za inštruktorja za A kategorijo, ok? ;)

Simče... zato pa vprašam, ker se mi to malo čudno zdi. Če se mi ne bi čudno zdelo, bi bila lepo tiho in pričakovala, da bom lahko šla delat izpit za vodnika brez predhodnih znanj....

je pa res, da ne morem ravno enačiti vodnika in pa inštruktorja za katerokoli kategorijo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti lepega izletka... z motorjem na vršič, tam parkiraš... in se sprehodiš na sleme.... spektakularno...(pa nisem ljubitelj hribov in hribolazenja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah kva pa vem,jst zj razn štemplov v transferzali nimam nobenih izpitov narjenih,itak se mi pa zdi da to nisi baš nevem kakšen vodnik,bl za vzpetinice al pa kšno spremstvo...za en tedn gremo v eno kučico se izobraževat :whistle: ,pisat teste,mal prakse in to nej bi blo to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batzajla!

Ne mi rečt, da zdržiš cel teden, kadar je zraven RM (ručko stručko).

Pa sej veš, koga mislim.

Jaz na leto nardim ene 20-30 tur, ampak to vključuje tiste za ogrevanje (obvezno žurke pri Krnkem jezeru), potem tiste glavne v sezoni (ferate, gore nad Martuljkom) in pa zimske zadeve (turna smuka).

Bi se pa res kaki motosvetovci, Pupa ipd mogoče kdaj lahko kam odpravl.

Ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravic povedan se sploh ne spomnem da bi šu kdaj na kšn voden izlet z društvom :grrr

sej pravm,se šele nazaj ufuravam v šetanje... letos sm si naredu cilj it smučat s kredarice :rolleyes: we'll see...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zelo lepa "tura" je iz Male v Veliko Paklenico (Hrvaška).

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Batzajla!

Ne mi rečt, da zdržiš cel teden, kadar je zraven RM (ručko stručko).

Pa sej veš, koga mislim.

Jaz na leto nardim ene 20-30 tur, ampak to vključuje tiste za ogrevanje (obvezno žurke pri Krnkem jezeru), potem tiste glavne v sezoni (ferate, gore nad Martuljkom) in pa zimske zadeve  (turna smuka).

Bi se pa res kaki motosvetovci, Pupa ipd mogoče kdaj lahko kam odpravl.

Ane?

Tedy.... samo še pas za ferate kupim(ker sem zdej vedno brez pasu hodila, pa je včasih vseeno nevarno), pa se ti takoj pridružim z največjim veseljem..... nekako od vsega hribolazenja so mi ferate najbolj všeč.........

sploh zdej, ko sem včlanjena v društvo, dobim še popuste na opremi .) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jst lohk rečem, da tolk zdržim k vem, da moški ne  :lol1:  :lol1:

Ne bit preveč prepričana..........se ti lahko dogodi presenečenje!!!!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa!

No, to pa le. Pa Zyper (zavora za ferate) še kup, al kej podobnega.

Drugač.....v naši "firmi" jih mamo ene 60, pasov še mal več...pa ...lahko tud posodim.

Tko, za prvo silo.

Ajdemo u planine, jer tamo nema zime..(B. Dugme)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa!

No, to pa le. Pa Zyper (zavora za ferate) še kup, al kej podobnega.

Drugač.....v naši "firmi" jih mamo ene 60, pasov še mal več...pa ...lahko tud posodim.

Tko, za prvo silo.

Ajdemo u planine, jer tamo nema zime..(B. Dugme)

:OK:

ja ja... celotnega mislim.. z ziperjem vred.... saj tam okoli 30. jurjev pride vse skupaj, če ne vzameš najdražjega seveda......... Mah sem bila na parih feratah brez, pa mi je kar malo dih zastajal pa roke so se mi potile.... če bi bila pa lepo na pasu, bi šlo pa brez problema..... samo kot pravim jaz vedno: ni zime za eskime :OK:

no kul, ko dobim malo kondicije, se pa lahko za kako ferato zmenimo.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

word of the day:

ferata

:afro1:

Pravilno se napiše: Ferratte če se ne motim - pomeni pa zavarovana pot (navadno je to napol plezalna pot, ki pa ima jeklenice in kline itd...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr prva liga..... :photo: :photo: :photo:

jest pa sploh nisem vedla kje hodim v hribe... :naughty: ...

I Tzar :naughty:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ferate...ziper....WTF.... :eek:

Pismo, a sm res ze tok str....Ucas so nas mulce na strik prvezal, pa smo sli... enkrat skor po severni steni dol... ;)

Kolk je tm dol ? Kasen kilometer al kolk? Hja, tolk dolzga strika pa nismo mel sabo :whistle:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče še kakšen plezalec/ka tuki?

jap, AO Bistrica! paklenica za 1. maja že čaka :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Long long time ago......sem tudi sama ubirala hribovske in skalne poti :OK:

Zame najljubsa uverturna pot mi je bila na Komno. Potem pa iz Komne ali proti Voglu ali proti sedmerim ali pa proti Krnu :D :)

Mater, to so bli cajti :whistle: , pa kaksni spomini :xx: :yea1:

....bo treba spet zacet :rolleyes: .....lepo skromno, najprej na Svetga Petra, pa na Smarno......

Pupa kamorkoli bos stopicala, ti zelim varen in siguren korak. Mogoce se kje celo srecamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj se je zgodila letošnja prva hribovska uvertura, in sicer na Uršljo goro (Plešivec)..

nekaj snega, brezvetrje in sonce..

sicer dan brez motorja :cry: , a izkupiček je bil vseeno :worship: ...

post-685-1112593636_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa zdej uradno vpisana v PD in dobila brošuro vseh dogajanj za leto 2005, tako da se moram samo še uskladiti med motorističnimi zbori, vikendi na morju in gorami (bog pomagi, kako mi bo vse uspelo, pojma nimam).

Bravo Špil, sem ti prav fovš (pa še na fotki prav fajn zgledaš :blush: .) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!