Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

Meni je sicer Michelin makadam 90 zdržala 10000 km :lol: :lol: , vendar nisem bil najbolj zadovoljen. Guma je po moji oceni malo preveč trda in se "nervozno" odziva pri večjih bočnih nagibih! Sedaj imam Mez4, je bolje, še posebaj na mokem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ampak gume Michelin x90 (po novem x100) ne hvalijo zelo (vir: Motorrad) - http://www.motorradonline.de/ReifenSpezial...fenSpezial.html - zadnje mesto.

Je pa verjetno tudi od zunanje temperature odvisno, kako prej gumo ogreješ, temperature asfalta in še kaj... Trenutno vozim na Avon (sem rekel, da bom mal ekspirimentiral) in zaenkrat sem zelo zadovoljen.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onim

Poglej v revijo moto puls ,št.39, 7.8.2002.

Testirali so 7 gum z banditi na Grobniku.

1 michelin macadam 100 x

Še enkrat preberi,pa boš videl,da je mac 100x,končal na zadnjem mestu ne pa na prvem,na predzadnjem pa azaro...

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma mischelin macadam je zbrala v tem testu največ točk(3.1)

Azaro pa 2.8 točk.

Ja, samo tista guma, ki je imela najvec tock je bila najbolj zanic. Ce se ne motim, je prednjo Avonko celo raztrgalo na speed testu. Zmagala pa je, ce se ne motim, Bridgestone Batmax ali nekaj takega.

Sem že napisal PREBERI ŠE ENKRAT,višja je cifra slabša je guma,king4ever ima prav,Avon je razneslo!

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem vprašat, kaj pa vidva tu počneta? Test gum se ne opravlja samo na dirkališču!!! Kaj pa dež, pa hladna temperatura asfalta, gume, zraka, pa vzdržljivost npr (10.000+ KM) itd... Preberta si prej omenjen Motorradov test, da bosta videla, kaj se vse testira in kako se zadeva ocenjuje v tem segmentu. Tu ni govora o supersport pneumanikah..... :evil: ...

Lp, Onim

p.s. No pa hvala, za predlagano literaturo, bom kupil in prebral. Škoditi ne more, sicer pa tudi Motorrad ni vse, a ne :wink: ?

Vse kar si napisal je bilo testirano,ugani s čigavim sodelovanjem.......Motorad,aja te teme lahko berejo samo Banditarji???

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smem vprašat, kaj pa vidva tu počneta? Test gum se ne opravlja samo na dirkališču!!! Kaj pa dež, pa hladna temperatura asfalta, gume, zraka, pa vzdržljivost npr (10.000+ KM) itd... Preberta si prej omenjen Motorradov test, da bosta videla, kaj se vse testira in kako se zadeva ocenjuje v tem segmentu. Tu ni govora o supersport pneumanikah..... :evil: ...

Lp, Onim

p.s. No pa hvala, za predlagano literaturo, bom kupil in prebral. Škoditi ne more, sicer pa tudi Motorrad ni vse, a ne :wink: ?

Glej, ce bi prebral literaturo, bi videl, da niso testirali samo na dirkaliscu, ampak so z gumami naredili 7000 km v vseh razmerah in po razlicnih podlagah. Koncna ocena pa je bila sestavljena takole:Oprijemljivost gume na suhem:30%, trajnost 20% in oprijemljivost na mokrem:50%.Nihce ni govoril o tem, da so test opravljali samo na dirkaliscu. Kdo pa je govoril o supersport pneumatikah???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno.

Mi je uspelo porabo spustit na 5 litrov(motorju, ne meni).Bencina seveda,olje še je vedno na max.

Se mi je zdelo, da so težave začasne (poraba olja) :P :P :P in da je vzrok v "zapestju". Jaz na svojem do sedaj (13000 km) še nikoli nisem dolival olja :P :lol: :D . Res pa je, da ga običajno vozim do 7000 obr/min.

Poraba bencina zelooooo nizka, meni to še ni uspelo (min. 5,7 l).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mea culpa, zadeve še res nisem prebral. Če je tako, kot je zapisano, potem je alles o.k. Se opravičujem.

Tu je sicer tema suzuki bandit 1200, ampak kako na temo banditovih gum bomo pa tudi tu rekli. Sploh osebne izkušnje.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, ce bi prebral literaturo, bi videl, da niso testirali samo na dirkaliscu, ampak so z gumami naredili 7000 km v vseh razmerah in po razlicnih podlagah. Koncna ocena pa je bila sestavljena takole:Oprijemljivost gume na suhem:30%, trajnost 20% in oprijemljivost na mokrem:50%.Nihce ni govoril o tem, da so test opravljali samo na dirkaliscu. Kdo pa je govoril o supersport pneumatikah???

... ja mi vest ne da miru! Nič mea culpa, saj sem vedu... kakšne gume so testiral? Od KDAJ JE PA AZARO SPORT II, Dunlop d207... sporttouring guma? Fantje dejte no, bodite malo realni. Kje ste pa že videli sporttouring gumo trikotne oblike (avon Azaro sport)? V ta segment spada avon ST 45/46 ali pa dunlop D205/220, itd... Preberite si test gum na omenjenem linku (Motorrad), BTW to ni isti Motorrad, pa boste videli, kam spadajo kakšne gume. Prebral sem test v Motopulsu in bil zelo razočaran.... nad testom, ne nad rezultati. Ne gre skupaj primerjati Sporttouring gum in športnih.

To, da pa azaro sport ni zdržala testa in je pri 270km/h crknla, je pa tudi zgražanja vredno.

lp, Onim

p.s. pri mojem banditu avon še vedno drži sapo.

http://www.avonmotorcycle.com/mcycle_produ...ure=AV45-46.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bridgestone battlax,avon azaro,michelin pilot sport,dunlop D 207 so sportne gume.michelin macadam 100 X je turing guma,a je vseeno zanic.MEZ4 ali D 205 so boljse.tudi avon ST 45/49 je boljsa kombinacija od mac 100.bom pa samo zase probal sportec M1; me prav firbec matra,kako se bo bandit odzval.

glede olja: danes sem sel gledati stanje v masini; dva tedna stoji in je samo na polovici?! preden sem sel na morje je bilo 3/4....... WTF?!?! :shock: lopovi? gremlini? NLP? X-files?? .....ker vem,da se foter ne vozi...... bo treba vzeti pod drobnogled....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar okoli gum je pri meni takšna: Imel D205 (spredaj 130/70/17!) in jih sedaj menjal za avon st 45/46 pravilnih dimenzij. Razlika občutna! Tudi gume hladne bolje grabijo kot D205, kar gre pripisati delni iztrošenosti dunlopk. Kako se avon obnese bom poročal, ko bom opravil več kilometrov. Zaenkrat zelo navdušen, če bo preskok med dobrimi sport gumami in trenutnimi avonkami takšen, bom tudi jaz v prihodnje namontiral sport gume, pa tudi če jih v pol sezone znucam! Zaenkrat se bandita še malo bojim in mi touring gume čisto ustrezajo. Na vsaki strani zadnje gume je še cca 7-8 mm prostora, a na navadni cesti nimam jajc, da bi ga izkoristil. Glede olja sem tudi jaz, po Johanovih težavah, malo počekiral. In tudi moj bandit, če dolgo stoji olje nekam skrije, ko se enkrat dobro ogreje, pa prikaže normalno stanje(skoraj do zgornje črte).

Zanima pa me, kje dobiti dobre zavorne obloge po primerni (čim nižji) ceni? Ne Brembo!

lp, Onim

p.s. Ali pa so na delu res gremlini {:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh onim......ko bi ga vsaj spucal! :shock: :lol:

ploscice ti pa lahko priporocam ferrodo,EBC,carbone lorraine (samo sportne,navadne ne) in lucas.ali pa seveda serijske.pazi,da dobis ploscice za jeklene in ne lite diske! lucas je med ostalim tudi dobavitelj OEM-delov za veliko motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gum.

Men so mischelin x90 čist v redu.Guma dobro grabi. (zaenkrat).Roba ne ostane na gumi skoraj nič tako,da se ni problem peljat v ovinek.Glede obrabe gume - ta pa je tak odvisna od vožnje. 8)

Glede olja.

Pri meni še ni bilo gremlinov... (od zadnjič).Upam ,da me bojo tokrat preskočli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploscice ti pa lahko priporocam ferrodo,EBC,carbone lorraine (samo sportne,navadne ne) in lucas.ali pa seveda serijske.

Katere so najboljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onim

Kolk pa maš prevoženih km,da moraš zamenjat zav.ploščice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploscice ti pa lahko priporocam ferrodo,EBC,carbone lorraine (samo sportne,navadne ne) in lucas.ali pa seveda serijske.

Katere so najboljše?

odvisno od stila voznje - kaj pa vem.ferrodo in lucas sta meni nekako naj ok; CB so predvsem sportne zelo dobre,samo ne zdrzijo dolgo; za EBC so mi rekli,da so tudi ok.je pa stvar ta,da na banditu se nisem menjal,imam se serijske noter; izkusnje so z drugimi motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevoženih imam skoraj 26.000 km, letos jih še ne bom menjal, bom jih pa čez zimo. Imam tudi test v PS (bandit 1997), kjer so testirali ploščice (tako sinter, kot organske). Originalne so dobile zelo visoko oceno, precej bolje kot nekatere alternativne (brembo...). Verjetno bom kar originalne gor dal, če ni cena prehuda. Drugače pa v HG po Carbone Lorraine (tudi dobra ocena). Koliko je pa cena v HG, če kdo ve? Seveda za bandita 1200 (97).

Lp, Onim

p.s. Kako bi najlaže dobil HG katalog 2002, da ne bi rabil v AU hodit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede olja: danes sem sel gledati stanje v masini; dva tedna stoji in je samo na polovici?! preden sem sel na morje je bilo 3/4....... WTF?!?!  :shock: lopovi? gremlini? NLP? X-files?? .....ker vem,da se foter ne vozi...... bo treba vzeti pod drobnogled....

Ice, a si pred morjem gledal toplo mašino al hladno ? V navodilih za Duca pravijo, da je nivo potrebno gledat na toplem motorju seveda pa prej počakat, da se olje steče v karter... :wink: :) ... pa brez panike, saj vendar voziš Japonca :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko,sedi ena :(  :roll: .

toplo valda.samo fora je se vedno,da je pri topli masini vidno manj olja,kot pri hladni.ja in tudi ko sem prisel nazaj sem gledal pri topli. :roll:

ok ok ne se jezit ... pri topli mašini naj bi kazalo več, če pustiš da se steče dol ... al sem totalno mim usekou
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno koliko casa pustis stati masino - ce takoj pogledas ne vidis (skoraj) nic,po cca.5 min je 1/2 poln,po cca.10 min pa 3/4 - go figure; olje ostane v glavi nekaj minut,zato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je zadeva takšnale: Bandit je precej močnejši, po mojem mnenju tudi vzdržljivejši, predvsem pa lepši (o.p. moje mnenje). Za sproščanje adrenalina zagotovo boljši, več moči, mašina laufa kot turbina, mater ne da se opisat. S primernim tuningom se da banditu moč zelo povečat. TDM 900 je švohnej, zgleda na pol potovalna endura, (rumen je grd ko strela), tudi design na splošno mi ni zelo všeč (850 mi je lepša). Menim, da ima bandit prednost saj kar se športnih užitkov tiče (moč, ciklistika), na turah se pa po moje vsaj tako dobro obnese kot TDM (če gre za potovanja po "normalnih" asfaltiranih cestah. Imam ta starga bandita in do 150 kmh veterna zaščita solidno deluje. Pri novem je še malenkost bolje. Pri TDM nimam pojma, čeprav zgleda, da je sedenje in zaščita dobra. Če bi bil jaz v tej dilemi, bi zagotovo izbral bandita (pa ne zato, ker ga že imam in ga rad hvalim, temveč mi yamaha preprosto ni všeč). Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60.000+ ljudi se ne more motiti (60k banditov so prodali samo v nemciji odkar je GSF na trziscu).drugace preberi temo,moja mnenja in opazanja so ze zapisana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!