Skoči na vsebino

Cagiva


A_je_to

Priporočene objave

Zarja!

Saj ... priznam, kako "desno kliknes" na Macu, mi nikoli ne bo jasno, ampak ziher ima IE5 tam nacin da prides do tega .... lastnosti slike

http://www.cagiva.it/images1/nera.jpg

je url slike ... potem pa kliknes Img gumb prvic, pasteas notri dobljeni url slike, pa se Img* in je :wink:

nera.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave ,a si se naveličal Dragstarja ?

Jah, ne zares, ampak ko bi bremze bl prjemale bi bil pa srecen... Sej je super pa vse... ampak sej ves kako je... clovek vedno hoce se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raptor 650 je za otroke.Kupi 1000.Mašina od TL suzukija.

rad bi ostal v nizjem razredu... nimam bonifikacij in se mi kar pozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raptor je kul motorcek, vsaj po izgledu. Isti desig(ner) kot Monster, ampak vedno bodo podobni motorji samo približek originala :twisted: :P , drugega ne vem. Problem je tudi mašina, ki je sicer tvin ampak Suuuuuuzuuuuuuukiiiiiii :twisted: :lol: .

Kar sicer jemljem kot hud bonus... italijanske masine... tsk, tsk...

Sicer je raptor nastal kasneje kot monster, izpod roke istega designerja, kot si tudi sam napisal, kar morda pomeni evolucijo in ne kopiranja... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da Desmota zeznemo, pa da ne bodo samo samogovori, naj še jaz povem, da je tudi meni Raptor zelo všeč! Je eden od tistih motorinčkov, ki se borijo za prvo mesto pri možnem nakupu drugo leto. Je pa res, da je zelo malo informacij. Kaj ga nobeden ne vozi??? Ma sigurno je dobra makina... mašina od SV.. dobra oprema...sprejemljiva cena.

Ja, kupil bi pa unga brez ročev pri šipci, ga mislim vozit ne pa nosit!

:wink:

LP HHV :D :D

Dave, kupi, da bom dobil informacije iz prve roke! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave,povej mi kdaj ga nameravaš prodat, da ga odkupim :lol: , Cagivo seveda mislim.

Clovek... niti kupil je se nisem... Poklici me tam okrog leta 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da Desmota zeznemo, pa da ne bodo samo samogovori, naj še jaz povem, da je tudi meni Raptor zelo všeč! Je eden od tistih motorinčkov, ki se borijo za prvo mesto pri možnem nakupu drugo leto. Je pa res, da je zelo malo informacij. Kaj ga nobeden ne vozi??? Ma sigurno je dobra makina... mašina od SV.. dobra oprema...sprejemljiva cena.  

Ja, kupil bi pa unga brez ročev pri šipci, ga mislim vozit ne pa nosit!

Jaja, obvezno brez maske...

@Desmo: Je pac tko, da berem in sproti odgovarjam na poste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dave, ko boš prodajal Yamahco, še zadnjo štop lampico zrihtej... :D :D :lol: 8) 8)

...Sicer pa še vedno ne vem kako izgleda Raptorica... :oops: :cry: :oops: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Desmo: Je pac tko, da berem in sproti odgovarjam na poste...

Saj ni problema Dave. Zadnjič sem se pač malo ustrašil, ko sem zagledal celo stran tvojih obrazov, ki so buljili vame... :shock: :wink: :D

Pa malo spoštovanja do avtorjev originalnih postov nebi škodilo. Nameni vsakemu vsaj dve minuti, ker drugače izgleda kot da jih bereš zelo na hitro in površno. :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dave, ko boš prodajal Yamahco, še zadnjo štop lampico zrihtej... :D :D :lol: 8) 8)

ja, ti pa obe gumi, ketno, zobnike, bremze... :lol: :lol:

...Sicer pa še vedno ne vem kako izgleda Raptorica...

Tle je clank iz motorcycle online za modelsko leto 2001

http://www.motorcycle.com/mo/mccagiva/raptor650.html

tlele je slikica iz www.cagiva.it

raptor650a.jpg

in se iz enga druzga sajta:

raptor650adr.jpg

Tehnicni podatki:

Engine: 4-stroke DOHC, 4-valves TSCC, 90-degree V-twin

Bore x Stroke: 81 x 62.6mm

Displacement: 645 cc

HP: 73 (hp), 9000 rpm

Torque: 64 (Nm), 7400 rpm

Fuel System: Mikuni BDSR39 Carburettors (2)

Cooling: Liquid

Ignition: Electronic Transistorised

Starting: Electric

Gears: 6

Front brake: Twin Disc — 298mm dia

Rear brake: Disc — 220mm dia

Front Suspension: upside-down telescopic hydraulic fork - leg diameter 43mm

Rear Suspension: Progressive with hydraulic single shock absorber

Tyres- front: 120/70-17inch

Tyres- rear: 160/60-17inch

Wheelbase: 1400 mm

Minimum Ground Clearance: 140 mm

Seat height: 775 mm

Dry weight: 176 kg

Fuel tank capacity: 19 litres

Cena v Sloveniji:

RAPTOR 650 : 1.642.800,00

V-RAPTOR 650 : 1.709.400,00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zelo "monstruozno" lepa je....Mogoce malce premal zadnjega dela, drgač pa lep dizajn, še malce modernejši, oz. nadgrajevan glede na Monstra, da ne omenjam mašince, ki malce več zaupanja vliva, kokr Ducetova.... :D :D , pa nič slabega ne mislim o njem, samo kvaliteka obdelave je najbrž na višjem nivoju, kakor italijanska.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zelo "monstruozno" lepa je....Mogoce malce premal zadnjega dela, drgač pa lep dizajn, še malce modernejši, oz. nadgrajevan glede na Monstra, da ne omenjam mašince, ki malce več zaupanja vliva, kokr Ducetova.... :D :D , pa nič slabega ne mislim o njem, samo kvaliteka obdelave je najbrž na višjem nivoju, kakor italijanska.... 8)

A niso te mašine mogoče, kar v IT narejene po Suzukijevi licenci ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, glede na ceno in tudi sam izgled detaljev, ki so narejeni bolj po italijansko :wink:, bi se se enkrat odlocila za Suzukijevo varianto.

Pa se vedno ne vemo nic o serviserjih??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sliki zgleda fin, poglej izdelavo od blizu in se odloči, mašina je A-O.K.

problem vidim v dveh avspuhih (dražja menjava)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zelo "monstruozno" lepa je....Mogoce malce premal zadnjega dela, drgač pa lep dizajn, še malce modernejši, oz. nadgrajevan glede na Monstra, da ne omenjam mašince, ki malce več zaupanja vliva, kokr Ducetova.... :D :D , pa nič slabega ne mislim o njem, samo kvaliteka obdelave je najbrž na višjem nivoju, kakor italijanska.... 8)

A niso te mašine mogoče, kar v IT narejene po Suzukijevi licenci ?

...Po moje jih dobavljajo kr iz Japonske, vsaj tko je blo pr Bimoti, ki je žal že propadla, se mi zdi.... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....zelo "monstruozno" lepa je....Mogoce malce premal zadnjega dela, drgač pa lep dizajn, še malce modernejši, oz. nadgrajevan glede na Monstra, da ne omenjam mašince, ki malce več zaupanja vliva, kokr Ducetova.... :D :D , pa nič slabega ne mislim o njem, samo kvaliteka obdelave je najbrž na višjem nivoju, kakor italijanska.... 8)

A niso te mašine mogoče, kar v IT narejene po Suzukijevi licenci ?

...Po moje jih dobavljajo kr iz Japonske, vsaj tko je blo pr Bimoti, ki je žal že propadla, se mi zdi.... :( :( :(

Bom preveril, pa sporocim, kaj so mi odgovorili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!