Skoči na vsebino

Boss Hoss


safrane

Priporočene objave

meni ni všeč.... tista veternica spredaj je glih velikosti veternic na Nizozemskem in tudi sicer je motor preglumazen in prevelik........ :BUA: pa še nekako mi ne gre skupaj, da ima en tak motor toliko kubikov in konjev itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega stropnik je pozabil omeniti le, da če si moje višine 174 imaš zelo omejen pogled naprej ker je motor spredaj zelo visok. no vsaj tisti na katerem sem imel priložnost sedet. pa tudi noge moreš imeti krepko narazen ker ni najbolj vajena poza .) :grim no ja taki bolj girlie motor je :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima poraba na 100km :cry:

10 l pri crousing in več pri tišanju piše v članku. hmmm skoraj isto kot moj pa je mašina 5 večja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men ne sede tale motor, sam se pa ne bi branil enega kroga.

Kar se pa tiče podatkov pa mislim da jih je mal z rezervo za jemat. (2 sek/100, 10 l/100km)

mal več pa piše v aproilskem Motoristu

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da ima motor 355 ali 502 konjiča bo tudi pospešek najbrž realen.

Sem ga že nekajkrat gledal v živo in mi ne potegne preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadaj nastavljivo dvojno vzmetenje z 330 mm hoda

Dam jajca na klado, če je tole res :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej ni bil to motor od avta corvette? tipična kozlarija :SS

za trike bi pa ta motor bil dober :rolleyes:

manjka se samo še, da naredijo dvokolesnik z motorjem od lokomotive :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej ni bil to motor od avta corvette? tipična kozlarija  :SS

za trike bi pa ta motor bil dober  :rolleyes:

trike že dolgo delajo z temi mašinami, očitno ni bilo več dovolj pa je en rekel "eh 3 kolesa, dajmo mu samo 2!"

glupi amerji :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa vsec :OK: Tak neki posebnega je pa si kr predstavlam kak more to trgat ko das gasa!! to more strgat asfalt pa obcutek da se z pol tone v dveh sekundah do sto kilometrov na uro!! kljub temu da mi v normalnih razmerah coperji ne disijo bi se tegale nebi branu!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej ni bil to motor od avta corvette?

v bistvu je to ca. 40 let star in sprobani small block V8 katerega vgrajujejo v razlicne vrste modelov. med ostalim je masina nove ´vette izpeljanka te masine s 6,0 l.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EHHHMMMM!?! Ne se preveč palit na tisti 2 sekundi do sto, je treba sklopko zelo dobro obvladovat in gume primerno segret, pa še vedno ne verjamem, je po mojem bolj administrativen podatek :blush: . In če bi ta motor res tako fantastično pospeševal....... zakaj ni nobenega posnetka z draga :hmm: ???? Vmax :OK: je bistveno manj prepričljiv na papirju pa še vedno zelo hiter na dragu in hudo neugoden za nasprotnike :oops: , filmčkov z drag stripa kolko hočeš.... :xx: Drugače pa toliko motor kot :SS Y2K vsaj v mojih očeh O:-)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem pristaš čoparjev,sam tega se pa vseen neb brano za kak krog al pa kak mesec :D Drugace pa tako masino na cestaka :OK: pa bi bla smrt za vse smrtnikein nesmrtnike!

Drugace ne prevec lep!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjka se samo še, da naredijo dvokolesnik z motorjem od lokomotive  :wacko:

A niso nardil en motor, kateri je imel neko verzijo helikopterskega motorja oz. motor z helikoptersko turbino, če se ne motim? Iz filma Torque, če se spomnite. :?

320 KM pri 52.000/min in 576 Nm pri 20.000/min :worship: :D

Nekje je celo tem o tem motorju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!