Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

pred 18 urami, budacki pravi:

V pekarnah imajo ponavadi.

Ej sam kolk si ti pameten. Ajde povej mi u keri pekarni na primorskem to dobim. Ker sem usako trgovino na primorsken pregledal če imajo in nimajo še v uradnih trgovinah od tomosa nimajo. Ajde kje si zdej care??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj ko si pregledal v vseh pekarnah se pa zapelji do Axle-a, prinesi stari zobnik in mu ga daj.

Če si prelen za obiske trgovin, jaka moze, moto mirci,...

 

skratka...zgolj malo pameti. Namreč nima samo Tomos takšnega zobnika ;) Sicer pa...če mi pošlješ dimenzije se grem stavit, da imam doma kakšnega viška.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo

Mene zanima kje se da kupiti oz. dobiti odmično gred in vplinjač dellorto 28 za tomos 125 da ga nekoliko odpreš. Prosim za mnenja in pomoč :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo! 

Jaz bi tud rabiu zobnik in sem sel zmirit. (125mm je tavelika luknja, 40mm je med dvema luknjama ki so skupaj in 7,5mm je med paroma lukenj)

Upam da se lahko kdo znajde kako to zgleda in mi pomaga :D

 

Hvala in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni! Imam motor Tomos SM 125 Replica Cup in bi potreboval nov sprednji del okvira. Ali mogoče kdo pozna koga ki bi imel rezerve dele ali če bi se ujemo ta del z katerim drugim motorjem? Če kdo goka pozna, prosim pišite mi na duh.dejan28@gmail.com. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Rabim en moped zato kupim Tomos SE 125F. Torej enduro verzijo omenjenega tomosa.

Pogoj so papirji za registracijo in približno kompletno stanje.

Če kdo prodaja oz. ve za kakšnega se priporočam.

 

Popravljeno . Popravil filius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo mogoče oz. ve kdo mogoče kje bi lahko dobil števec in plastiko s kontrolnimi lučkami v kompletu za Tomos sm 125f (če je možno to razstavit lahko tudi brez števca ker še dela), ker sem 2 meseca nazaj pri padcu polomil nosilce za masko in plastiko kontrolnih lučk in števca (dela vse samo polomljen je) 

Popravljeno . Popravil tomos rider125f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo,

Nameravam zamenjati verigo na Tomos SM 125F. Kateri tip verige pase na motor, oz. Katero priporocate? Motor ima namescen t.i. power kit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Živjo,

zanima me, če ima kdo workshop manual (navodila za serviserje) ali pa user manual (navodila za uporabo) za sm 125 f ali pa replica cup.
Bi bil zelo hvaležen, če bi ga lahko pofotgrafiral ali prekopiral, ker ga nisem dobil ob nakupu rabljenega motorja.

Kontakt lahko na gasper.stritih@gmail.com ali pa v zasebno sporočilo.
LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živjo

zanima me katere spice bi pasale na originalo feltno tomosa sm 125?sm gledal nimajo nikjer taprave dolzine. pa kje bi jih lahko dobil? 

 

Popravljeno . Popravil Aleš_123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!