Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

8 hours ago, franko said:

v info...da ne naletite glih na zapore

42d497c1ba749214df8ccd33fa658fa6.jpg

Sranje, ker so vsi ti spiski nepopolni. 25.6. Sta bila Gavia in Mortirolo zaprta, Stelvio pa je gostil kolesarski  dogodek kar med prometom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 12 minutami, Kugelschreiber pravi:

Fuck YEAH! 

A to je Bormio-Livigno? Nism se bil. 

Lago di Livigno, da. Proti tunelu za v Švico (La Drossa). Smer pa je bila iz Bormia cez prelaz Foscagno (nori ovinki) v Livigno in naprej v Švico (se bolj nora cesta in ovinki)……in cez Stelvio nazaj proti Gavia Pass in v bazo Ponte di Legno. 
 

Nisi se bil? Pojdi, priporocam

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Roger G. Jagger said:

Lago di Livigno, da. Proti tunelu za v Švico (La Drossa). Smer pa je bila iz Bormia cez prelaz Foscagno (nori ovinki) v Livigno in naprej v Švico (se bolj nora cesta in ovinki)……in cez Stelvio nazaj proti Gavia Pass in v bazo Ponte di Legno. 
 

Nisi se bil? Pojdi, priporocam

Grem grem. Manjka krog cez livigno in bernino, naprej v st moritz. letos je bila ruta tam, pa so mi biciklisti zbrkali sistem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Joker said:

Midva pa sva zaokrožila tole prejšnji teden. Vse skupaj okoli 2000km pa nobene kolesarske dirke... :smoke:

Prav julier bernina st moritz smo morali odrezat, in sli cez oberalp, ofenpass, fluelo, pod umbrailom v mals, od tam pa je blo sploh vse na glavo. Stelvio ni bil zaprt, so imeli maraton, vozili v prometu

na vrhu so bili ze precej na redko, s Prata gor je blo pa zabito s pajkicarji. 
IMG_7642.thumb.jpeg.ad7c93406ec45e914f7ddd663dbb9026.jpeg
 

V Bormiu vse zabito, Gavia zaprta, Mortirolo zaprt, cez Aprico zaprto…res, plane sem imel samo za to, da so mi propadli. Naslednjic grem med tednom. 
 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!