Skoči na vsebino

Našitki in razne nalepke


elbarto

Priporočene objave

Obstaja kje / pozna kdo kakega domacega mojstra, ki bi znal za razumno ceno naredit nalepke za KLE (za vijolicno podlago).

Mnogo bolje pa bi bilo, ce bi se našel korenjak, ki bi mi z digitalcem na pošteni resoluciji mahnil ti dve nalepki in mi jih poslal (lepo prosim).

Ali pa ce kje kaka stran na netu obstaja z kakimi podobnimi recmi, bi se priporocal za url

Keep moving! (pa pazit na sleperje in cisterne, danes bi skoraj 20 koles cez mene zapeljalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

digitalcam mam ampak nobenega KLE. pripelji se kaj naokol al pa poslji mejl pa se zmenima.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Digitalizatorja mam tudi sam, hvala vseeno. Tudi KLE imam, samo niso orig. nalepke gor, ampak neka umetnija prejsnjega lastnika

Bad!

Ma kdo od tvojih sokrajanov kaj takega ?

Keep moving!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Obstaja kje / pozna kdo kakega domacega mojstra, ki bi znal za razumno ceno naredit nalepke za KLE (za vijolicno podlago).

Zdi se mi, da sem videl kpl nalepk ali pri Aunerju v Grazu, ali pa v Hein Greicke katalogu... Cena ni bila pretirana (ca.350 ATS)

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIJOLICNE!!! (temna metalic)

l 93, ce ti kaj pomaga. Mislim da so jih do 96 tak farbali.

Konec koncev je lahko tudi druge farbe, samo da mam obliko, barve bom ze porihtal da bodo ustrezne.

Lep vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja da ne bo pomote JAZ NE DELAM NALEPK, sem samo digitalca ponudil ce bo treba. sorry tistim ki mi posiljate mejle in me sprasujete za nalepke. mogoce bo hotcho kaj vedel ker so tiste njegove od solo riders dobre.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredi podlago z digicam,pojdi v kaksno foto/repro trgovino/shop itd.,ki ima laserski tiskalnik za samolepilne folije in voila.....nalepke.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi tudi kolega naredi, sicer je postopek zastarel, ampak dober. Boljša varjanta je tiskanje z pigment barvami na nalepko.

AMPAK SLIKO NALEPKE RABIM, GOD DAMN..!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Zanimajo me razni načini pritrditve našitkov na motoristične jakne.

Ali obstaja poleg šivanja še kak drug učinkovit in enostaven način in kako se obnese (leplenje z lepilom, silikonom...., kovičenje....) ???

Najboljši načini za pritrditev na usnje, korduro, goretex.... ?

Kakšne so vaše izkušnje ?

V naprej hvala za odgovore.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga najprej nalimal z lepilom Neostik. Potem pa mi ga je mama zasila.

pri sivanju je treba pazit, da se zasije cimbolj po robu nasitka, da se potem ne viha rob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si ga tut hotel prišivat, pa sem rajš pustu svoj goretex pri miru, saj potem ne bi bil več vodoodporen. Da bi pa s kakšnim lepilom lepil-to pa še manj, verjetno bi nastala kakšna pacarija, pa še dol ga nebi mogel spravit, če bi se mi zahotelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

nimam še izkušenj... ampak mislim, da bi se odločla nest našitek k kakemu čevljarju......

lp

Kaj ga boš dala na čevelj. To pa ni lepo da bo kar takoj brez službe.

Take stvari ponavadi delajo krojači in ne čevljarji

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Popravil/a - hanzi dne 15/03/2002 ob 12:21:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

nimam še izkušenj... ampak mislim, da bi se odločla nest našitek k kakemu čevljarju......

lp

Kaj ga boš dala na čevelj. To pa ni lepo da bo kar takoj brez službe.

Take stvari ponavadi delajo krojači in ne čevljarji

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Popravil/a - hanzi dne 15/03/2002 ob 12:21:15

matr si biu hitr..... še predn sm uspela tekst popravt... ampak krojači nimajo tko dobrga lepila..... bi vseen raj poskusla pri čevljarju..... no sej k bo hotschko zrihtou našitke, vam pa povem, kako sem zadevo zrihtala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi,

močan šivalni stroj, s katerim lahko štepaš skozi usnje boš prej našel pri čevljarju, kot pa pri krojaču ali šivilji.

Obetavna možnost so tudi tisti, tako imenovani, rokodelci, ki šivajo in krpajo vse živo (vsaj pri nas v CE imamo eno ali dve taki obratovalnici).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, pojdi ti najprej do štacune in si kupi en usnjen brezrokavnik za nekaj SIT. Če bo cena samo nekaj sit, bo ta brezrokavnik tudi primerno tanek in se ga bo dalo zelo lepo šivat. Potem pa si utržeš cca. deset do petnajst minut časa (ni nujno da je to ravno ob treh zjutraj)in to reč zašivaš. Ne rabiš nič več kot iglo, malo sukanca ali cvirna in malo dobre volje....Ali pa eno pupo.

Da je dobro imeti našitek na brezrokavniku se pokaže, ko ti hoče kaka opica iztrgati našitek, ker ne pripadaš pravemu klubu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da je dobro imeti našitek na brezrokavniku se pokaže, ko ti hoče kaka opica iztrgati našitek, ker ne pripadaš pravemu klubu..

Zakaj je dobro imeti našitek, če ti ga pa hoče kakšen kreten strgat. Potem je že boljše biti brez njega.

Ali je morebiti fora v tem, da če imaš našitek, si po duelu brez našitka in z strganim brezrokavnikom, če pa nimaš našitka, ti pa kreten začne fizionomijo predelovati.

quote:

,...in si kupi en usnjen brezrokavnik za nekaj SIT.

Kje pa se dobi brezrokavnike za nekaj SIT ?? Bi te prosil, če mi naslov ali link objaviš, ko jih boš eno vrečo zame rezerviral (št.50).

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hočko, pojdi ti najprej do štacune in si kupi en usnjen brezrokavnik za nekaj SIT. Če bo cena samo nekaj sit, bo ta brezrokavnik tudi primerno tanek in se ga bo dalo zelo lepo šivat. Potem pa si utržeš cca. deset do petnajst minut časa (ni nujno da je to ravno ob treh zjutraj)in to reč zašivaš. Ne rabiš nič več kot iglo, malo sukanca ali cvirna in malo dobre volje....Ali pa eno pupo.

Da je dobro imeti našitek na brezrokavniku se pokaže, ko ti hoče kaka opica iztrgati našitek, ker ne pripadaš pravemu klubu..

Ja saj za brezrokavnik mi je jasno, da je med boljšimi rešitvami, ampak ga ne nosim in zato iščem variante za direkt na jakno.

Koliko se pa pri usnjeni jakni pozna, da je prešita, kar se tiče prepuščanja vode ??

Mogoče pa čevljarji šivajo s takim cvirnom, da za sabo zatesni luknjice (podobno kot mora to biti načevljih) ??? To bi bilo pa skoraj idealno. hmmm...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem dobim informacije od taprave,prvoklasne šivilje.Mi je oblubla,da se bo tut v tujino pozanimala.

Potem pa takoj sledi objava,seveda tudi cena te usluge hahahahahaahahaaaaaaaaaaa.

Ma je treba kej zslužit,d bo za registracijo......hahahahahaahaa

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotcho pa ti bi pa menda lahko vedel da nasitke nebos sival na jakno, jo celo preluknjal pol pa ti bo "kapljalo". pa kaki limi tudi niso varianta (sploh ne na usjne - ga bo razzrlo). en lajbic z ZADRGO OBVEZNO (nete nad 140 odpira). pa daj si za 10-15 jurjev naredit bolj racing lajbic, tak ki ni tolko odprt spredaj pol pa sivaj kolko ti pase.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...pa daj si za 10-15 jurjev naredit bolj racing lajbic, tak ki ni tolko odprt spredaj pol pa sivaj kolko ti pase....

Pervy, imaš morda kakšen kontakt za "racing" lajbc naredit ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tele gospodinjske reči ne ležijo ampak..... a se ne dela te reči z lepilom pa neko prešo za usnje?

bom tud jest prašala!

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!