Skoči na vsebino

Našitki in razne nalepke


elbarto

Priporočene objave

Ste že slišali za besedo "heftanje"? Torej šivanje, brez da se tkanino prebobe. Gre samo ročno in je ravno zaradi tega ker se ne prebode, primeren način šivanja na goretex.

Na usnje prime sekundno lepilo, je pa potem usnje spodaj zanic.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na usnje najprej nalepiš našitek s pomočjo neostika, potempa rabiš cvirn, debelejšo šivanko, naprstnik, če je debelejše usnje pa še kombinirke, in potem ob pesmici "Šivala je deklica zvezdo" navali šivaj in šivaj!!!! Posel je dolgotrajen, drugi dan pa so tud mal omejene sposobnosti prestov, ker boli roka ko sam hudič!!!!

Pa navali narode!!!! Sam sm probu, pa vem kak je!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista ideja s prešo je izvedljiva samo usnje na usnje (khm!)

kar se pa goretexa tiče pa bohnedaj šivat al pa heftat. od profesionalne šivilje podana informacija, da se pri tem škoda dela, če se potem na notranji strani šiv na goretexu ne zavari. magari z likalnikom in gore-selotejpom.

(uf! se mi zdi, da sem bla do konc leta že čist preveč gospodinjska)

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:kar se pa goretexa tiče pa bohnedaj HEFTAT, če se potem na notranji strani šiv na goretexu ne zavari.

Mi lahko kdo pove kaj bi torej GoreTex naj bil?

Jaz pri tem nikoli nisem imel v mislih gornjega oz. zunanjega materiala jakne. To pa zato, ker se vedno govori o GoreTex membrani (so tudi v čevljih). Moja predstava je bila, da je stvar narejena tako: zunanji naterial - GoreTex membrana - podloga.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Popravil/a - YZFgeorge dne 17/03/2002 ob 19:12:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GoreTex membrana je teflonska plast, ki sama ni dovolj trdna, zato je vedno nanešena na nek nosilni material. Zato velja:

zgorni material - nosilec s teflonsko membrano - podloga

ali

zgornji material z teflonsko membrano na notranji strani -

podloga

ali

zgornji material - podloga s teflonsko membrano.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, se strinjaš, da je šivanje (tud, če gre samo za heftanje) sila riskantno v obeh prvih dveh primerih? še najmanj v zadnjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Hotscho poskusi Racing d.o.o., Kurirčkova ul. 37, 2204 Miklavž, tel.:02 629 28 21 (Izdelava usnjenih moto oblačil po meri - športni kombinezoni, čoper variante, brezrokavniki....) Poskusi.

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da nebo pomote, niso Motosvet.com naleple, ampak kawa KLE 500.

E moji dragi webmajstorji, kaj ko bi odprli nek forum recimo "Iz domače delavnice" in bi noter folk objavljal GOTOVE izdelke za svoja enosledna z motorjem gnana vozila. Po moznosti z nacrtom za izdelavo. Imam namrec take lepe bocne nalepke, da bi bil greh jih tajit na mojem disku, ker se itak vtapljajo med goro podatkov. Tam pa bi bile na svetlem mestu, javno dostopne vsem, ki jih rabijo. S casom bi mogoce se kdo razen mene kaj doma sam za svoj motor naredil, npr kaki auspuh, :), ter zadevo dal na svetlo.

Pa ne mi rečt da naj pogledam v clanke in nasvete, to vam je gotovo jelo.

P.s. ce bo cez vikend slabo vreme - neprimerno za voznjo, delam zadnje servisno stojalo. fotoreportaza sledi.

ppss: in ker sem pridno vadil, se zdaj ne znam pripopat slike #$%&/, zato vam link tukaj : http://users.volja.net/elbarto/kle.jpg

seveda je to min. kvaliteta, fulsize .cdr filet se dobi "on demand".

Kaj zdaj webmojstri, bo kaj??? Vsaj odgovor, da zbrisem ali pustim ta post.

Popravil/a - elbarto on 27/03/2002 20:08:21

Popravil/a - elbarto on 28/03/2002 07:44:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Se dajo pri nas kje kupiti karbon nalepke (recimo formata A4)?

V Polo katalogu sem jih sicer našel, ampak je malo daleč..

LP Hector

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se kupit ampak to ni pravi karbon

okrog 40x50 cm 5-6.000 sit

za zalogo raje pokliči

041 320 484

STAR motocross trgovina, po 16 uri

trgovina je na cesti dolgi most - brezovica na levi strani, glej plavo tablo TAPETNIK ali TAPETNIŠTVO..

Motorji YAMAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni karbon cenejši?

Greš u jesenice pa ti model nardi... daš 4k več pa maš tapravo zadevo...

Sploh pa... dejmo no... komu je RES všeč izgled karbona?

Še dobr da se da štrihat čez...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tud meni je vsec !

Ko bom velik bom mel pa pravega ducatija ... celga crnga ... karbon okol in okol !

... ne rastem vec !!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj boš pa rabu to zadevo!??!!

Thundercat

Ja meni je karbon všeč. Probal bom nekaj naredit na okvirju motorja. Moja Yama je črna, geštel srebrn - karbon bo prava kombinacija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dan

Zanima me,če se da kje dobit nalepke(al pa kej usnenga) za tank custom motorjam,ker bi to zadevo rabu(mam že ene par praskic;sicer no biggie,sam sm perfekcionist,jebi ga... :) )

P.S: Sm poskušov z iskalnikom,pa mi je sam je*ov mater z uno svojo"Sorry,nothing was found matching your tralali-tralala... "

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ja jest poznam enga v NM k mi je delu tud za avto pa nardi res za solidno ceno zelo zelo dobr pa še garancijo ti da je pa res da morš do tja prit.

ti vržem gor naslov pa telefonsko

lp sharky :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne boš dobil nalepk je še ena rešitev.

Poznam osebo ki dela čudeže na air brush. Imel boš nekaj unikatnega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Obetavna možnost so tudi tisti, tako imenovani, rokodelci, ki šivajo in krpajo vse živo (vsaj pri nas v CE imamo eno ali dve taki obratovalnici).

A je kak tak mojster za vse v LJ? A DULE še dela in še je dosegljiv na 041 566 225?... Pepe, Fifty, any idea?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!