Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

pa kaj se tok sekirate, plačaš 35€ pol pa goniš 200 na uro, prehitevaš čez polno, v bistvu si plačal dovoljenje za prekrške :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, siks pravi:

se boš ti, ko te severni žandarji ustavijo bodel z njimi?

Malo je verjetno, da bodo mene, zaradi hitrosti, ustavili "na oko" (tako precizen ni noben) . Drugače pa definitivno (ne bo ne prvi ne zadnji) , delo je delo (s tem nimam težav) zajebavanje je pa nekaj drugega. Običajno igrajo na to, da nimaš časa, ko jim povem, da sem na dopustu in imam časa na pretek, se plošča obrne (mal cenkanja in mal "pridiganja" pa gremo vsak na svojo stran) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, če gume štimajo, mopet je stock, oprema je v kovčku ... sem kar nekajkrat obrnil Golico in do sedaj ustavljen od plavih (zelenih?) se nisem bil (sicer vecina fur pred top sezono) ..

V glavnem, ce mi bo kdaj keri po pusluhu zmeril prehitro (kar bi z radarjem recimo potedil), bom ziher kaj imel proti povedat .. ce pride do tega, porocam kako in kaj ....

Swasta ..

On 7/20/2016 at 2:44 PM, DAMI34 said:

pa kaj se tok sekirate, plačaš 35€ pol pa goniš 200 na uro, prehitevaš čez polno, v bistvu si plačal dovoljenje za prekrške :D

 

In ko te naslednji ustavi? "Eeeej, stric, saj sem eno že plačal danes?" .. ne vem, ce bo pomagalo .. ;)

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Texo pravi:

 

In ko te naslednji ustavi? "Eeeej, stric, saj sem eno že plačal danes?" .. ne vem, ce bo pomagalo .. ;)

točno tako :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 7. 2016 at 20:23, Scarabeo 500 pravi:

To bi se verjetno lahko zgodilo v Slo. V Avstriji pa ne. Nobenega primera ne poznam, da bi bil štrafan  po krivici. Ali drugače povedano, večina je imela srečo, da jih niso merili.

Res je, dvomim, da je kiri štrafan po krivici. Na Golici je pač večkrat policija pač ravno zaradi tega, ker je destinacija poznana po divjanju oziroma objestni vožnji. Sploh butasto pa se mi zdi, da nekdo primerja Avstrijo z Bosno! Svašta! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, DL650 pravi:

Res je, dvomim, da je kiri štrafan po krivici. Na Golici je pač večkrat policija pač ravno zaradi tega, ker je destinacija poznana po divjanju oziroma objestni vožnji. Sploh butasto pa se mi zdi, da nekdo primerja Avstrijo z Bosno! Svašta! :slap:

Točno tako, Bosna je lepša, cenej, pa še čevape ma :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Predvsem pa je lepo gor! :OK:

Prijetnih popoldanskih 200km, še pred dežjem .. čeprav grozilo pa je gori, da me bo namočilo .. cesta več al manj prazna .. no, razen ene srnice, ki je prestrašeno-zmedeno-prikupno skakljala ob cesti .. :blush: 

Cesto na koroški strani še obnavljajo, sicer zapor ni, je pa mašinerija bila ob cesti parkirana .. upam, da štajerski del tudi poštimajo, ker mi one flike po celotni šitini ceste niti malo ne dišijo ..

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi kaj obnavljali na koroški strani...? V soboto sem šel celo, od Labota do Radgone, pa nisem kaj iopazil... No, prehitro je bilo konec, pa sem jo podaljšal do Lendave in 399 km naklepal. Šminker terasa je bila prazna, mogoče sem bil prezgodnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z lavamündske strani gor, tam okoli magdalene, pred "počivališčem" .. na novo asfaltirajo določene odseke ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎29‎.‎4‎.‎2012 at 12:53, Zivnorc pravi:

...BIL Včerja na Golici...

..cesta odlična.. suha, čista.. edino naprej dol proti jezeru so jo zjebali do kraja, ko so naredili milijon zalivk...in to vzdolžne..dolge po nekaj 10 metrov.. prov beda jih je gledat.

Včeraj na začetku stala dva inkasanta in naju s Kmetom obrala po 30€, češ da sva peljaja nojnundnojncih kilometer per štunde... mi je kar napisal na papir, da sem tolko peljal... čeprav ne vem, kje je bil skrit radar....se nisem hotu kregat za 30€... pa še dobr da sem imel dB killerje not....

... to je ustaljena praxa pri njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Zivnorc said:

... to je ustaljena praxa pri njih...

no dobro, za vaju s kmetom razumem, da vaju je moral obrat .. :P;)

saj, noben se noče pogajat pa drk.t za 30eur .. zato pa jim je v navado prišlo .. pred kratkim sem jih srečal gor, 2 sta bla na motorju, čist na začetku pri lavamundu - 70 omejitev .. me je zanimalo, če bo kaj - gume ok, prva pomoč ok, vse na mopedu ok ... pa sta mi samo pomahala v pozdrav - mogoče sta že nabrala dovolj in sta bla v odhodu .. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Texo pravi:

no dobro, za vaju s kmetom razumem, da vaju je moral obrat .. :P;)

 

morš vedt, da sta ta dva kriva, čeprav nista nč nardila :P

štekaš ... to je tko k mulca pretepeš čeprav ni nč storu ampak zihr bo .. temu se reče avans;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Texo pravi:

no dobro, za vaju s kmetom razumem, da vaju je moral obrat .. :P;)

... AMPAK!

... sem imel na zadnjem zicu kmetovo "ljubico", kmet pa od moje "žene prjatlco" .... pa še kufre pa vse...

....nič dirkaško nastrojeno...

..no ja... mal so iskre od tačk letele...ampak to samo zato, k sem mel babo gor...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, maus said:

morš vedt, da sta ta dva kriva, čeprav nista nč nardila :P

štekaš ... to je tko k mulca pretepeš čeprav ni nč storu ampak zihr bo .. temu se reče avans;)

 

ja, saj .. že preventivno/po defaultu ju treba obrat .. za nazaj pa malo za naprej .. no, še dobro, da ti tam ne voziš - bi te kar peljali na prenočitev .. ;)

 

6 minutes ago, Zivnorc said:

... AMPAK!

... sem imel na zadnjem zicu kmetovo "ljubico", kmet pa od moje "žene prjatlco" .... pa še kufre pa vse...

....nič dirkaško nastrojeno...

..no ja... mal so iskre od tačk letele...ampak to samo zato, k sem mel babo gor...  :P

 

zanimivo .. pa swingerje majo menda radi tam gor .. :P;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Texo pravi:

ja, saj .. že preventivno/po defaultu ju treba obrat .. za nazaj pa malo za naprej .. no, še dobro, da ti tam ne voziš - bi te kar peljali na prenočitev .. ;)

mene pa ne :O

js se hitr itak ne znam pelat ... po omejitvah pa kr gre :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Texo pravi:

Z lavamündske strani gor, tam okoli magdalene, pred "počivališčem" .. na novo asfaltirajo določene odseke ..

Aja, to... Uh, niti opazil nisem. Strojev pa res nisem opazil, verjetno so končali, kar so imeli namen. Policije ni bilo, edino na koncu, pred Radgono, sem srečal enega.Je pa precej razorano med Labotom in Pliberkom, nekaj cevi polagajo pod kolesarsko in je posledično en pas pogojno vozen, večinoma bagerji in kamioni stojijo gor.

Ko smo že pri preplastitvi določenih odsekov na R69...kaj pa na Radeljpass...oziroma dol, proti Radljam, še vedno ista sirotinja?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri preplastitvi določenih odsekov na R69...kaj pa na Radeljpass...oziroma dol, proti Radljam, še vedno ista sirotinja?

 Del ceste nanova preplastitev -zelo malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, motofrik pravi:

Aja, to... Uh, niti opazil nisem. Strojev pa res nisem opazil, verjetno so končali, kar so imeli namen. Policije ni bilo, edino na koncu, pred Radgono, sem srečal enega.Je pa precej razorano med Labotom in Pliberkom, nekaj cevi polagajo pod kolesarsko in je posledično en pas pogojno vozen, večinoma bagerji in kamioni stojijo gor.

Ko smo že pri preplastitvi določenih odsekov na R69...kaj pa na Radeljpass...oziroma dol, proti Radljam, še vedno ista sirotinja?

Šel pred dvema tednoma na Radlpas. Avstrijska stran fantazija, naša pa rumbumbum.... :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesto na Radlpass tudi lepo prenavljajo...ceprav je se vedno bolj motokros cesta kot na avstrijski strani. V petek tudi jaz nisem opazil ne policistov in ne kaksnih strojev...je pa par delov na novo asfaltirano. Prenavljajo pa jodlarjien del ceste proti hebalm, pa tudi weinebene na stajerski strani se obnavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, vuk76 pravi:

Cesto na Radlpass tudi lepo prenavljajo...ceprav je se vedno bolj motokros cesta kot na avstrijski strani. V petek tudi jaz nisem opazil ne policistov in ne kaksnih strojev...je pa par delov na novo asfaltirano. Prenavljajo pa jodlarjien del ceste proti hebalm, pa tudi weinebene na stajerski strani se obnavlja.

vendar pa čez Golico je ni :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snecer said:

vendar pa čez Golico je ni :)

 

Cesta na Hebalm,Weinebene ali Packsattel so meni osebno boljse in manj obljudene...se pa moras pelajti dalec. Golica je super ob neprometnih casih.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je Golica najbolj domača, široka (manj "temna", dreves) in lepa "krožna" :) +moto pajzl

Weinebene je na trenutke ozka, vasice, ni tako "dirkaška", isto Hebalm s kombinacijo Pack.

Seveda moje osebno mnenje.

Če pa delam krog okoli pa grem iz smeri Weinebene-Golica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!