Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

V soboto je Golica že v projektu (Glej Najava dnevnih voženj)...  :OK:

Okvirno naj bi bil tam okoli 14:00. Če bo kdo gor takrat, potem naj me pocuka za kombinezon (srebrna prasička... mislim, CBR 600F, brez oznak - razen tablice LJ)  :yea2: Bo kdo tam gor takrat?

Mene ziher ne bo!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je Golica že v projektu (Glej Najava dnevnih voženj)...  :OK:

Okvirno naj bi bil tam okoli 14:00. Če bo kdo gor takrat, potem naj me pocuka za kombinezon (srebrna prasička... mislim, CBR 600F, brez oznak - razen tablice LJ)  :yea2: Bo kdo tam gor takrat?

Jst štartam v soboto iz Velenja ob 13ih proti Golici.

Če koga zanese pot v isti smeri se lohka brez skrbi pridruži.

ajd, se vidmo gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z MotoManiacom greva v nedeljo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z MotoManiacom greva v nedeljo  :yea2:

No pol se vidimo v nedeljo gor, če bo vreme :OK: Črna CBR600F z wingsom. Za rokav pocukat... sam če bom ustavlen, ne po cesti za mano laufat :eek: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol se vidimo v nedeljo gor, če bo vreme :OK: Črna CBR600F z wingsom. Za rokav pocukat... sam če bom ustavlen, ne po cesti za mano laufat :eek:  :lol1:  :lol1:

Vreme v nedeljo: sonček in 25 stopinj :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z MotoManiacom greva v nedeljo  :yea2:

BIL NA GOLICI DOSTI KRAT IN VSI KI SE BOJITE RADARJEV BERITE....

BIL SLIKAN TRI KRAT..... KER LOVIJO Z LASER PIŠTOLO NA 300-450m,

GA NE VIDIŠ,SPLOH PRI 130-190km/h....PAZI NA SREBRNI VW MULTIVAN,

STOJI REDNO NA HITREM DELU,AMPAK TE BO VERJETNO SNEMAL, KER LOVI ZELO DALEČ NAPREJ....NA POČASNEM DELU JI NI TOLIKOKRAT..

ENKRAT BIL SLIKAN PRI 187km/h IN USTAVLJEN.MALO POJAMRAU IN POLICAJ ZAKASIRA ZA 160km/h KAZEN 35euro, NASLEDNJIČ 127km/h KAZEN 20eu.ITD..DRUGAČE PA HITROSTI DO 120 TOLERIRAJO IN VERJETNO NE BOŠ USTAVLJEN.POLICAJI VSI STAREJŠI PAMETNI IZKUŠENI, NE KOT PRI NAS SKORAJ MLADOLETNI......IN TUPI.....NAPREJ OD VRHA PRI ODCEPU EIBSWALD JE TUDI POLICISKA POSTAJA(GANDARMARIE)IN TAM USTAVLJAJO NAJVEČ.SLIKA PA TE ŽE KJE.... LAHKO TUDI 3km NAZAJ

V GLAVNEM KAZNI SMEŠNO NIZKE PROTI NAŠIM BEDAKOM.....VENDAR PAZI, V ŽEPU IMEJ EURE, KER TOLARJI NE POMAGAJO,ALI PLAČILNO KARTICO.....

SEM BIL ZRAVEN KO SO TIPU ODPELJALI MOTOR NA POL.POSTAJO IN KO PLAČAŠ

DOBIŠ NAZAJ, POVEČANO ZA STROŠKE....CESTA JE PA 1A,GUME PA ŽŽŽŽEREE,BOLJ GROBI ASVALT,NI PA MOTOKROS LUKENJ KOT PRI NAS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ENKRAT BIL SLIKAN PRI 187km/h IN USTAVLJEN.MALO POJAMRAU IN POLICAJ ZAKASIRA ZA 160km/h KAZEN 35euro, NASLEDNJIČ 127km/h KAZEN 20eu.ITD..DRUGAČE PA HITROSTI DO 120 TOLERIRAJO IN VERJETNO NE BOŠ USTAVLJEN.....

ne se prevec zanasati na teh € 35.- za 60 prevec. to lahko stori, lahko pa tudi "malce" vec pokasira. do € 500.- na licu mesta, vec je kazenska ovadba.

okvirno izven naselja je do 10 km/h prevec € 20.-

do 20 vec € 35.-

do 30 vec € 72.-

cez 30 - odvisno od okoliscin - od € 180 do € 500, nad to vsoto kazenska ovadba.

lahko tudi takoj kazenska in motor ostane kot varscina na postaji.

aja, tujci morajo kazenske na licu mesta placati, brez polovick, glasu ljudstva ali klica v sili.

do 120 km/h vcasih tolerirajo, vcasih ne. kakor kdaj.

da si pri 187 placal samo € 35 je moralo se kaj drugega zraven igrati (olajsalne okoliscine).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst štartam v soboto iz Velenja ob 13ih proti Golici.

Če koga zanese pot v isti smeri se lohka brez skrbi pridruži.

ajd, se vidmo gor  :OK:

Jaz, samo grem čez Črno! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, samo grem čez Črno! :yea1:

Prinesi foto, tokrat jaz prtiskam... foto... :P Pa kovčke tudi vahtam... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, samo grem čez Črno! :yea1:

Jst bom kr po stari ruti udaru... Velenje - Mislinja - SG - DG (omv črpalka postanek približno 5min, odvisno od gužve :?) - Golica

tko, da nekje okvirno 13:30/45 sem v DG na OMV benzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom kr po stari ruti udaru... Velenje - Mislinja - SG - DG (omv črpalka postanek približno 5min, odvisno od gužve :?) - Golica

tko, da nekje okvirno 13:30/45 sem v DG na OMV benzi

:OK: če ne pa zgoraj! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa zgodi, če Avstrijskim miličnikom ne ustavimo? A te lahk na mej dobijo? Al pa kej v SLO domov pošljejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa zgodi, če Avstrijskim miličnikom ne ustavimo? A te lahk na mej dobijo? Al pa kej v SLO domov pošljejo?

Ajde probaj junak, pol pa hitro dalje poročaj :naughty:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa zgodi, če Avstrijskim miličnikom ne ustavimo?

odsvetujem. imajo nekaj podobnega temu: gp320-380.gif

A te lahk na mej dobijo?

yep. zaradi (glej zgoraj).

Al pa kej v SLO domov pošljejo?

nope. listino o medsebojnem pregonu imata dosedaj podpisana samo AUT in D.

ceprav sem ze od slovencev slisal, da so dobili posto iz AUT v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jim ne ustaviš te zagotovo dobijo na meji, moj kolega je to storil pred tremi tedni in so ga ustavli na meji in mu zaračunali 75e, lahko bi mu pa tudi do 350e stvar policista in njegove presoje.

Vedno pa ni dobro bežat, ker sploh niso imeli raderja ampak so samo pregledovali dokumente. :hmm:

P.S. Za vse, ki greste na Golico, glejte da bodo gume imele še vsej nekaj profila, v AUT imajo kar visoke kazni če motor "ni izpraven" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa da ne pozabim. Zaradi lanske prekoračene hitrosti, me je po plačilu le te, začel spraševat ali imam homologiran izpuh(imam Wingsa) in če je, kje imam to vpisano v prometno :cry: . Sem se izgovoril, da sem ga dobil v originalu z motorjem (ni več težil). Čez teden dni pa sem na hitrem delu (tam,ko se začneš spuščat proti Eibiswaldu, na prvem ovinku na desni strani ob gozdu) opazil, da so z neko napravo merili decibele na izpuhih. Tak, da pri njih izpuhe (nehomologirane) pregledajo, kar na licu mesta, pa izgleda, če se kdo preveč vsaja, še decibele premerijo. Tako, da ljubitelji Wingsov (in vseh ostalih nehomologoranih rorov) računajmo tud s tem..... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prinesi foto, tokrat jaz prtiskam... foto...  :P Pa kovčke tudi vahtam...  .)

Tako kot smo se zmenili :OK: smo se dobili :worship: Vreme pasje vroče, asfalt držal, ko pes ježa :lol1: in mi korenjaki dobre volje. :yes:

Priprave in taktika!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se je začelo! :yes:

Tule so me od spodaj gostilne do gor lovili Lotosi :D in sem že mislil, da so to kakšni jodlar Avseniki. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!