Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

ZAnima me naslednje: eDonkey ali eMule - je hitrost v primerjavi s Kazaa tudi pri ostalih precej manjša? film na Kazaa vlečem dol recimo par ur, na ostalih dveh pa stvar zna trajat tudi teden dni ali več.

Kakšne so vaše izkušnje?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so vaše izkušnje?

Lp

... da je to kraja avtorske lastnine !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

hm...hotschko....zavedam se in globoko kesam tega nesramnega dejanja...posipam se s pepelom in se bližam odločitvi za preostanek življenja v askezi.

Kaj pa tvoje tehnično mnenje...(če sem že tako globoko zabredel)..?

B)

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...hotschko....zavedam se in globoko kesam tega nesramnega dejanja...posipam se s pepelom in se bližam odločitvi za preostanek življenja v askezi.

Kaj pa tvoje tehnično mnenje...(če sem že tako globoko zabredel)..?

B)

kaj pa vem, morda so eni bolj obremenjeni kot ostali ??

Sicer pa ... a ni tako, da v resnici dowloadaš od prijavljenih userjev in ne nekih skupnih strežnikov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako... pa sej ne da bi kaj vlekel dol ;)

Kazaa leti, edonkey pa tko tko... preden DL file poglej "availability" vec je, boljse je :)

Comp mam przgan 24/7 tako, da ni problem, ce ne bo danes, bo jutri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako povezavo imaš??

Za mp-3 je je Kaza čist kul za filme pa Emule ker imaš tudi ocene fajlov gor...da vidš kaj menijo o fajlu(če je pristen in to)!

Pa še ena stvar je ma ne vem kako se imenuje..tam moraš pa sherat ful pa nevem kaj...neki cc+ al neki tazga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Kazaa za mp3-je, eMule pa za filme in programe (freeware in shareware seveda). Pri eMule je važno, kakšen id imaš (visok ali nizek). Pametno je tudi nastavit največji možni upload in download. Jaz imam upload (se pravi to kar drugi uploadajo od mene) nastavljen na 10 kb/s, download pa na 0 (to pod Limits; 0 pomeni, da ni omejitev pri download-u). Drugače pa se mi eMule zdi čist ok, saj večinoma vleče kar solidno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazza je poden od podnov,najdes samo sranje tistega kar isces pa ne, Emule je malo boljsi, najboljsi, oz super zadeva pa je Direct Connect.Dela sijajno,najdes skoraj vse, skratka zlo zadovoljen.Najdes ga na www.dcplusplus.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je to mozno da mi je dons z mule dol vlekl 540KB/s. mam pa adsl 1mbit

a tist sploh realno kaze pri muli al kaj? mal dvomim da je bla taka hitrost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.dcplusplus.com

DC++

V Sloveniji imas vsaj dva DC++ huba (pimpek.hopto.org ter www.mladi.net / port 1234)

min. 3G / 2 slota

za linux obstaja en dober odjemalec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem en film dol posnel sam ma koncnico .bin

a se to sploh da zagnat, ker ga ne morm?

rabm kasn program?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je pretvorjen zato da ga lahko zapeces na cd kot image file v mode2 k poj loh recmo na 700mb cd zapeces 790mb. Jaz mam encoder/decoder za branje filov zapecenih v mode2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.dcplusplus.com

DC++

V Sloveniji imas vsaj dva DC++ huba (pimpek.hopto.org ter www.mladi.net / port 1234)

min. 3G / 2 slota

za linux obstaja en dober odjemalec

To pa nisem vedel,grem cekirat.Jaz sem vecinoma na svedskih hubih, kjer najdes skoraj vse.Ce ni tam gor, pol ni nikjer:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem en film dol posnel sam ma koncnico .bin

a se to sploh da zagnat, ker ga ne morm?

rabm kasn program?? :unsure:

Poišči si program Daemon-Tools (sej bi ti napisu kje je pa ga trenutno ne najdem lahko pa ti ga na email pošljem ).

Program ti ustvari virtualni Cd-rom s katerim lahko potem predhodno preveriš datoteke z bin konjčnico.

Lahko pa potem tudi direktno koperaš na cd (Cd-copy).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poišči si program Daemon-Tools (sej bi ti napisu kje je pa ga trenutno ne najdem lahko pa ti ga na email pošljem ).

Program ti ustvari virtualni Cd-rom s katerim lahko potem predhodno preveriš datoteke z bin konjčnico.

Lahko pa potem tudi direktno koperaš na cd (Cd-copy).

ok, zdej mam ta program. a mi lohk mal bolj razlozis kako nej zdej to pogledam ta file. file sm nalozu notr, pokazal mi je virtualn cd sam ce kliknem na njega mi napise da ne more brat oz. da je corrupted?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, zdej mam ta program. a mi lohk mal bolj razlozis kako nej zdej to pogledam ta file. file sm nalozu notr, pokazal mi je virtualn cd sam ce kliknem na njega mi napise da ne more brat oz. da je corrupted?

Če ti napise da ne more brat oz. da je corrupted bo verjetno držalo.

Daemon program ti ubistvu omogoča da si predhodno ogledaš file (film samo so taki filmi ki imajo bin konjčnico večkrat slabše kvalitete in se ti jih niti ne isplača dol vlečt ) oziroma inštaliraš če je to program ali igra.

Lahko pa še probaš direktno z nerotam pa zapeč ( reskirej en cd ).

File-Burn Image pa določi datoteko ki jo imaš ( simpl ku pasul ).

Drugega ti pa žal ne vem povedat :( :(

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, tale je pa bosa... :lol: da so filmi, ki imajo koncnico .bin slabse kavlitete. Bin je skoraj enako ISO (se pravi kompleten CD preslikan v datoteko) s to razliko, da ima .bin datoteka se kontrolne bite o arhivu. Zato je tudi kaksnih 100 mega vecji file.

Jaz ponavadi uporabljam programcek CD-Mage, kateri prebere skoraj vse kar imas, potem pa se naredi .cue file. S tem je delo z Nerotom ali Demon tools veliko lazje!

Demon tools je pa eden izmed "must have" programckov. Saj deluje kot navidezni cd... uporabno predvsem pri igrah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Kaza je ogromno filmo FAKE na Muli in Oslu pa je roba vglavnem preverjena ( če pobiraš iz sharereactorja ,WXP in podobno )

Za več informacij  http://www.slo-filesharing.com/fsf/index.php

LP

Glede filmov ki jih vlečem s KaZa pa obstaja en programček (KaZa Preview Extractor )

Ko dol povlečeš kakih 10 minut filma ti ga program pregleda in ti pokaže prvih deset minut pol pa vidiš a je pravi ali ni. :D

Če ni pa tko al tko DELETE pa druzga pogledat. :P

To je fino da ni treba celega filma dol vlečt pol pa vidiš da ni taprav :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, tale je pa bosa... :lol: da so filmi, ki imajo koncnico .bin slabse kavlitete.

Kar sem do sedaj potegnu filmo z bilo kero drugo končnico ( samo AVI vlečem ) je bil screner s kemero posnet film pa pol prenesen na računalnik in "dodatno obdelan" (sranje da pol slišiš koko negdo je kokice ali pa prav nemarno kašlja...).

Uglavne jest obrajtam samo DivX drugo pa je sranje za moje pojme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem do sedaj potegnu filmo z bilo kero drugo končnico ( samo AVI vlečem ) je bil screner s kemero posnet film pa pol prenesen na računalnik in "dodatno obdelan" (sranje da pol slišiš koko negdo je kokice ali pa prav nemarno kašlja...).

Uglavne jest obrajtam samo DivX drugo pa je sranje za moje pojme.

ja poznam take "screenerje"

Take samo brisem in potem iscem se enkrat v upanju vecje srece. Drugace pa isem tule Share reactor vlecem pa rajsi z e-donky 2000

sicer pa... kar pocnemo ni ravno legalno ;) zato... se ne razburjat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa... kar pocnemo ni ravno legalno ;) zato... se ne razburjat B)

Kaj je tukaj nelegalnega če jest iz neta dol snamem bilo kaj ( jest nič kriv ).

Nelegalno dela tisti ke te stvari daje v javnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!