Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

V sredo 14.12. si lahko na TV-1 ob 10:10 do 11:00 v "Mojca kuha" ogledate dvoboj v kuhanju med Ducati clubom in HOG Lipa Chapter Slovenija....  Tokratne sestavine bodo kvas, maslo in marmelada...

Ponovitev isti dan popoldan na SLO-2 in v soboto.

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Cartman said:

a ti to nucaš? Se registriraš in potem streamaš?

Jst to nucam izdatno. Filmi so almost perfect quality. Ko pa bo YIFY začel delati z x265 kodekom, bodo pa še velikostno manjši, kar bo še bolje.
Registracija ni potrebna. Klik na film, izbor 720p ali 1080p ali 3D (če obstaja), dolpoteg torrenta in to je to.
Moja knjižnica filmov je velika že nekaj nemajhnih diskov. Si ne morem pomagat ... eden od hobijev ;) 

Popravljeno . Popravil GO_Tomi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8. 12. 2016 at 0:34 PM, HD-Dyna said:

A ste kakšen dober film pogledal zadnje čase ?

Zdele je neki mrzlo pa kratki dnevi, bi pasal kaj pogledat, posebej če je na pašniku ...

Tole sem si ogledal prejšnji teden, všeč!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ne znam. a mi lahk kdo mal pomaga. imam ISO file, dvd slika? Uro in pol dolg koncert, bi rad mel mp3, in seveda po komadih, ne celo klobaso. S čim se tega lotit?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ti bo najlažje z kakšnim video urejevalnikom ... ISO file spremeniš v neki video format in ga potegneš v video urejevalnik, nato pa komad po komad exportaš v MP3 ... jaz bi to naredil z Abobe Premiere ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je napisal @boych. Al pa tko:

- z Easy CD-DA Extractor-jem izvoziš vsak posamezen VOB file (če imaš DVD, sicer ISO odpakiraš na disk) v WAV datoteko, kot to kaže slika,
- z Wave Editorjem komad po komad exportaš v mp3. Seveda jih ustrezno poimenuješ.

Evo, zdej maš dve variante. Ni več izgovora ;)

capture 001.PNG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA Bom poskusil. Upam da se da tako uredit de godba tece. Ce se med komadi koncert ustavlja tud ne bo OK. Bi kupil, pa ne prodajajo muzike. Samo video. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Cartman pravi:

HVALA Bom poskusil. Upam da se da tako uredit de godba tece. Ce se med komadi koncert ustavlja tud ne bo OK. Bi kupil, pa ne prodajajo muzike. Samo video. 

Za glasbeni cd se da to narediti z Adobe Audition za MP3 pa ne bi vedel, ker še nisem nikoli delal ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Cartman said:

Ce se med komadi koncert ustavlja tud ne bo OK

Uporabi tole za nardit en VOB file. Pa boš mel cel koncert, brez prekinitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A lahko kdo svetuje kakšno aplikacijo za Android (ki jo je že tudi realno sprobal oz. jo uporablja) s katero bi si lahko na tablico prenesel musko v mp3 formatu. A se to da direkt ali je treba preko torrent? Tista varianta s torrenti preko klasičnega kompa mi nekako ni simpatična. Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Two se ne dela, k ni praktično in ni pregledno. Musko dol scuzaš s kompom in jo preneseš na tablco (oz. SD kartico od tablce). Moje izkušnje pravijo, da je to najbolj pregledno in učinkovito.

Torej nimam odgovora na tvoje vprašanje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izibajker, na mojem androitu laufa Torrentex - Torrent Downloader. Podrl se mi ni nikoli, zelo simpl in učinkovit. mikrotorrent je nonstop nek jebal. tole laufa u piko.


mam pa počas problem z dostopnostjo torrentov. ko so ukinli kickass sem se navadil na extratorrents,, zdaj tudi tega ni več, pirate bay pa se mi tud več al manj zdi offline. Ostala sta mi demonoid in partis, ampak najraje pobrskam med novimi, ker ne sledim točno izidom kdaj se kaj predvaja....

kam sedaj?

BTW, iso file sem dal kolegu ki se ukvarja z DJjanjem in.....dela. Včasih je pač smiselno outsorcat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mi lahko kdo pove kateri predvajalnik kupiti za gledanje filmov? Ponavadi gledam brr, dvdr, mkv in mpeg4. Mislil sem vzeti tega, pa me samo zanima, če bere podnapise. Če ima kdo ta predvajalnik doma, bi prosil če pove kako mu deluje. Ker nekaj je, da te fajle predvaja, drugo so pa podnapisi. Trgovec v BB mi je delal, da svetuje nakup tvja. Ja, če bi mi sedanja tv šla v maloro, bi vzel tako tv, ki ima že možnost predvajanja filmov, trenutno pa to ne pride v poštev pa čeprav imam to tv že skoraj 10 let pa špila tako kot more. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš cdje predvajat?

drugače pa player ala KODI. Jst mam še prvo generacijo WD HD tv player pa špila vse formate, še ni počepnil :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!