Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

Jaz bi tud rad pohvalil tale bittorrent. Filmi niso fake pa se ce tapravga pravi cas downloadas ti ga vlece dol tud 100kb/s. Uporabljam ga v mandraku 9.1 pa zlo dobr dela.

Ce ksn ve se za dobro stran kot je naprimer suprnova.tk naj pove prosim.

a lahko napišete naslov za download ta program...plis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sam lohk bi bil mal bol narjen. alpa ga jes ne znam uporablat. kaj a ce hocem nadaljevat tam kjer sem nazadnje nehal downloadati morm spet v tistmu seznamu najti isti film ali obstaja ksna hitrejsa pot?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
E fantje poglejte si film BIKER BOYZ , vreden ogleda.

...

To bom razumel kot salo... bolj nerealnega filma z motoristicno tematiko se nisem videl.... cmon no, polovica se jih vozi kao 200 brez celad, zadnja dirka v stilu dragrace po makadamu ipd...

Najbolj znano ime sicer Lawrence Fishbourne, poleg njega se Lisa Bonet in Kid Rock. Ostali povsem neznani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bitTorrent mi dela probleme...a je to samostojen program al kaj...ko ga inštalira o njem ne duha ne sluha ...v prog. files ga najdem zaženem edini program in to je vse...odpre se okno naprej ne vem kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima. zdej v ZDA preverjajo racunalnike prek teh programov in iscejo folk ki majo filme pa te stvari gor in pol jih tozjo. No vcer sem pa videl da so mi 5x poskusal udreti v racunalnik sam jih je blokeralo. Zdej me pa zanima ce ubistvu to velja za ves folk al samo za tiste iz ZDA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

OK. Eno glupo vprašanje. Če že greš nekaj snemat. Kakšna je verjetnost, da stakneš virus?

Pa ne se smejat :angry: :angry:

Vsega pa tudi ne morem vedet :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če downloadas filme pa musko tezko stakneš virus. druga stvar so pa programi, igre... ne vem, jes ga se nikol nisem dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Vsi na veliko hvalite tale bittorent (vključno z mojim bratrancem, ki mi ga je inštaliral) meni pa zadeva jebe do konca :angry: , downloadam torque pa je bla max "hitrost" 12Kb/s, ja hudiča sej mam ADSL-1Mb :? zdejle sem pa pogledal pa mi napiše: "rejected by tracker" WTF??!Nč mi ni jasno ker sem probal že ene par stvari s supernove potegnit pa se nč nikamor ne zgane, vse downloadam s 5 Kb/s :(

PLIZZ HELP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Vsi na veliko hvalite tale bittorent (vključno z mojim bratrancem, ki mi ga je inštaliral) meni pa zadeva jebe do konca :angry: , downloadam torque pa je bla max "hitrost" 12Kb/s, ja hudiča sej mam ADSL-1Mb :? zdejle sem pa pogledal pa mi napiše: "rejected by tracker" WTF??!Nč mi ni jasno ker sem probal že ene par stvari s supernove potegnit pa se nč nikamor ne zgane, vse downloadam s 5 Kb/s :(

PLIZZ HELP!

Moras met ta pravi program za downloudat z supernove alpa bittorenta (recimo Azureus) in mora bit pravilno skonfiguriran.....in pa dobro je da si zberes take stvari ki imajo dosti semen.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa nekaj zanima. imam to novo verzijo bit torrenta 3.4.2 in odkar sem ga inštaliral imam z njim probleme. ne downloada mi več z tako hitrostjo, pa po ~1 uri uporabe zamrzne cel računalnik. drugače pa brez problema laufa komp po 4 dni skup pa ni nič. a ima še kdo podobne probleme z to novo verzijo bittorenta al sem samo jaz čudn :hmm:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!