Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

Meni Kazza lite K++ noče delat (search in traffic nista aktivna) :hmm: .

Inšatliran je pa na računalniku, ki je v mreži. Neki sem se že igral v options meniju, vendar mi ne rata. Morda zato, ker se v mapi WIN/System32/drivers ne da nič počet (če nisi administrator). Torej tja se ne posname file host.dll (se mi zdi), kljub temu, da med inštalacijo ne javi nobene napake. Ali pa ma mogoče server kakšno zaščito :? . Probal sem tud emule pa se prav tako noče konektat na serverje, ki pa sem jih tudi update-ov. A se da kako pretentat to "Administratorjevo dovoljenje"?

Bi blo zelo fajn, ker moram nujno gor dat kakšen spyboot (ad-ware je šel brez problema):

BTW ko zaženem Internet Explorer mi zmeraj napiše v URL Adress: about:blank, mi vrže neko svojo stran in teži, da mam rač. okužen s spy in ad programi (kar seveda tud sam vem). Tudi ko ponovno nastavim svoj home page se ob ponovnem zagonu IE about:blank ponono pojavi. Ad-ware 6.0 mi ne pomaga, očistil sem register in cel disk kar je blo na temo about:blank pa ni efekta. Če ma kdo še kakšno idejo prosim za pomoč!

Glih kar odkril temo tehnična pomoč, bom še tam mal prelistal :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni Kazza lite K++ noče delat (search in traffic nista aktivna) :hmm: .

Ali pa ma mogoče server kakšno zaščito :? . Probal sem tud emule pa se prav tako noče konektat na serverje, ki pa sem jih tudi update-ov. A se da kako pretentat to "Administratorjevo dovoljenje"?

Bi blo zelo fajn, ker moram nujno gor dat kakšen spyboot (ad-ware je šel brez problema):

BTW ko zaženem Internet Explorer mi zmeraj napiše v URL Adress: about:blank, mi vrže neko svojo stran in teži, da mam rač. okužen s spy in ad programi (kar seveda tud sam vem). Tudi ko ponovno nastavim svoj home page se ob ponovnem zagonu IE about:blank ponono pojavi. Ad-ware 6.0 mi ne pomaga, očistil sem register in cel disk kar je blo na temo about:blank pa ni efekta. Če ma kdo še kakšno idejo prosim za pomoč!

Glih kar odkril temo tehnična pomoč, bom še tam mal prelistal :book:

Znebi se kaza ker so po večini samo fejki :BUA:

Če nisi admin v mreži se pač z njim pomeni da ti odpre določene porte ki jih rabiš za vse te p2p programe ali dobi user name in pasword pol se pa lohk sam igraš z nastavitvami

firewall ti blokira promet

Če misliš vse p2p programe naenkrat lavfat ti pa tud ne bo delal (bo ampak noben program nebo delal 100% si kradejo povezavo obremenijo linijo eden drugemu)

SPLOH PA NIS POVEDU KAKO STE POVEZANI V MREŽI

ROUTER , SWITCH , HUB... :hmm:

Upam da sem kaj pomagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW ko zaženem Internet Explorer mi zmeraj napiše v URL Adress: about:blank, mi vrže neko svojo stran in teži, da mam rač. okužen s spy in ad programi (kar seveda tud sam vem). Tudi ko ponovno nastavim svoj home page se ob ponovnem zagonu IE about:blank ponono pojavi. Ad-ware 6.0 mi ne pomaga, očistil sem register in cel disk kar je blo na temo about:blank pa ni efekta. Če ma kdo še kakšno idejo prosim za pomoč!

samo tu ti lahko pomagam, nimaš posodobljene verzijue IE. še bolj ti pa priporočam Mozillo firefox, dela neprimerno hitreje, pa čisto isto je skoraj ko IE ,tako da ni problemov da bi se je mogo navadit :P

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se igrat s Kazaa, če jo že imate pa takoj zbrisat in dobro pogledat, če vam je ni še kja kaj ostalo. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Moj kolega je pred parimi dnevi dobil obvestilo od ameriške protipiratske organizacije (ne vem al od BSA al od RIAA), no v glavnem, da ima na svojem računalniku ta in ta film, da ga ima prek kazaa sharanega in da zahtevajo, da ga zbriše, plača in da bojo o zadevi obvestili njegovega ISP-ja.

V glavnem, nič pametnega, sam ti pa lahko štalo naredijo, aja, zadevo je dobil na svoj e-mail, ki ni nikjer naveden med Kazaa filei. :?

LP

rUDI

P.S.

Ne nalagam, pa tudi sam je ne nucam, saj je Kazaa polna fake fileov in trojanov, no edino za kak MP3 sem jo nucal, pa še to ne več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp, jaz sem že videl tak e-mail, ki je prišel zaradi sharanje lord of the rings: two towers preko programa DC++ prijava pa je bla zasebnega izvora. iz e-maila je bilo razvidno da se je pač nekdo pritožil eni teh organizacij, ta je preverila, in zablokirali so mu internet. e-mail pa je prišel v slovenščini in v angleščini iz ARNESa. prevedli so ga seveda na arnesu, kakšna je pa bila denarna kazen pa še takrat ta človek ni vedel, zdaj pa je že tak po mojem pozabil na to in živi naprej... :lol1:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='9 Aug 2004 @ 19:12'] sharanje lord of the rings: two towers preko programa DC++

pssssssst ne me puvedat, jest mam tretji del :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so rekli, da naj bi imel 3 cd-je :rolleyes:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Oj, zanima me, kako hitro vam kaj v povprecju downloada filme preko torrentov, konkretneje s suprnove.

Ali za suprnovo kaj posebej nastavljate programcek ABC(tisti, ki ga uporabljate) ali ne?

Sam ponavadi vlecem novejse stvari s torrentbits.org in dela zelo dobro(80-110k/s), s suprnove se pa zelo slabo vlece(max 10 k/s). Zanima pa me suprnova zato, ker se da gor dobiti tud starejse stvari.

thanx za morebitne odgovore :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam abc in mi ponavadi dela okrog 50k/s...sam je ful odvisno od fajla...vse kar lahko probaš pri Abc-ju nastavljat je Global Upload Settings/Maximum Overall Upload rate when downloading...jst mam tuki naštimano na 21 kB/s...in se izkaže za fajn sej mi potem downloada na 50 k/s.....torej približno do 1/3 maksimalnega downloada, ki ti ga omogoča ponudnik internetnih storitev lahko kao upload naštimaš...če boš več ne bo prav....jst mam študentski adsl in je omenjena rešitev po mojih izkušnjah maksimalna....malo probaj...naštimaj si na eno cifro in potem počakaj par minut in boš vidu kako se ti d rate spreminja...če se ti download povečuje je fajn..ko se ti zmanjšuje pojdi v nasprotno smer... s svojim uploadom vplivaš tudi na download....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh imate prenose, ko bi meni kdaj tolko šlo. :OK: Prek kabla mi ge preko Suprnove tam 40-50 kB/s , večinoma pa 30-40 kB/s (max mi linija potegne 60-70kB/s ampak samo ko je zelo dobre volje).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa nekaj vlekel dol iz supernove in je slo BP. Sedaj, zadnje case pa karkoli kliknem , mi najprej da popup , da konekta na peer cez ene 10 sekund pa pravi connection failed...hmmm nim pojma kaj bi to blo zato ne downloadam nic vec :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz suprnove se downloada samo tracker in nič drugega. igre, filmi itd. se downloadajo od drugih uporabnikov, tako da suprnova s hitrostjo nima zveze. zraven trackerja sta dve številki - št. opravljenih prenosov in št. trenutnih prenosov. večji kot sta ti številki, več možnosti je, da bo hitrost downloada visoka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno priporočam, da DL z Azureusom. Sem imel tudi ABC in mi na SuprNovi letel bolj slabo, po zamenjavi klienta pa leti iz SN 100-110Kb(1mbit ADSL).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre daj povej kaj malo več o tem programčlku Azures, a je treba pri downloadanju programa bit pozoren na kakšne številke na koncu programa, da nebi mel kake 2 leti stare verzije... :wacko:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='7 Sep 2004 @ 14:14'] gebre daj povej kaj malo več o tem programčlku Azures, a je treba pri downloadanju programa bit pozoren na kakšne številke na koncu programa, da nebi mel kake 2 leti stare verzije... :wacko:

LP :yea1:

pojdi lepo na uradno stran klienta in boš dobil najnovejšo (zadnjo) verzijo preograma :OK:

AZERUS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je download hitrost odvisna od programa, ki ga uporabljaš.....

Nekateri programi "kurijo" vec procesorske moci (ker imajo vec luck, barv, zvokov in ostalega "kicha") in posledicno to vpliva na prenos.

Pri raznih p2p programih moras paziti da odpres porte tako da imas recimo pri emule "high id", pri bittorent morajo biti odprti porti 6881-6889(?) ter pri DC++ "active mode".

Pomaga tudi, ce imas "porihtana" in ociscena Polkna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je download hitrost odvisna od programa, ki ga uporabljaš.....

Je tudi odvisna, največ se pa pozna, če ima fajl zdravo razmerje leecherjev in seederjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri programi "kurijo" vec procesorske moci (ker imajo vec luck, barv, zvokov in ostalega "kicha") in posledicno to vpliva na prenos.

to je res...sam kot vem azureus porabi več procesorske moči kot pa Abc....torej pri njemu to ne more biti res ker pravi da mu za azureusom več dela download.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supernova.org je postala plačljiva...torej je treba plačat če hočš downloadad tam..

poznam še torrentbits.org...a pozna kdo še kakšno dobro stran s torenti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supernova.org je postala plačljiva...torej je treba plačat če hočš downloadad tam..

poznam še torrentbits.org...a pozna kdo še kakšno dobro stran s torenti..

Se si zmotil pa napical ....com?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p**** pa že drugič se mi je to zgodilo...jst pa že paničen... :D :rolleyes:

mam pa en problem...abc mi ne dela downloadpravi da Rejected by tracker port 6881...čeprav sem izključu firewall....ali je mogoče kriv SP 2.....sam tam imam izključen firewall ker uporabljam drugega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pmam pa en problem...abc mi ne dela downloadpravi da Rejected by tracker port 6881...čeprav sem izključu firewall....ali je mogoče kriv SP 2.....sam tam imam izključen firewall ker uporabljam drugega....

Uporabi port 7881 :D :D :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!