Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Nekaj se je pred casom ze govorilo o tem, da naj bi tudi pri nas ustanovili RAT Pack. Ker pa o tem nisem slisal nic novega, me zanima, ce ima kdo kakrsnekoli informacije? Menim namrec, da bi se spodobilo, da bi lastniki Triumphov stopili skupaj in naredili nekaj v to smer, ce je ze zastopnik bolj nezainteresiran.

Lep dan vam zeli Chebi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo razsvetlitev prihaja: RAT je okrajsava za Riders Association of Triumph. Pack pa pomeni tko nekako kot chapter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh! :blink: Cona somraka! :blink: Posti kar izginjajo, a sem prestopil meje mogočega (beri dovoljenega) :devil: :naughty: :rolleyes: O:-) , če je pa res :(

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, če jaz prav vem naj bi obstajal. A si kaj vprašal Jezo. Enkrat na začetku predlanskega leta smo se celo dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat RAT Slovenija zagotovo ne obstaja. Ravno zato sem mislil, da bi se za zacetek sami organizirali in dobili, potem pa bi lahko se Jezi zatezil naj kaj naredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se je pred casom ze govorilo o tem, da naj bi tudi pri nas ustanovili RAT Pack. Ker pa o tem nisem slisal nic novega, me zanima, ce ima kdo kakrsnekoli informacije? Menim namrec, da bi se spodobilo, da bi lastniki Triumphov stopili skupaj in naredili nekaj v to smer, ce je ze zastopnik bolj nezainteresiran.

Lep dan vam zeli Chebi!

O tem se je resno razmišljalo že davnega leta 2001,pardon,že jeseni 2000.

Kaj se je ustanovilo......pa sam vidiš.

Imeli smo že predsednico,pa blagajnika,pa dogovor za sponzoriranje s strani uvoznika.......pa še in še.....aja celo sedež smo že določili.....Twin pub v Ljubljani!!!!!!!

To slednje je bilo edino,kar je bilo dobrega!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil od šefa RAT-a Neila Webster-ja prijazno pisemce za podalšanje članstva v RAT. Vse lepo in prav. Vendar še enkrat se je pokazalo kako nekateri ljudje poznajo Slovenijo. Pod mojim imenom, priimkom, ulico ter mestom Mariborom je bilo napisano ime države Slovakia. Hvala lepa RAT.

Je pa bil zadnjič zanimiv en stari ata iz Haloz, ko je dejal: Veste gospod, Triumph je pri motorjih to, kar je pri avtomobilih Jaguar! To so me naučili preko luže v Ameriki. Mislim, da sem takrat zrastel za par centimetrov.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste potemtakem za to, da se v bliznji prihodnosti (ko bo malo lepse vreme) mal dobimo lastniki Triumphov in zacnemo (za zacetek) vsaj z neformalnim druzenjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chebi, I agree! Skrajni cajt je že, da se naredi kaj na tem. Upam, da bo iz tega kaj ratalo. Če špila pri Guzzi-ju zakaj še ne bi pri Triumphu.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky -Ave Triumphator .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo zbrat imena vseh, ki so na forumu in vozijo Triumpha in se kaj zmenmo.

1. CHEBI

2. MARJA

3. ROCKY

4. LEONARD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, kaj smo samo štirje. Triumphatorji, kje ste? :o :zzz: Ajde, da vidimo kdo vozi NAJBOLJŠE motorje. .) :P

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky Triumphator B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste Triumphatorji. Dajmo se vpisat, da se čimprej dobimo na :beer2: in kakšno :fight2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

RAT sicer obstaja v Sloveniji. Pred dvemi tedni, na festi od Ducatija me je napadel nek tip, ki mi je povedal, da je novi predsednik RAT-a in da bo v kratkem organiziral skupno voznjo.

Potem me je se malo patroniziral, ces ti si itak se neizkusen, te bomo mi naucil kako se zares vozi.

Rekel je, da bomo vsi lastniki Triumphov dobili mejl, kjer bomo izvedeli kdaj se gremo vozit.

Zelo me zanima, kako me bo kolega kontaktiral, glede na to, da mu nisem dal telefonske ali emaila. Pac ni vprasal zanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud zanima kako bo s tem. Dave, jaz sem dobil vtis, da nekateri mislijo kaj so, če imajo triumpha. Res sem srečal le dva taka, ampak nismo vsi taki. Jih tud nekaj poznam, ki so čist fajn. No ti neizkušenec, te bodo naučili. :OK: :OK: :OK:

Če dobiš kakšen mail sporoči.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumphatorji/Triumphaši - RAT-ovci, pozdravljeni!

Dovolite, da povem kar vem:

na občnem zboru Ducati kluba Slovenija 16. aprila je Boris, predsednik Motorističnega cluba Triumph Slovenija (ali RAT Slovenija) prosil, če bi se Triumphaši pri nekaterih dejavnostih lahko pridružili Ducatistom, saj si želi, da bi klub ponovno zaživel ...

In tako ste člani Triumph kluba lepo vabljeni, da se nam pridružite na letošnjem 1. srečanju - vožnji, ki bo 4. ali 11. junija proti Banovcem, in upam, da tudi na Pannonio (nimam še potrditve). O nadaljnjem sodelovanju se bomo dogovarjali sproti. Prav tako kot imamo pri Ducatistih, Apriliaših in še kje, boste tudi vi imeli neobvezna mesečna srečanja, in še kaj ...

Kot razumem, je imel Boris verjetno v mislih, da bo člane o delovanju kluba obveščal preko e-maila ... Tisti, ki bi se klubu želeli pridružiti, pa menite, da vašega e-maila nima, vam lahko pomagam s tem, da mu posredujem vaše naslove - pošljite mi jih na moj PM. (Če pa je Boris član Motosveta, pa se bo javil in zadeve prevzel sam.)

Lp, Darija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rodila se je.......................

Leta 2001 je bil že ustanovljen klib RAT Slovenija.......imeli smo predsednico,tajnika......skratka vse kar paše v to godljo........se nekajkrat dobili......in se nikoli več ne srečali......

OK....sedaj pač nisem več uporabnik prevoznega sredstva z imenom Triumph..........ampak......

Želim vam kaj več,kot je bilo leta 2001!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap:

Ajaaaaaaa.........BTW.....našitek od RAT-a pa še vedno krasi moj levi rokav!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim vam kaj več,kot je bilo leta 2001!!!!!!!!!!!!

Ammm, khmm, malce domišljavo, pa vendarle res :P - glede na to da, kot kaže, sledite meni .) in če se ne boste zgubili, se vam bo dogajalo :yea1: :OK:

Naj dodam, kar skušam doseči tudi v svojem klubu - strategija in osnovni pogoj delovanja kluba v aktivnosti vsakega posameznika - vsak naj bi prispeval svoj delček po svojih zmožnostih - v nasprotnem primeru pomeni, da ne želi sodelovati, biti zraven (soudeležba pa ne pomeni kritiziranje organizacije) ... (no, pa dovolj tukajle o tem :closedeyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm, khmm, malce domišljavo, pa vendarle res  :P - glede na to da, kot kaže, sledite meni  .) in če se ne boste zgubili, se vam bo dogajalo :yea1:  :OK:

:004 :004 Dekle.....z najlepšim imenom......tebi sem pripravljen slediti do pekla in nazaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A je kaj clanov tule gor?

Sem clan, pa se do sedaj nisem udelezeval njihovih "zletov", me pa zanima, ce se kdo je in kako je bilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!