Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Noup. Mislim da smo tako temo že odprl. Je pa v soboto skupni izlet z ducatisti. Poglej pod moto dogodke. Bi blo pa fajn da bi se kdaj dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jest sem clan RAT-a od novembra lani.

Sicer pa nisem bil obvescen o volitvah v kake funkcije, niti o ustanovitvi slovenskega chapterja ni nic pisalo v reviji Torque.

No sej, od zdej naprej se bom izognil nadaljnemu patroniziranju tega Borisa al koga ze. Vsekakor mora najprej poskrbet, da mu kak motor cel ostane, preden mi sika o tem kako me bo naucu pelat. Pri tem seveda ne kritiziram znamke ali ostalih voznikov Triumphov, ki jih poznam.

(Vceri sva npr. z Marjanom prav prijetno klepetala)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumphaši, pozdravljeni!

Borisa že kar nekaj časa ne dobim, da bi tudi uradno izvedli vabilo na skupno vožnjo v Pomurje, zato vam kar sama sporočam (kolikor vas pač to tukaj bere), da kar smo se dogovorili, naj bo tudi izpolnjeno! :OK:

Okviren program spomladanske skupne vožnje in srečanja Ducati kluba Slovenija v Pomurju 2005 je objavljen tule.

Člani Motorističnega cluba Triumph Slovenija - RAT ste vabljeni, da se nam pridružite.

Natančnejše informacije dobite pri meni.

Tudi za vas velja, da potrdite prijavo v kolikor bi se srečanja želeli udeležiti.

Lp, Darija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker me ne bo. V petek odpeljem svojega Triumpha proti Turčiji. Drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Hmm, na fax dobil sledeco zadevo:

Srecanje ljubiteljem motorjev znamke Triumph

V Sloveniji nas je manj kot 100 - skupna točka nam je Triumph. Ker se vsaka stvar zgodi enkrat prvič, bo prvič tudi srečanje lastnikov motorjev.

Srečanje bo 24.06.2006 v Bohinju. Zbor vseh kandidatov je do 10.00 ure ob smučišču v Senožetih v Srednji vasi v Bohinju. Pa kratkem pomenku in ogledu motorjev se bomo odpravili na ogled Bohinja, bohinjskih vasi in znamenitosti.

Po zaključnem ogledu sledi kosilo in zabava v gostišču Ema v Srednji vasi.

Udeležbo lahko potrdite do 15.06.2006 na 031 364 907 ali na e-mail: emil.subelj@siol.net

Ok, moje vprasanje: ve kdo kaj več o tem, oziroma ali ima namen kdo obiskat to srečanje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Evo, minilo je prvo srecanje lastnikov Triumphov v Bohinju. Udelezba 27 motoristov. Imeli smo se fenomenalno! Par slikic iz srecanja in skupne voznje na Pokljuko.

post-6321-1151407030_thumb.jpg

post-6321-1151407055_thumb.jpg

post-6321-1151407084_thumb.jpg

post-6321-1151407113_thumb.jpg

post-6321-1151407132_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Da mal oživim tole " podganjo " temo.

Kaj če bi se čez zimo mal menil in se zmenil za kakšno pomladno skupinsko furo z našimi Triumphi :hmm: :hmm:

Na MS je že kar nekaj voznikov teh angleških motorjev, pa bi blo fajn, da si izmenjamo tud kakšno izkušnjo.

No, triumphatorji, kje ste :hmm:

AVE TRIUMPHATOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mal oživim tole " podganjo " temo.

Kaj če bi se čez zimo mal menil in se zmenil za kakšno pomladno skupinsko furo z našimi Triumphi :hmm: :hmm:

Na MS je že kar nekaj voznikov teh angleških motorjev, pa bi blo fajn, da si izmenjamo tud kakšno izkušnjo.

No, triumphatorji, kje ste :hmm:

AVE TRIUMPHATOR

Triumphator Marja servus!

Evo, Rocky je tukaj. Ni slaba ideja. Čez zimo lahko dorečemo kakšno zanimivo pot. Vsak naj privre s kakšnim predlogom. Časa imamo na pretek. Se pišemo.

Torej, T-boy, Kec, Wind, Chebi, Dave, in ostali v ˝službi njenega veličanstva˝ predloge na plano pa, da vidimo kam bomo levjesrčni na pomlad odpeljali skupno križarjenje.

Pozdrav izpod vinogradov

Rocky B)

AVE TRIUMPHATOR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE!!

Odlicna ideja, za zacetek ne bi bilo slabo, da se prestejemo. Koliko nas sploh je tu gor? Drugace pa se za pomlad planira srecanje Triumphov, enako kot letos. Jaz se je bom zagotovo udelezil.

Glede nase skupne fure pa bom razmislil in prijavil. Casa je dovolj do pomladi...

p.s.: danes krasnih 120 km, 20 stopinj.. :OK: edino veter je nekaj je*al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kaj če bi se tudi takole preko zime kaj dobili, morebiti v civilu ali kaj podobnega pa gremo recimo kam na dober bograč ali pa kakšen prebranac in nekaj mesa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kaj če bi se tudi takole preko zime kaj dobili, morebiti v civilu ali kaj podobnega pa gremo recimo kam na dober bograč ali pa kakšen prebranac in nekaj mesa :naughty:

Ni slaba ideja.. Mogoce kje v CE, da imamo vsi priblizno enako dalec?? Kdaj pa? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, triumphatorji, kje ste :hmm:

AVE TRIUMPHATOR

AVE, Modeli B) !

Midva z Zelenkotom :grim sma ta čudoviti vikend odrajsala slabih 800 km (v dobri družbi, seveda), zato se nisem javljal, sicer sem pa absolutno za vse variante, da čez zimo kako rečemo in naredimo plane za naslednjo sezono. Spomladi (končno) pričakujemo odprtje nove trgovine Stupit nekje na Teznem v Mb in to bo verjetno podlaga za 2. srečanje Triumph-atorjev. Prvo v Bohinju je blo res fajn, vidli smo skoraj vse kar Tovarna ponuja :worship: :worship: :worship: .

Ker sem še precej zelen :grim , bom organizacijo zimskih aktivnosti prepustil izkušenejšim kolegom. Torej, na snidenje!

T-boy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicna ideja, za zacetek ne bi bilo slabo, da se prestejemo. Koliko nas sploh je tu gor?

Če vas bo premalo, vi kar pokličite. Si bom čez svoj znak nalepil znamko Triumph.

Vozil bom čisto od zadaj, da ne bom s svojo znamko pod nalepko Triumph, prehiter za vaše mopeke. :whistle:

Joj, jaz si pa res iščem batine! .) :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniki " njenega Veličanstva "

1. Marja

2. Rocky

3. KeC

4. Wind

5. T-boy

Če vas bo premalo, vi kar pokličite. Si bom čez svoj znak nalepil znamko Triumph.

Vozil bom čisto od zadaj, da ne bom s svojo znamko pod nalepko Triumph, prehiter za vaše mopeke. :whistle:

Joj, jaz si pa res iščem batine! .) :yea1:

Ma sej eden pa mora bit, da nam bo za pivo dal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph ... kaj je že to :?

Triumphatorji .... sami fejst fantje :OK:

Ko so Japonci še bambusove palice povezovali skupaj in delali rikše :lol1: , se je angleška gospoda že vozila z motorji. Med drugim tud s Triumphom :D

Drugač pa hvala, fejst deklica :blush:

Vozniki " njenega Veličanstva "

1. Marja

2. Rocky

3. KeC

4. Wind

5. T-boy

6. vdusan - javi se

Pa ostali tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!