Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Hja jebi ga nismo ti mi krivi če pa si si ducatista našla :headbang:

Kaj bi ti rad probal, če se tvojega angleškega pacienta s polamanimi okončinami da pelat? :evilgrin:

(novibulerjiševednonekrščenipress :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja jebi ga nismo ti mi krivi če pa si si ducatista našla :headbang:

Se opravičujem, ker bom :topic: .... ampak ... a si že pofarbal kombinezon? Ker kvariš image s tako obupno kombinacijo :devil: :P in si FEJST neusklajen :grim

Drugače pa ... meni je všeč kičasto ... ne fejst ... fejst je lahko marsikaj ... npr. lahko si fejst smotan :devil: :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups popravek, ja smo krivi :blush:

Pir si gledal film, potem veš da lahko angleški pacient še z polomljenimi okončinami zelo dobro miga, and much more :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :huh: :blink: :fredy: :?

Sej so ja .) (fejst fantje)

Ko so Japonci še bambusove palice povezovali skupaj in delali rikše , se je angleška gospoda že vozila z motorji. Med drugim tud s Triumphom

To se da opaziti :whistle:

Sicer pa - kakor sem omenila v prvem komentarju.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir si gledal film, potem veš da lahko angleški pacient še z polomljenimi okončinami zelo dobro miga, and much more :grim

:grrr ti si slovenski pacient na angleškem mopedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so Japonci še bambusove palice povezovali skupaj in delali rikše , se je angleška gospoda že vozila z motorji. Med drugim tud s Triumphom.

Triumph je res že od nekdaj pravi motor za gospode. Take, že rahlo osivele in betežne. :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph je res že od nekdaj pravi motor za gospode. Take, že rahlo osivele in betežne. :P

Osiveli nismo, aja jaz sem brez las :lol1: , betežni :hmm: daleč daleč od tega. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :huh: :blink: :fredy: :?

Bolje iskra keltska zrebeta kot pa lasko kljuse, se ti ne zdi? :winkiss:

..da o kosookih rizarih niti ne zgubljamo besed... :zzz:

MDR :004

KeC, 3 x tako, si pozabil?

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje iskra keltska zrebeta kot pa lasko kljuse, se ti ne zdi? :winkiss:

Je reklo skozlano kljuse :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph je res že od nekdaj pravi motor za gospode. Take, že rahlo osivele in betežne. :P

Ni panike, stari.. Jaz odkar se vozim v druzbi lahov, imam vedno kable za vzgat pod zicom. Da lahko laskim kljusetom dajem reanimacijo, potem pa jih preventivno spustim naprej in za njimi pobiram matice, vijake, avspuhe... :grim

Ko so Japonci še bambusove palice povezovali skupaj in delali rikše :lol1: , se je angleška gospoda že vozila z motorji. Med drugim tud s Triumphom :D

Drugač pa hvala, fejst deklica :blush:

Ave, Triumphator!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniki " njenega Veličanstva "

1. Marja

2. Rocky

3. KeC

4. Wind

5. T-boy

6. vdusan - javi se

Pa ostali tud.

Mislim, da se bo eliti njenega Veličanstva kmalu pridruzil tudi sir Zdrawc (sleepingTiger.press) :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniki " njenega Veličanstva "

1. Marja

2. Rocky

3. KeC

4. Wind

5. T-boy

6. vdusan - javi se

7. zdrawc - pripravnik. Še malo, ker je pogruntal, da BMW le ni taka elita kot Triumph .). Pa še deklico lahko naloži zadaj v Triumph spodnjem perilu, da je v stilu.

AVE TRIUMPHATORJI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7. zdrawc - pripravnik. Še malo, ker je pogruntal, da BMW le ni taka elita kot Triumph .). Pa še deklico lahko naloži zadaj v Triumph spodnjem perilu, da je v stilu.

bomo probali :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo Triumph je za letos mislim, da opravil svoje poslanstvo (in za sedaj z oceno odlično). Privoščil mu bom kakšna 2-3 tedne počitka potem pa je tu že nova sezona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vozniki njenega veličanstava. Želim vam in seveda tud sebi velik varnih kilometrov. Motorji tako vem da bojo delal brez problema in čim cenejši bencin. :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!