Skoči na vsebino

zakaj sem zdele na motosvetu


Priporočene objave

Zato, ker ne morem dobit enga kur...ga delčka za motor hodim gledat male oglase, če je že kšna ponudba prišla, vmes pa še malo na forum poškilim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zato ker sem pravkar prišla iz celodnevnega vozakanja :grim in sem prav prijetno utrujena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud bolan in nekak vztrajam na čajčku ..... sem bil pa popoldne vseeno na eni furi, ker drugač ne vem kaj bi! :kva2:

Čeprav prehlajen sem šel na mobi krog mal pogledat kaj dogaja! :grim :devil:

Prehlad al kaj že to je .... po moje sem bil prepoten pa me je mal vetrček napihal! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ura pol devetih in sm dans že naredu skor 300km ;)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj sem zdele na motosvetu :hmm:

ker sem pravkar prišel iz motorja :D  :kva2:  :grim

Sva že dva. Dons sm še opazu, da mi olje iz vilc pušča, kar pomeni, da bom naslednje dni več na motosvetu kot na motorju :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je bilo cel dan slabo od včerašnjega popivanja na motozboru in mi danes sploh ni bilo do tega, da bi se gor usedel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem pred kratkim prišel domov in nisem zaspan... pa dež je zunaj.. aja, pa še motorja nimam... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi vremena

Ker sem se po letu in pol odločil, da že enkrat za vselej spišem strokovno nalogo, pa jo imam trenutno že poln kufer .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se po letu in pol odločil, da že enkrat za vselej spišem strokovno nalogo, pa jo imam trenutno že poln kufer .)

Pozdrav od Roberta

skrajni čas.................nič se mi ne smiliš :winkiss: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da pogledam kaj se dogaja....že utečena rutina .......pole pa delat,pa škilit z enim ukom na tv- eurosport a ne ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi vsega brat. tema je sicer povsem racionalna, ampak vseeno je čudna. :eek: :grim Tu sem zato , ker sem tu-bit (by Heidegger). :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!