Skoči na vsebino

zakaj sem zdele na motosvetu


Priporočene objave

zato, ker sem na šithu :( , pa morm mal prečekirat, kaj ste kej čez vikend pisarli, ko sm bil na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, ker sem na šithu :( , pa morm mal prečekirat, kaj ste kej čez vikend pisarli, ko sm bil na motorju :D

jap. :OK: ditto, ditto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi informacijski sistemi, enti-tete in strici, a3buti, podatkovni modeli, e-r diagrami, dtp-ji in podobna informacijska slama že čez ušesa gleda ... :SS pa se moram mal informacijsko spočiti...

p.s.

a gre kak od administratorjev namest mene na izpit? :cry: pliz?

ponudbe z izdelanim predračunom in potrdili o usposobljenosti na pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako. :004

Pol nas je pa kr neki tle....edin jest mam vsaj ta plus, da nimam :( :( motorja, in da sem dans opravil že z Grmado in Šmarno goro po službi, in da zdele čakam na tušek...dokler se čist ne ohladim :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Standard med tednom...ob 0:10 pridem s šihta pojem, tuš nato pa Forum :OK: ...

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se ravno odločam če začnem še nekaj kar mi bo vzelo še 1 uro najmanj ali pa vstanem ob 6.00 in to probam takrat naredit.

ma nevem...........saj mi gre ampak mi je piva in čikov zmanjkalo, vse zgleda da treba končat za danes, sicer pa 17,5 urni delovnik z 30 min za malco in 1x15 min za kavo niti ni slabo povprečje :slap:

u fak lačen sem postal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj...zato, da bom zjutraj kot da bi me kombajn povozil...čist gotova, bleda, neprespana brez volje do življenja...in da bom lahko kupila delnice od Barcaffeja.

Zato, ker sem samodestruktivna. ZATO

Grem spat.....prepozno namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem ravno prišel iz lan partija, pa imam še preveč energije, da bi šel spat! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!