Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

Pri motorjih še nisem zasledil, niti plačal.

verjetno kar nekam podtaknejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

a ve kdo za dobrega Ducati mehanika na Štajerkem koncu (MB in okolica)?

Hvala za info,

 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Mam Ducati Monsterja starejšega letnika. Vglavnem tehničnega mam vsako leto in zdej bi js menju smerokaze ker so mi original preveč vlki.

Vem da rabiš pr nas vse homologirat, me pa zanima kolk to sploh gledajo če recimo sam manjše dam gor, za led bi se verjetno že mal vpikoval.

Hvala za odgovor.

Lp Cely

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem mislu da večino vem o mopedih...nisem pa vedel,da ducati izdeloval trial motorje včasih...

16711625_1447727805285045_5460774088917799425_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Brskam po forumu in ne najdem nič kaj konkretkega o Ducati Monster 1000 DS.

Mi kdo zna povedati kako je z temi 1000ccm motorji?

Naletel sem na oglas ( http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12091092&display=Ducati MONSTER 1000 DS ) pa mi je kar padel v oči.

 

Hvala.

Popravljeno . Popravil MarekSigius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma niso problematični ti motorji, samo z obzirom da je tale na sliki bil malce že prebarvan in predelan, bi vseeno raje gledal za kakim pametnim S2R1000/S4R996jem pri nas ali v italiji. Za to ceno bi se že moral najdt.

Pa še ožji si potem, enim so sicer všeč tele monsterjeve "kiklce", mene osebno so vedno motile na mojih, pa še lepo enojno švingo imaš potem. Da o večjih zavorah in nastavljivih amortizerjih spredaj in zadaj ne govorimo.

Števc maš spokan pri tem, to je nekih 140EUR popravilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sam glede motorjev ne vem nic, sicer imam kar veliko kolegov motoristov, kateri nimajo izkusenj z Ducatiji. Moje izkusnje so Kawasaki z750, ter zadnja tri leta Yamaha xt660x.

Zato sem vprašal na splošno. KAko je pač načeloma z temi motorji in vzdržljivostjo. Ker vse kar načeloma poslusam od bliznjih je, kupi japonca, ducati ono, tamo, vamo, nekaj, nekaj sranje. Ampak meni je od nekdaj vsec.

Sicer se še nisem spravil na ogled, kar nameravam v teh dneh.

Še verjetno eno neumno vprašanje, opazil sem, da ima mnogo monsterjev, kar orenk prevozenih. Vem, da je vejretno najboljse gledat nekaj z cim man, pa vseeno, a so Dučeji obcutljivi na to, ko imajo od 50000, 70000 in vec km?

Tako, da bo izkušnja 186cm visokega, ter 100kg mase kar test za tak "mopedek" :)

 

 

 

Popravljeno . Popravil MarekSigius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima kdo sliko monsterja z namontiranim sedežem, kjer se tudi vidi voznika  in koliko se lahko doseže najvišja višina sedeža (verjetno okoli 80-82cm)? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Hud motor ko poper :smoke:

Edino ne razumem pa, kako to da se ducatiji napram aprilijam tako dobro prodajajo. A je to zaradi imena, al zaradi uvoznikov/prodajalcev? Okej, priznam da sem malce pristranski, k lih aprilijo furam, sam mi je pa škoda ,da se nekak ne primejo, ker so res vrhunski motorji, pa tudi zanesljivost ni več vprašljiva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

 

Monster 750 ali S4.i.e.?

 

Sem nov tukaj in prosim za nasvet.

Moji prejsnji motorji so bili yamahe - diverson, fazer in tdm900.

trenutno se odlocam o nakupu ducatija monstra.

ker sem omejen s financami imam ogledana dva motorja in sicer 750 dark, letnik 1999 in pa s4i.e., letnik 2002. Oba imata cca 50000km. 

Kaj bi mi svetovali kot laiku glede ducatija?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, ozzy pravi:

Sem nov tukaj in prosim za nasvet.

Moji prejsnji motorji so bili yamahe - diverson, fazer in tdm900.

trenutno se odlocam o nakupu ducatija monstra.

ker sem omejen s financami imam ogledana dva motorja in sicer 750 dark, letnik 1999 in pa s4i.e., letnik 2002. Oba imata cca 50000km. 

Kaj bi mi svetovali kot laiku glede ducatija?

hvala

Sem te premaknil, kar v drugo temo, ker ni potrebe po odpiranju nove. Debata se lahko mirno tule nadaljuje, ali pa konkretno postaviš vprašanja v že odprtih temah:

Monster 750

ali

S4.i.e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!