Skoči na vsebino

MOTO oprema - kakšna, kje kupovati...


maurina

Priporočene objave

Zdravo Noise, mene pa zanima, a je že originalno vijak v okvirju za pritrditev zaščite ali si moral dat navarit naknadno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa motor sploh ne izgleda kaj poškodovan od nesreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa motor sploh ne izgleda kaj poškodovan od nesreče.

No comment... (to je slika pred nesrečo...)

Motorja po nesreči nimam več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Noise, mene pa zanima, a je že originalno vijak v okvirju za pritrditev zaščite ali si moral dat navarit naknadno?

Originalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ene motorje lahko montiras rollbare, na cestake se pa menda da montirat ob strani neke cepe za primer padca.

Ce tole ni prevec mim naslova teme, povejte, v kaksnem primeru in koliko ti cepi res pomagajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ene motorje lahko montiras rollbare, na cestake se pa menda da montirat ob strani neke cepe za primer padca.

Ce tole ni prevec mim naslova teme, povejte, v kaksnem primeru in koliko ti cepi res pomagajo?

Jaz imam na mojmu SVjčku montirane "bunke" (jaz temu tako rečem, ker zgleda ko ena bunka :oops: )... in te "bunke" pomagajo... primer... odletela na pesku... edina resno poškodovana reč je bila tačka za šaltanje, ki se je odlomila... oklepek cel, tank cel, samo levi žmigavček in ročka malo podrajsana... :wink:

Bom prosila mojega dežurnega fotografa (:K1) za eno fotko teh mojih "bunk", pa jo bom prilimala sem gor... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vragica mislim da bos sliko mogla dati na kak server, ne mores je uploadati z tvojega computera. :D :D

Pa kaj res nima noben tega montiranega naBanditu 1200S??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj res nima noben tega montiranega naBanditu 1200S??

Na Banditu 1200 S ne, vem pa da imam to stvar na Banditu 1200 N :twisted: :!:

Moj je model Mk1, letnik 2000, rolbarje sem kupil pri Barboriču v Žužembeku.

Cena če se prav spomnim nekje 15.000 SIT z montažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svoje roll bare kupit kar v Delta teamu. In se najcenejsi so bili tam (12.000 SIT za par leta 2000).

Ko sem telebnil pred OLP, je levi roll bar odnesel vse posledice padca, tako na motorju, kot na moji nogi, ki je ostala ujeta pod motorjem.

Kako je pa Noisu roll bar resil nogo, sem pa videl na lasne oci. Fismo ga je dobro naredil. Res vredna stvar.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa slikca, tut bunka se vidi. Nekej verjetno res pomaga - ce ti pade na parkingu al ce se bolj nezno zvrnes. Vsaj plastika, ce mas sreco, ni tolk zbita. Ja, pa nalepke lahko resis, zlate ali crne, vse so kriminalno drage, ce hoces originalne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crash pads (ime teh "bunk" BTW) se obnesejo in so vredne denarja.sam jih sicer nisem se montiral (kar vec kot obzalujem :roll: ),imam pa vsaj nagledano katere bi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj res nima noben tega montiranega naBanditu 1200S??

Na Banditu 1200 S ne, vem pa da imam to stvar na Banditu 1200 N :twisted: :!:

Moj je model Mk1, letnik 2000, rolbarje sem kupil pri Barboriču v Žužembeku.

Cena če se prav spomnim nekje 15.000 SIT z montažo.

SBN mas mogoce kako sliko, bi blo zlo fajn vidit?Katere firme so rollbari, ali pa so kaki home made?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nimam slike. Ni home made, pač pa dodatna oprema :!: :?: :!:

Zadeva je črne barve (razen na spodnjih vogalih - odbrušeno na cesti :twisted: ) in se pritrdi na dveh točkah okvirja. Zgledajo kar robustno. Videl sem tudi že manj masivne (na enem Banditu na zboru, lastnik iz MB - možakar v zrelih letih).

Če te še kaj zanima mi pošlji mail ali pa PM, pa se dogovoriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sem se odločil da nabavim rollbar za svojega fazerja 600 , poklical sem Smodiš Staneta iz šmarja sap in ga uprašal koliko bi me prišli. Tip mi je rekel da bi najcenejša varianta pobarvana v črno prišla skupaj z montažo okoli 30000 sit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica... ti maš pa tako lep motor... poznam enga ka ma čist podobnga, sam rumene barve, pa mal se mu pozna da nima bunk montiranih - ampak do pomladi bo že bolš.

Sicer pa... bunke so zelo v redu, naslednjo lubico (na pomlad) bom pa kar takoj v poliester preobleku, pa seveda tut bunke namontiral. Pol pa Cerklje, Grobnik, Panoniaring...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica... ti maš pa tako lep motor... poznam enga ka ma čist podobnga, sam rumene barve, pa mal se mu pozna da nima bunk montiranih - ampak do pomladi bo že bolš.

Sicer pa... bunke so zelo v redu, naslednjo lubico (na pomlad) bom pa kar takoj v poliester preobleku, pa seveda tut bunke namontiral. Pol pa Cerklje, Grobnik, Panoniaring...

Zviz, kaj kupuješ in kolk hudo si poškodoval SV-jčka?

lp, Pjotr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse plastike bo treba barvat, ampak niso polomljene, sam podrsane, pa ene dva nosilca (na plastikah) sta odletela - že zrihtano. Pa vizir bo treba nov, pa en špegu, pa ročke za bremzo in sklopko. Drugo je pa OK.

Še ne vem kaj kupujem... najbrž GSXR750, R6, ZX7R... V glavnem 4 cilindre pa vsaj 115 konjev. Sej SV je super (Cerklje < 1:12:00, na Grobniku pa nimam kej velik počet), sam mal prefini je za pisto - bi mogu preštimat vzmetenje, pa mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Podobne teme nisem našel z iskalnikom, zato sem se odločil, da zadevo probam malcee drugače. Zanima me kje nakupujete opremo, kje je najcenejša, glede na kvaliteto, kar nekaj vas hodi v Austrijo nakupovat samo vidim da so npr. čelade pri nas cenejše,....

mnenja,mnenja,mnenja,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slo, razen zadnja dva kosa v: Stari gorici, pri eni ženici, ma nisem bil na pici!(pa še rima se!) :D

Je malenkost ceneje kot v slo pa še večjo izbiro imaš! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je možnost v anketi povsod po malo..., ker to je moja izbira

drugače pa Ita, Slo, raje ceneje kot dražje, mi moda bolj malo pomeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!