Skoči na vsebino

BMW razno (primerjave modelov, splošne debate)


bmwslo

Priporočene objave

pred 13 urami, motolover pravi:

So na Ebayu, samo me zanima kaj sploh je notri in ali je navadnemu smrtniku razumljivo. http://www.ebay.com/sch/abatar67/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=

REPROM za praktično celo paleto BMW modelov (razen LC) vsebuje 7,6Gb DVD-DL vmesnik je pa takšen.

Image1.jpg

Postopki so opisani do potankosti, tudi če je potrebno kje kaj "pogret ali ohladit" do stopinje natančno, seveda tudi koliko so priteze sile za posamezne vijake.

Primer za K1200R za kar je spraševal @shark90

Image2.jpg

Image3.jpg

Image4.jpg

Ne vem pa ali je spraševal za vstopno ali izstopno gred?

Skratka, če servisiraš sam brez teh navodil tipaš kot slepec. Vredne vsakega centa.

Primer opisa kako pogrejaš magnet (K72 F650,700 in 800) pred demontažo s "posebnim" orodjem (use puller No.12 5 521)

Image5.jpg

   
Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer kako natancna je politika MS-ja do taksnih linkov, vendar kdor isce ta hitro najde, na prvi strani iskanja imate link do torrenta, pa en prijazen spanec ga je nalozil na google drive

Ce bo zbrisano, googlajte sami:

REPROM bmw 052015

in poiscite med zadetki.

*p.s. sem zdownladal z google drive, samo ne morem preverit, ker sem v sluzbi na macu in je program samo za winse, na prvi pogled deluje "legit"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 3 urami, nejc74 pravi:

iskanja imate link do torrenta, pa en prijazen spanec ga je nalozil na google drive

Preveril, to je to so tudi novejši LC (K5x modeli). Ob zagonu sicer napiše, da je OutDate in mogoče podatki niso več ažurni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil Reprom na ebaju. Dobil sem ga na DVD ju. Zdaj me pa zanima, ali se da to nekako skopirat na ključek, ker bi jaz to na tablici v garaži gledal? DVD obsega  od 2004 do 2011 za motorje K1200GT, K1200R, K1200S, K1300GT, K1300R in K1300S.

In še eno vprašanje, kako se resetira opomnik za servis? Ali je to mogoče samo na servisu?

Če kdo rabi, lahko tudi nekako skopiramo, če se seveda da. Drugače pa tudi posodim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo probaj navaden copy/paste datotek z DVD-ja na ključek. Če ni kake posebne zaščite na DVD-ju, bi moglo delati bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo gospodje se kar mal vmes utikam pa vseen imam gs1200 adv ker je v diferencialu nastala zračnost se pravi ležaji so verjetno zreli za menjavo me zanima koliko tak poseg stane če kdo slučajno ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, xva said:

zdravo gospodje se kar mal vmes utikam pa vseen imam gs1200 adv ker je v diferencialu nastala zračnost se pravi ležaji so verjetno zreli za menjavo me zanima koliko tak poseg stane če kdo slučajno ve

Kateri letnik imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, xva pravi:

zdravo gospodje se kar mal vmes utikam pa vseen imam gs1200 adv ker je v diferencialu nastala zračnost se pravi ležaji so verjetno zreli za menjavo me zanima koliko tak poseg stane če kdo slučajno ve

Sem že prilepil pa bom še enkrat. Tule imaš partliste in cene v $ pri preračunu so zelo blizu "naših" v €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že montiral quickshifter?

Jaz bi ga na BMW K1200R. So kakšne izkušnje ali mnenja?

Popravljeno . Popravil tomash
napaka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ga mam na k1300s original

Pac zabavna zadeva samo ce ga nebi meu ga nebi pogresal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Bear pravi:

Js ga mam na k1300s original

Pac zabavna zadeva samo ce ga nebi meu ga nebi pogresal :P

.

... pošteno ... :D

... čeprav ... pa moram priznat, da ko šaltaš, se pa slišì zelo cool ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga sprobal na K1300R. To je super zadeva, zato bi ga rad montiral na svoj motor. Pa me zanima, če je kdo to že naredil. Na netu je nekaj ponudbe, bi pa vseeno rad kakšno informacijo iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!