Skoči na vsebino

BMW razno (primerjave modelov, splošne debate)


bmwslo

Priporočene objave

Jaz sem novi bmwjoc pa imam eno vprašanje???

na bmwja k1200s bi rad montiral zadnji kovček givi 52 ali je gdo že rešil problem prtljažnika ,original ne obstoja ,za rešitve se priporočam!!!

l.p.

Obstajajo bočni kovčki orig. in zadnji prtljažnik za orig. torbo(goratex) in jaz sem si sam predelal ta prtljažnik tako da dam gor lahko vsak Givijev ali Kappa kovček.Če boš kdaj v Nm se oglasi pri meni boš vse videl in si lahko tudi tako narediš, imam tudi garnituro xenonk za Bmw-eja z zelo majhnimi balasti ki ju pritrdiš kar na pokrov žarometa!! :whistle:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo bočni kovčki orig. in zadnji prtljažnik za orig. torbo(goratex) in jaz sem si sam predelal ta prtljažnik tako da dam gor lahko vsak Givijev ali Kappa kovček.Če boš kdaj v Nm se oglasi pri meni boš vse videl in si lahko tudi tako narediš, imam tudi garnituro xenonk za Bmw-eja z zelo majhnimi balasti ki ju pritrdiš kar na pokrov žarometa!! whistle.gif

prosim če mi lahko daš telefonsko da se slišima!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Malo neobičajno, pa vendarle bom vprašal blush.gif ;

Danes bo moj "moped" odpeljal novi srečen lastnik . Odločil sem se, da vzamem R 1200 GS (pa ga še nisem našel).

Zdaj pa vprašanje; ali se ga bo kdo izmed vas v bližnji prihodnosti znebil oz. kdo od vaših kolegov ?

Brez zamere ker izkoriščam ta forum za EPP worship.gif

LP / Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo neobičajno, pa vendarle bom vprašal blush.gif ;

Danes bo moj "moped" odpeljal novi srečen lastnik . Odločil sem se, da vzamem R 1200 GS (pa ga še nisem našel).

Zdaj pa vprašanje; ali se ga bo kdo izmed vas v bližnji prihodnosti znebil oz. kdo od vaših kolegov ?

Brez zamere ker izkoriščam ta forum za EPP worship.gif

LP / Bojan

Vidim, da greš iz potovalnega na enduro. Zgolj iz radovednosti ali ker imaš plan off road tour ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, potovalni je odličen, vendar sem po par vožnjah z GS-om ugotovil, da je to kar si želim.

Ker skoraj 90 % prevozim po regionalnih cestah večinoma po državah Ex-Yu, je po mojem to najboljša varianta.

Drugače sem pa tudi z RT-jem zelooo zadovoljen.

LP / Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, potovalni je odličen, vendar sem po par vožnjah z GS-om ugotovil, da je to kar si želim.

Ker skoraj 90 % prevozim po regionalnih cestah večinoma po državah Ex-Yu, je po mojem to najboljša varianta.

Drugače sem pa tudi z RT-jem zelooo zadovoljen.

LP / Bojan

Za ex-YU je vsak BMW! neven zakaj bi moral biti ravno GS.Sam sem letos prevozil po Ex-YU z mojim K-ajem 2K kil. res pa je zelo uporabna ESA nastavitev trdote vzmeti in amortizerjev česar pa verjetno tvoj BMW še ni imel. LP Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LooLekSLO. tule imaš sliko amatur (stikal), ki so na krmilu BMW-ja in so razlog pisanja v temi o 1200-tki.

O ergonomski uporabnosti in o tem na kaj se je kdo "navadil" bi lahko na dolgo in široko razglabljali. Eden od mojih bivših motorjev je imel menjalno ročico na "napačni" strani pa še 1. je bila gor in 4. čisto dol. Ja popolnona drugače, kot vsi drugi motorji. Vseeno sem naredil s tistim (MG Falcone) motorjem precej lepih km.

ps, jaz sem nakazovanje smeri pri opravljanju vozniške "izvajal" še na roko. Pa ni bilo najbolj na roko pri zavijanju desno (zaviralna ročka).

Tako, da izjava, da je ugašanje smerokazov na desni strani Andre777 (ročica za plin) bolj tako, tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LooLekSLO. tule imaš sliko amatur (stikal), ki so na krmilu BMW-ja in so razlog pisanja v temi o 1200-tki.

O ergonomski uporabnosti in o tem na kaj se je kdo "navadil" bi lahko na dolgo in široko razglabljali. Eden od mojih bivših motorjev je imel menjalno ročico na "napačni" strani pa še 1. je bila gor in 4. čisto dol. Ja popolnona drugače, kot vsi drugi motorji. Vseeno sem naredil s tistim (MG Falcone) motorjem precej lepih km.

ps, jaz sem nakazovanje smeri pri opravljanju vozniške "izvajal" še na roko. Pa ni bilo najbolj na roko pri zavijanju desno (zaviralna ročka).

Tako, da izjava, da je ugašanje smerokazov na desni strani Andre777 (ročica za plin) bolj tako, tako.

No hvala za sliko. Torej pri navadnem potisneš levo ali desno, ter potisk noter za izklop žmigavca (seveda vse na eni strani). Kako pa gre tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hvala za sliko. Torej pri navadnem potisneš levo ali desno, ter potisk noter za izklop žmigavca (seveda vse na eni strani). Kako pa gre tu?

:headbang: OK! Če ne gre nemško, poskusva še slovensko. Bodi pozoren na opis stikala 5, 9 in 10.

post-7865-125605736097_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: OK! Če ne gre nemško, poskusva še slovensko. Bodi pozoren na opis stikala 5, 9 in 10.

Jah žal ne razumem nemško nič. Zdaj pa le vem kako delujejo. Pa le ni motosvet samo nabijanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

headbang.gif OK! Če ne gre nemško, poskusva še slovensko. Bodi pozoren na opis stikala 5, 9 in 10.

5 = levi žmigavc

9 = desni žmigavc

10 = nobeden žmigavc whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko vprašanje

Ali mi lahko svetujete s kakšno zadevo se očisti izpušna cev, ki gre od motorja do dušilca. Moja je že neokusne barve.

Hvala

LP / Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko vprašanje

Ali mi lahko svetujete s kakšno zadevo se očisti izpušna cev, ki gre od motorja do dušilca. Moja je že neokusne barve.

Hvala

LP / Bojan

Vse kar lahko narediš je, da spoliraš najprej z bolj grobo polir pasto in nato še z fino.Lahko pa se pozanimaš pri Akrapoviču, če ima te cevi iz titana bi izgledale mnogo lepše, sicer pa bo tudi titan spremenil barvo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni če istočasno pritisnem 5+9 utripajo vsi štirje!

A nimaš posebej knofa za vse 4 ??

Drugač ti pa motor v avatarju na full lepem dvorišču stoji, pred full lepo bajto trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,nimam.Ozadje je res enkratno manjka še samo slika fotografa,ki je tudi luštkan. winkiss.gif

Mogoče se kje na motorju vidi odsev, sam je slika premajhna whistle.gif

Lep je pa res trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!