Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

I don’t wanna fight anymore, I don’t wanna think anymore... da v enem komadu igrivo odplešeš salso, kizombo, foxtrot, cha cha, verjetno bi se dal še polko in jive posilit... :)

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, twom pravi:

I don’t wanna fight anymore, I don’t wanna think anymore... da v enem komadu igrivo odplešeš salso, kizombo, foxtrot, cha cha, verjetno bi se dal še polko in jive posilit... :)

...khm ...khm...meni ne sede noben od teh plesov kar si naštel...recimo fokstrot zahteva 3/4 takt...ta muska pa je 2/4...

...da o jivu in cha cha  sploh ne govorim...

Ok...so improvizacije...sam na tole...nop...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Akito said:

...khm ...khm...meni ne sede noben od teh plesov kar si naštel...recimo fokstrot zahteva 3/4 takt...ta muska pa je 2/4...

...da o jivu in cha cha  sploh ne govorim...

Ok...so improvizacije...sam na tole...nop...;)

daj ti tole na HiFi zvočnike, al pa vsaj slušalke, ne na telefonu poslušat...

sicer pa plesalka pleše tisto kar plesalc vodi ;) tko da nič sikat ;):)

ma ta pesem toliko ritmov da lahko plešeš vse našteto (sicer ne na povdarjen bas), pa da nebom o salsa figurah na cha cha (itak je večina figur povsod enaka, ali pa vsaj podobna) pa itak se da običajno na komade različne stvari plesat, in če lahko na veselici plešeš, lahko tud jive na tega (zato sem pa rekel posiljeno, ker na veselici je itak vse (skoraj) isti šmorn)...

sicer pa če ne verjameš.. ti lahko dokažem, samo povej kje in kdaj, tist ki zgubi časti pivo, al pa tortico (odvisno kaj bo zmagovalec hotel :) )

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!