Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

ne zdej po neki muski definirat kaj je in kaj ni biker,motorist,rocker ali podobno.to si ali nisi po dusi in srcu,ne pa po tem kaj vozis,jes,poslusas,gledas,kako se oblacis itd.

sam sem rocker.zaradi kilometrov/leto,zaradi notranje "nastavitve" in ker mi tako pase.BASTA! ostali pa kakor zelite.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prosim ce ne podpiras piratstva... Sem ponosen lastnik 580 CDjev in se ne ukvarjam z mp3-ji...

Einherjer

Koliko od teh pa je presnetih na CD-R?

Pirat

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 10%. Glede na to da sem tudi sam glasbenik, ne prenasam piraterije. Presneti CDji pri meni so stvari, ki se jih ne da vec ali se jih sploh ni dalo dobiti... (razni bootlegi in podobne raritete)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bootlegi so cisto piratstvo

Tudi jaz sem nekje med 10 in 15%.

Se nikoli slisal za official bootlege... Primer Dream Theater - When dream and today unite.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za uradnega nikoli.

Lahko, da je kasneje priznan in izdan pri "redni založbi".

Tak je tudi Bob Dylan Live at Albert Hall.

Brrrm

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni uraden takoj ob nastanku... ampak se kar dogaja da bandi "pozegnajo" kak posnetek...

Vsaj v metalu se dogaja.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ein...

pregledal sem tvoj spisek.

Najdeva se v: Enyi, Jewelci, Corrsih, Gunsih, Nicku in semenih, Smashing Pumkins in Vangelisu.

Samo Vangelis iz Aphrodite's child (album 666)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, jaz pa nevem kam bi se uvrstil:

ko sem easy rad poslusam dober star kitarski blues, ce sem "normalen" mam rad hard rock in metal (motorhead, AC/DC, metallica, iron maiden, sepultura,...). sicer pa najvec poslusam ska punk v stilu rancid, NOFX, sublime,... in bande ala bodycount, dog eat dog, h-blockx, limp bizkit, korn, house of pain, faith no more, living colour, rage against the machine, ....

kakor me prime pa pase nick cave, smashing pumpkins (vsako jutro si navijam today), pink floyd, led zeppelin, deep purple, weezer, jimi hindrix, santana (stari), kaki dobri punk (doe, pistolsi, dead kenedys,...) in se druge razlicne zvrsti.

vglavnem ne prenesem debilni MTV pop z britny, toplovodarskimi boy bandi, techno predelavami dobrih komadov in POFUKANEGA R'B JAMRANJA ZARADI KATEREGA BOM POCASI ZASOVRAZIL CRNCE.

proti elektroniki nimam nic ker vcasih pase tudi kaki prodigy ali chemical brothers al pa drum n' bass (ce si primerno "podlozen").

no nebi pa na rave hodil ker mi je muzika dologocasna in nocem kemikalij jest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler niso po televiziji zaceli vrteti RAP-a nisme imel prav nic proti crncem.

...sedaj pa imam. Pri kakem spotu bi najrajš kazga kar po tistem žnablastem gobcu vseku.

Na sreco za takšne želje obstaja tudi internetna stran http://www.newgrounds.com, kjer pod rubriko Assasian lahko na razlicne nacine trpincite, pohabljate,... znane glasbenike in igralce.

Pederbandi rules

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rok: ej ona stran rules!!!! to mi deli vse bom pobilll!!! kako dobro sproscanje nakopicene agresije na dezevni dan!!! kkkkkiiiiillllll da mothafucka!!! aaaaaaaaa!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ Ein...

pregledal sem tvoj spisek.

Najdeva se v: Enyi, Jewelci, Corrsih, Gunsih, Nicku in semenih, Smashing Pumkins in Vangelisu.

Samo Vangelis iz Aphrodite's child (album 666)

Brrrm

Hmm... nastel si vse albume, ki so last in bili povzroceni s strani moje zene... Edina znosna stvar od tega je Enya pa pogojno Vangelis

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsaj eden v dru?ini (otrok ne stejem) normalen.

Brrrm

Verjemi tudi otroci niso normalni.. 2x kaca in 1x kuscar...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na tvojem+?eninem spisku je nekaj plosc, ki imajo za avtorja Einherjerja.

Si to ti?

Brrrm

Nope... Einherjer je tudi norveski viking-metal bend, ki sem ga spoznal po tem, ko sem si nadel ta nadimek na netu... No muska je pa fenomenalna....

Moje je Sweet Sorrow (www.sweet-sorrow.com).

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pozabil sem omenit da so stonsi legenda in da ne prensam kvazi metalcev ala poison, motly cruela, nelson, winger....

they suck cock!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki "obožujete" rap. A ste že slišal rap priredbo Zeppelinovih Stairway to Heaven ?

Bogoskrunstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tisti ki "obo?ujete" rap. A ste ?e slisal rap priredbo Zeppelinovih Stairway to Heaven ?

Bogoskrunstvo

Zakaj bogoskrunstvo, sej je ze original dost brez veze...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Tisti ki "obo?ujete" rap. A ste ?e slisal rap priredbo Zeppelinovih Stairway to Heaven ?

Bogoskrunstvo

Zakaj bogoskrunstvo, sej je ze original dost brez veze...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Za tisti alternativni rock pa sploh ne vem kaj točno noter spada (Kovent imam pa original CD - med edinimi, vrednimi mojega denarja, kaj zaena zvrst metala je pa nimam pojma)

Se opravicujem g.Raper

Edited by - rok on 13/06/2001 12:54:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zakaj bogoskrunstvo, sej je ze original dost brez veze...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

VES KAJ ORIGINAL JE ZE DOBER KOMAD, NAZALOST PA VSAK KI MISLI DA ZNA KITARO SPILAT PRVO TA KOMAD "ZAJEBE", KO OB KAKEM MORJU AL OGNJU HOCE PICKE IMPRESIONIRAT!!!!!

PAC JE ZE PREVEC ZLAJNAN, AMPAK TO SE ZGODI DOSTI KOMADOM KO POSTANEJO POPULARNI. JAZ GA TUDI NISEM MOGEL SLISAT KO SO V SREDNI SOLI "KVAZI HIPIJI" TO SKOZ NAVIJALI IN SE ZRAVEN TAK COOL ZADETO DRZALI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok: nisem nikakrsen raper, ker nisem crnc ampak pravi clovek. Po dusi, telesu in obleki sem metalc.

Pervy: mogoce je bil dobr komad, ko so ga naredili, ampak zal gre cas naprej in je hipije pri tem povozil (kar je edino prav).

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAJT GRE NAPREJ AMPAK ENI KOMADI SE ZAPISEJO V ZGODOVINO, KAR STH TUDI JE.

HIPPIS HAVE NO PIPISS!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

CAJT GRE NAPREJ AMPAK ENI KOMADI SE ZAPISEJO V ZGODOVINO, KAR STH TUDI JE.

HIPPIS HAVE NO PIPISS!!!!

Hussker Du - Hippies Hate Water

Smesen komadek...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!