Skoči na vsebino

Kaj pa glasba ?


Priporočene objave

rammstein ne pozna nobeden? kaj pa rockbitch? queen mogoce? dire straits? joe satriani? heroes del silencio? jethro tull? enio morricone? john williams? j.s.bach? bedrich smetana? lynyrd skynyrd?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

rammstein (MAM)ne pozna nobeden? kaj pa rockbitch (MAM MP3)? queen mogoce (NEKAJ MALEGA, MI NISO FUL VSEC)? dire straits (DOBRI, MAM)? joe satriani (NI VSEC JE PA MAJSTOR)? heroes del silencio (MENI SUCKSAJO)? jethro tull (NO JA HIPIJI)? enio morricone (MAM EN ZBRAN CD)? john williams (NE POZNAM - COUNTRY?)? j.s.bach (SORRY NO MY STILE)? bedrich smetana (VLTAVO SEM VIDEL)? lynyrd skynyrd (NA VSAKEM ZBORU OBUPNE PRIREDBE)?

best

Ice IN PERVY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

john williams je komponiral sountrack k star wars,indiana jones itd.ne vem vec vseh na pamet.tudi zadnje case je bil pri par velikih filmih zraven.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaa

filmska glasba mi ponavadi ni vsec razen enia, pa pulp fiction in lost in space

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja saj so se kaki ampak si ponavadi niti casa ne vzamem da bi jih preposlusal!!!

mam pa rad zadeve ala: judgment night soundtrack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce smo ze pri bendih: Children Of Bodom, In Flames, Dream Theater, Shadow Gallery, Kamelot, Stratovarius, Soilwork, Carcass, At The Gates...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ce smo ze pri bendih: Children Of Bodom, In Flames, Dream Theater, Shadow Gallery, Kamelot, Stratovarius, Soilwork, Carcass, At The Gates...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

pa pet kil jetrc prosim.

jaz nisem nikdar slisal za vse to.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pa pet kil jetrc prosim.

jaz nisem nikdar slisal za vse to.

best

Ice

Vidis to so pa bendi that make my heart tick...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

rammstein ne pozna nobeden? kaj pa rockbitch? queen mogoce? dire straits? joe satriani? heroes del silencio? jethro tull? enio morricone? john williams? j.s.bach? bedrich smetana? lynyrd skynyrd?

best

Ice

Vec ali manj (v bistvu vec) stvari mi je všec. Nekaterih pa ne poznam.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno so bili zelo všec, sedaj sem se jih pa že malo naposlušala. Mogoce mi bodo cez kake pol leta spet interesantni.

Sicer pa misli, da je cisto prevec glasbenih zvrsti, podzvrsti, komadov in še kaj, da bi lahko en drugega obsojali za glasbo, ki jo poslušamo.

(Ufo, to ni mišljeno samo tebi (beri: ker si Ice-u rekel, da je žalost, ce7ker še ni slišal za te skupine), ampak tudi vsem ostalim - Eiherjer, ti sigurno spadaš zraven).

Glasba je tako kot motorji. Obstaja vse živo in hvala bogu, da nismo vsi zainteresirani za isto stvar.

Zatorej: od sedaj naprej prosim ne vec kritizirati nikogaršnji okus v glasbi.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj pa rockbitch?

best

Ice

O RockBitch pa nisem še nikoli razmišljal na tak nacin. Moram popravit napako.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

O RockBitch pa nisem še nikoli razmišljal na tak nacin. Moram popravit napako.

hotschko

za sloves,kakrsnega imajo,se celo dobro spilajo.surprise.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni njihov nastop ni bil kaj posebno všec. Najprej so mi bile zanimive, potem so pa dolgocajtne malo ratale.

Kar se pa njihove glasbe tice, je pa tako, da so mi bile tudi na zacetku všec, ampak se mi je zdelo, kot da en komad pojejo vsakic malo drugace. Mislim meni so se zdeli vsi komadi enaki.

Res pa je tudi, sa sem bila že zzzeeeelllooo zmatrana in sem si samo spat želela, pa sem bila mogoce zaradi slabe volje malo prevec kriticna do njih. Letos jih bom definitivno še enkrat poslušala in gledala (upam, da bolj z zanimanjem kot lani), pa jih bom še enkrat ocenila. Pa še nov šou imajo, tako da se je mogoce njihova kvaliteta malo dvignila?

Upam!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ramstajn rules.

Res je... Ramokamni so cist v redu...

ma pa pupa prav... prevec so ze zlajnani...

So mi kar se tega tice ze bolj zanimivi Tanzwut

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jarre, Vangelis, M.Oldfield, Rowland, Enya, in za tiste , ki teh ne poznate še npr. klasika (Beethoven ...) pa jazz (Van´t Hoff, Davis, Puente ... ), pa TUDI rave (a ma kdo kaj proti,a?)!!! In še: Metallica, Siddharta ... se pravi skoraj vse razen BLUESa ter COUNTRYa (tud domacega ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!