Skoči na vsebino

Lap Timer


Terminator

Priporočene objave

Vem da jih imajo v sportstil v ljublani! Pri cosmosu. Ne vem če so na zalogi, vendar jih uvažajo. Imajo pa tudi sisteme mychron 3 plus in gold!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko stvari najdete tudi na strani Mychron. Drugače pa so dosti poceni tudi sistemi translogic (vendar nimaš lap beacona ampak na gumb resetiraš čas), medtem ko so pa motec in 2D zame popolnoma nedosegljivi (po ceni seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema Misty! Tko al tko se vidva na stezi pa boš zadevo mal pokazal :OK: Drgače pa če ni skrivnost...koliko si dal zanj? da vidim kakšne cene imajo v Ljubljani?

Jst bom vrjetno vzel kar tale sistem translogic Micro display, res da nima beacona ima pa druge zelo uporabne stvari gor!

6Micro-display.jpg

Kot vidim je interes kar velik intudi zelje so razlicne. Veliko jih zeli merjenja segmentov, kar nameravam vgraditi v naslednjo verzijo, ki bo predvidoma narejena do pomladi. V razvoju pa je tudi nova verzija z grafičnim zaslonom, v katero pa nameravam vgrajevati (opcijsko) tudi merjenja ostalih parametrov - datalogging. Tukaj vas prosim za ideje/potrebe, kaj vse bi radi imeli v taksnem lap-timerju.

Anatom morda bi bilo najbolje da narediš tak sistem kot večina proizvajalce! se pravi da kaže temperaturo, hitrost, obrate, čas kroga, vklopljeno prestavo, vse to pa lahko pravzaprav popestriš še z lučkami tako da uporabnik ve idealni trenutek kdaj prestaviti. Vse stvari bi se pa lahko programiralo preko računalnika in nanga tudi downloadalo.

To so moji predlogi! Če ima pa še kdo kaj, pa kar na plan z njimi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, včeraj so zadnjega prodali ... meni ;)

cena je tako kot je kover rekel, 72k SIT (6V varianta displaya z internimi baterijami in brez osvetlitve displaja, z pripadajočim IR transmiterjem)

gapi, prikaz trenutne prestave je zlo uporabna stvar, se strinjam, vendar meni pritiskanje na knof za resetiranje ne pride v poštev, ne vem, ne zdi se mi dovolj natančno če si na mopedu (štopanje ob strani je IMHO bolj natančno, ker se osredotočiš na kako razpoko na grobniku :D in ko dirkač pade mimo pritisneš gumb)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da je boljše če imaš becon :OK: pride tudi kot neka dodatna opcija čez čas. hm 72k je prišlo :? na strani od mychrona stane 249€. a nebi bilo potem bolje če bi kupil recimo mychron 3 plus? res da bi dal še 30k poleg ampak je pa huda stvar tisto. kok pa pride tale lap timer ki ga izdelujejo v sloveniji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa pride tale lap timer ki ga izdelujejo v sloveniji?

cca 130 eur.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gapi, 249 € je verzija brez IR oddajnika. Z njim je 298 € :)

kako je pa s tem, da dodaš še mal € pa maš neki bolšga, pa še mal, pa je še boljše - to pa najbrž že sam veš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po informacijah naj bi Gašper imel lap timerje iz Italije za proizvajalca ne vem.

cena med 30.000 in 40.000 sit.

Za večja naročila je možen kakšen skonto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po informacijah naj bi Gašper imel lap timerje iz Italije za proizvajalca ne vem.

cena med 30.000 in 40.000 sit.

Za večja naročila je možen kakšen skonto.

Jst nimam nobenga lap timerja :P joke

Vrjetno misliš Čarmana .)

aim mychron je iz italije...

Pa tudi alfano pa še kakšna :OK:

kako je pa s tem, da dodaš še mal € pa maš neki bolšga, pa še mal, pa je še boljše - to pa najbrž že sam veš

Žal je tako ja...vendar pa sem recimo spraševal na 2d dataloggin, in njihov display lap timerja (podoben kot mychronov) in tistih par lučk za primerno pretikanje prestave ki so na ohišju, stane neverjetnih 1300€ :blink: Tko da je zgleda veliko tudi v igri katera firma ti piše na ohišju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi alfano pa še kakšna :OK:

a ni alfano belgijska firma?

Žal je tako ja...vendar pa sem recimo spraševal na 2d dataloggin, in njihov display lap timerja (podoben kot mychronov) in tistih par lučk za primerno pretikanje prestave ki so na ohišju, stane neverjetnih 1300€ :blink: Tko da je zgleda veliko tudi v igri katera firma ti piše na ohišju :BUA:

žal je povsod tko, ime se plača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni alfano belgijska firma?

Ups. belgijska je...moja napaka!

A ma tist gospod k v sloveniji izdeluje tele lap timerje pa k je neki za dataloggin oblublu, kšno svojo stran kjer se da to ogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nimam nobenga lap timerja :P joke

Vrjetno misliš Čarmana .)

Pa tudi alfano pa še kakšna :OK:

Žal je tako ja...vendar pa sem recimo spraševal na 2d dataloggin, in njihov display lap timerja (podoben kot mychronov) in tistih par lučk za primerno pretikanje prestave ki so na ohišju, stane neverjetnih 1300€ :blink: Tko da je zgleda veliko tudi v igri katera firma ti piše na ohišju :BUA:

Za tak denar se dobi že komplet armaturna plošča z senzorji in lap timerjem...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem imel možnost testirati zgoraj omenjene lap timerje (Čarman motorsport) na treningu v poreču:

Moja ocena: :OK: zelo soliden nakup za njegovo ceno, omogoča merjenje časov prek IR oddajnika, čase shranjuje, ima 30 sek zamika tako da imaš dovolj časa za pogled na display, številke dovolj vidne, enostaven za uporabo, ne rabiš elektro napajanja na displayu - ima svojo baterijo, sam si nastaviš željeno frekvenco oddajnika ter sprejemnika, tako da na en odajnik (ali obratno) lahko daš več sprejemnikov (ali obratno za vmesne čase)

Lp Spidy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se mal oglasu pri Gašperju , da vidim kakšne zadevce ima.

Kot je že spidy navedel nekaj podatkov naj omeni , da ima tudi lučko za prikaz najbolšega kroga.

Drugače je kar priročen dislej.

cena 43.000 sit

%7Boption%7Dhttp://kover.moj-album.com/album/2522354/?os=2522382

%7Boption%7Dhttp://kover.moj-album.com/album/2522354/?os=2522360

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki še niso kupili lap tajmerja in imajo namen imam informacijo še enega proizvajalca iz italije

www. starlane.com

sam bom naročil in uvozil v roku 14 dni, zato tisti , ki ste zainteresirani mi javite.

cena: stealth vas pride 39.000 sit

pole star 45.000 sit

engear 15.000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!