Skoči na vsebino

YAMAHA TTR 600 enduro rocker


D.J.

Priporočene objave

quote:

nick je pa itak fixen (nespremenljiv)

ahem.......nope.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: quote:

--------------------------------------------------------------------------------

nick je pa itak fixen (nespremenljiv)

--------------------------------------------------------------------------------

ahem.......nope.

kako ne??, kje se pa potem to v-redi??

sej spremenil ga ne bom, samo mogoče malo dodelal

b the way , moj bike http://www.bikepics.com/pictures/27229/

full off road baby

-ex suz. present yam.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CE bos ZEEEEEEEEEELOOOOOOO priden in

CE se bos posipal s pepelom in

CE bos zelo zelo zelo ponizno codeina ali nojza prosil (mail) in

CE te bosta uslisala

.........se ti lahko zgodi,da ti spremenita nik.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

predvsem moraš pri motorju vedeti za kaj ga boš največ uporabljal in to je ključ do uspeha,

z Branetom sva včeraj naredila blizu pol jurja kilometrov, on še več

motor je skoraj popolni enduro, edino kar mu sfali je premajhen tank-10 litrov in samo nožni zaganjač

ni sicer to kar sem pričakoval pri moči motorja, je pa v drugih stvareh absolutno ultimativen in to odtehta

kaj točno te zanima da se ne bom preveč razpisoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah nič posebnega. Si že pred časom opisal zmogljivosti motorja. V bistvu se poigravam z mislijo na nakup Yamahe XT ali TT in so mi tvoja sporočila prišla ob pravem času.

Predvsem me je zanimalo ali imaš še vedno dobro mnenje o TT-ju in kako je z zanesljivostjo. Meni sicer kick starter ne odgovarja, mofa mi je pa zelo všeč. Pri podjetju Stupit so mi rekli, da dobavijo TT samo po naročilu, tako da mi je testna vožnja padla v vodo.

Glede uporabe pa tako. Daleč od tega, da potrebujem hard enduro. Tudi nimam nekih izkušenj z offroad vožnjo in če bi že zašel s ceste, to ne bi bilo preveč hudo za motor. Želim si poceni, novo enduro, ki bi imela (zelo) dobre pospeške in visok navor predvsem v spodnjem območju. Končna hitrost niti ni tako pomembna, bolj cena. Je TT ali XT to kar iščem?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k69mj- kabel je bil odklopljen že pri praktično novem motorju, sem pa pred nakupom motorja obletel vse možne intern. strani ki obstajajo o tem motorju, se pogovarjal in se še z veliko tujci, še posebej je veliko angležev in avstralcev v TTR poslu, s švabi se pa nimam kej dost pogovarjat: niht dojč šprahen

kar se drugih modifikacij tiče sem se odločil da razen avspuha nič, ker mi poraba 4,5 - 5 litra trenutno zelo ustreza

btt- probaj, če že kupuješ novega pri Stupitu vprašati če ti lahko pripeljejo TT600E, to je dobesedno mešanica med XT in TTR, boljše vzmetenje kot XT + elektro štarter

tt600e5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tega sem pa spregledal. Zanimivo.

Kaj praviš na WR 400 Street: 48 KM, 130 kg, ugodna kubikatura... Predvidevam, da so servisi malce pogostejši ali vsaj dražji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tudi navijam za TTE, saj kurbel od suzukijeve ttr-ke pač ni kurbel od enga mopeda.. 2 al 3 x v prazno, 1xkresneš, če vajo 3krat ponoviš, si že moker... drgač je pa ta moped fanj, je hard..Za razliko od xt-jke je manj cestni, višji, pa tudi une gume zadaj na zobniku nima (blaži tresljaje na fičotu je bila to ĐUNTA).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WR 400 je star model, zamenjal ga je WR 426, za leto 2003 pa pride ven WR 450,osnovna cena je višja, vzdrževanje je precej višje, obraba delov motorja je uhhuhu, to je praktično racing motor

zato ti še enkrat napišem, moraš vedeti za kaj boš motor uporabljal in če ti denar ni tuj potem je WR super zadeva, samo ta motor že tovarniško pije olje, ki pa mora biti obvezno sintetika 2.500-3.500 SIT za 1 liter pa še menjave so pogostejše, bat gre prej v k..., ker se zadeva precej bolj "zavrti" kot TTR, zadnjič pri paviljonu videl modela ki ga je v 3. prestavi porinu na zadnjega in vlekel v nedogled

ta nova WR bo tud imela štarter, 400 in 426 sta pa brez, samo rabljeno WR bi jaz kupi staro največ 2 leti

brane res dobro ve kaki so lahko problemi pri nožnjem vžiganju ve pa tudi da lahko TTR kar dobro leti, no tudi tvoja XT je specialnejša od drugih, bi se upu trdit glede na ta drugo voženo...

ti, dons sem opral motota, jutri nekje popoldan pa ventile in dekomp. peljem uštimat

pa še ena moja ĐUNTA

no za dons bom zaključil (grem ležat), lahko pa še kej napišete v KR'NEKI- tema lahko noč oz. dobro jutro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še mal reklame in sicer osebno priporočam KLR 650, bolša izbira kot XT 600!!! Sem dobro prečekiral predno sem kupil!!!

Če pa si (hard) enduro fan pa definitivno KTM LC4 !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi TT al XT :D

Malo manka moči,

primer:dva tipa,en ima huso TE610,drugi XT600, imel sem občutek kot da drugi fura mojga ATXa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vloži razliko v ceni v dodatne izboljšave in dobiš trpežen in zmogljiv motor in ne zmogljiv in zjebljiv motor (KTM, husa...)

da ne govorim o dvokolesnem pogonu......

2WD.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta dvokolesni pogon je hec. Sem že videl nekje omenjenega.

Kakšni so stroški vzdrževanja in registracije za TT?

Priznam, da me zelo privlači ta motor, bi pa bil zadovoljen tudi s kakšno 500 ali 400 kubično mofo. Predvsem zaradi stroškov. Vidim pa, da je problem najti 500 ccm, kaj šele 400 ccm vozilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

400, 500 ti samo zniža ceno registracije, če na splošno nisi toliko vajen motorja so 400, 500 fizično lažji, samo ni jih za dobiti, mogoče bi honda XR 400 bila dobra varianta ali suzuki DR-Z 400

zavarovanje si pa izračunaš na www.slovenica.si, malo poglej kje so informativni izračuni avtomobilskega zavarovanja, izbereš motor, kubaturo, enojno vsoto zavarovanja (ceneje) in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Imaš prav. Ne bom te moril s cenami zavarovanja. Ali ni DR 400 podobna zadeva kot yamaha 400? Mislim, da je bolj racing mofa.

Kar se tiče teže motorja, me ne skrbi toliko. Res, da že dolga leta nisem motorist, sem pa imel (nekoč davno) Z900. Vozil sem ga 3 sezone, takrat sem imel 66 kg in sem zgledal (baje) kot komarac na konju. Nič ne more biti tako težko he, he, he.

Vsa ta leta sem se mučil ob pogledu na mimo vozeče motoriste. Zdaj pa imam dovolj. Zato malce težim po forumu. Če denar ne bi bil problem, bi brez debate, kupil TDM 900. Prejšnji teden sem si ga temeljito ogledal. Vau. Ta je pisan meni na kožo. Široka belanca, visok položaj sedenja, dovolj močan, odlične zavore, narejen za ovinke, lep............. 2 milijona.....

Na vsak način bom kupil nekaj novega in to enduro. Marsikaj lahko povem o (ne)varnosti vožnje z iztrošeno mofo. Pa tudi občutek, da si prvi - mljac.

Pretežno se bom vozil v službo - sam in na krajše izlete v dvoje, do 50 km v eno stran. Potovanja na morje ne pridejo v poštev. Bi potreboval prikoličarja za hčerko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede uporabe pa tako. Daleč od tega, da potrebujem hard enduro. Tudi nimam nekih izkušenj z offroad vožnjo in če bi že zašel s ceste, to ne bi bilo preveč hudo za motor. Želim si poceni, novo enduro, ki bi imela (zelo) dobre pospeške in visok navor predvsem v spodnjem območju. Končna hitrost niti ni tako pomembna, bolj cena. Je TT ali XT to kar iščem?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, raje kaj na 2 cilindra, pa do 500 ccm..mislim, da je KLE prava izbira, pa cena je tudi ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!