Skoči na vsebino

Suzuki RF 600 R / RF 900 R


dore

Priporočene objave

RF 600 mam tretjo sezono,letnik 95, ma cez 55.000 km in do zdej z njem nisem mel tut najmanjsega problema.Glede kazalca za temperaturo: ni pokvarjen, ta motor se za boga ne pregreje.Najvec kar sm jest dosegu ,je blo mal cez polovico,v najvecji vrocini po polzje, v guzvi po mestu.Pa se mi je ratal samo enkat.Dodatno mam povisano sipo ,kar mu verjetn vzame mal brzine,samo je pa zato miren k Rajmond Debevc,200 gre k v fotelju. Sm zlo zadovoljen z njim,edin kar bi zamenu na njem je zadnje kolo,rad bi dal od 900, tko da, ce slucajno kdo ve za koga ,da prodaja od kaksne razbitine, nej se prosim oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, lepo bi prosu, če kdo ve kje ima RF600 blokado (če jo ima)??

Razstavil sem mal frgazerje in na cilindrčku kjer je igla sta zraven še dve luknji!

Zdej eni pravijo da je treba te dve luknji zamašit (kao blokada) in je stvar rešena, drugi pa pravjo da ima blokado na pokrovčku???

Se komu kej sanja???

Rad bi čimhitreje zrihtal, ker mam glih razstavljeno, v seredo je pa grobnik....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gricko!

Me veseli da si se kar zadovoljen z RF om.

Men je tut v redu sluzil:)

V glavnem za ta motor nisem zasledil da bi akrapovic se delal izpuhe. Rabljeno??

Wings ga ima.

Vidim pa da se vedno nisi zadovoljen z mocjo motorja...

Priporocam ti, da se enkrat zapeljes v zuzemberk k tomazu barboricu.

Je motorist, Suzukije pozna v nulo. Ce bo mel cas ti bo vse lepo razlozu.

Pa srecno voznjo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Primy22 motor je špica :D

ja glede moči me mal matra, ampak blokade sigurno nimam več (sem vse pregledu, razstavu...)

Mislim pa da so frgazerji mal razštelani, tko da bom ob servisu še to zrihtal!

drugače je pa motor zelo lepo vodljiv, prijeten za peljati edino sedež me žuli v ja..jca :hmm: :P

sem pa srečal prejšnega lastnika ( ko si motor kupu od njega), pa sva rekla ene par besed.

vglavnem nad rf 600 r lahko povem samo dobre stvari (vsaj do sedaj - cca 2000km narejenih)

PS: a ti si že kupil kar si mislil?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da sedez ni najbolj udoben. Posebej moja punca je skos zadaj jamrala kolk je vse trdo.

Sem te ze parkrat iskal na tromostovju...

Kupil pa sem drug moped po enem tednu:)

tko kot sem reku BMW GS 650 -dakar

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Sprašujem v imenu kolega. Kupuje motor in všeč mu je rf 900 r. Kaj mislite o tem:

rf 900 r

Sumljivo malo kilometrov. Vidi pa se da je bil na tleh kjer je udarjena desna stran tanka. To niti ni taka ovira saj bi ga popravil sam. Kako se obnese agregat. Za menjalnik pa tako piše da je očitno odvisno od sreče oz. da so ga malo pobiksali.

Popravljeno . Popravil damjan77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem v imenu kolega. Kupuje motor in všeč mu je rf 900 r. Kaj mislite o tem:

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1636165" target="_blank">rf 900 r</a>

Sumljivo malo kilometrov. Vidi pa se da je bil na tleh kjer je udarjena desna stran tanka. To niti ni taka ovira saj bi ga popravil sam. Kako se obnese agregat. Za menjalnik pa tako piše da je očitno odvisno od sreče oz. da so ga malo pobiksali.

Glede900 ti ne znam veliko povedati, le to da je okvir motorja enak 600ccm in že ta se v ovinkih malce zvija...kaj dela šele pri večjem bratu z več konj pa raje ne vem!!

za 600ccm vem iz lastnjih iskušenj, za 900 ccm sem pa slišal od parih te pripombe, drugače pa je motor super!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni piše v prometni 100,6 KM pa še akrapoviča mam gor tak da še jih ma nekaj več.

celega od cilindrov imaš '

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem v imenu kolega. Kupuje motor in všeč mu je rf 900 r. Kaj mislite o tem:

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1636165" target="_blank">rf 900 r</a>

Sumljivo malo kilometrov. Vidi pa se da je bil na tleh kjer je udarjena desna stran tanka. To niti ni taka ovira saj bi ga popravil sam. Kako se obnese agregat. Za menjalnik pa tako piše da je očitno odvisno od sreče oz. da so ga malo pobiksali.

Prodaja se kjer se. Sumljivi kilometri, meni je še kdo drug sumljiv tam v Logatcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja se kjer se. Sumljivi kilometri, meni je še kdo drug sumljiv tam v Logatcu...

Motor (če je modro siv, z sportnim rorom in nalepko Akrapovič) je bil od kolega in v dveh letih z njim ni naredil 2000km.

Vzel ga je v račun za vavto in mu sploh ni bilo do tega motorja.

Lani pa je dal motor v racun za 1000RR.

Motor poznam pa ne bi tukaj na glas pisal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEST

Ta Suzuki je bil zelo zanimiv motor, pomojem edini križanec med superšportnikom in sport-touring. Je pa res, da je imel malce premehko vzmetenje za resno peketanje po pisti. Pravi motor zame, ko bom malo v letih :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Lepo pozdravljeni!

Zanima me če kdo kaj ve o tem motorju. Uporabil magično polje "išči", pa ni nikjer nič, zato se obračam na vse znalce. Res da je potovalnik starejših let, pa vseeno mi izgleda zanimiv motor.

Očitno pri nas ni bil tako zanimiv kot GSX, DR in podobni.

Hvala za vaše informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Zanima me če kdo kaj ve o tem motorju. Uporabil magično polje "išči", pa ni nikjer nič, zato se obračam na vse znalce. Res da je potovalnik starejših let, pa vseeno mi izgleda zanimiv motor.

Očitno pri nas ni bil tako zanimiv kot GSX, DR in podobni.

Hvala za vaše informacije.

nevem zakaj, meni je ta motor neki posebnega. Ferrarijevske škrge pa vesolska luč na občutno predolhi in preveliki riti :D

Je precej velik in v originalu zelo močan za svoje čase. lani sem islkal poceni motor in je bil kar resn kandidat, pa sm se oločil drugače. Dozdeva se mi, da je večina v slovenijo pripeljanih RF iz nemčije, in ti imajo 100 konj. original ma 140 konju. okvir je box ampak železen. go figure. na avtomagazinu poišči test, gustinčič je vozil črnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Aubelix,

tale motorček je imel res zlo specifičen design, tisti širok zadek :unsure: ali ti je bil ful všeč ali pa grd ko smrt, nč ni blo vmes :naughty: drugače pa prijeten, športen sport-touring motorček, tud kr velik je bil, ampak komur je bil design všeč je bil zadovoljen, sej se je dalo zadevo dost fajn pelat, tud kvarila se ni - skratka veliko muzike za malo denarja, kot je to v navadi pri Suzukiju :P )

en od voznikov je IMHO povedu bistvo: Here's one that's sure to please. It was cheap when released, goes like shite out of a shanghai and can still be found in good nick. Get the cheque book out!!

evo ti par linkov na teste, tehnične podatke:

ena

dva

tri

štiri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba hvala, ampak glede na to kako ga hvalijo v testih, teh motorjev pri nas ni nikjer videti. Razmišljal sem o nakupu low budget motocikla, samo bi verjetno znal biti problem z rezervnimi deli. Bo verjetno bolje pogledati za kakšnim bolj popularnim motorjem.

Morda pa, morda........

Lep zasnežen dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Kolega išče glavo in pa bat za ta motor, letnik 1995, ali pa cel motor, ki bi bil še v dobrem stanju, če kdo ima, ali pa vsaj informacijo, kje bi se dalo dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni !

 

Jaz imam eno manšo težavo z mojim RF600 , namreč med 6500 in 8000 rpm ga trokira , ko pride čez mejo 8000rpm pa spotegne na polno ...

 razmišljal sem da je težava v cin špulah , nisem pa prepričan , druga teorija je ta da imam bencin pumpo od yamahe R1(mogoče premočna) in pa zadnja , ki se mi zdi najmajn vrjetna pa je avspuh , imam Akrapoviča in razmišljam da bi bil prevelih fi ,... torej prevelik pretok zraka in mogoče da je zračni filter kriv ker se mi optično zdi zelo dotrajan ,... tak da bi bila vsaka inf. zelo dobrodošla če se komu sveti kaj bi lahko bilo !

 

hvala že v naprej !

 

LP

Popravljeno . Popravil TTeeddd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskus dvignit igle šiberjev - če se da (igla na batku v fergu). + poglej če je višina plovčkov OK (piše postopek ter višina v service manualu). Pa filter tud menjaj, če je dotrajan/umazan.

 Cinšpula pa pomoje ni, kvečemu ˝advancer˝ vžiga. Ampak najprej probi z fergom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskus dvignit igle šiberjev - če se da (igla na batku v fergu). + poglej če je višina plovčkov OK (piše postopek ter višina v service manualu). Pa filter tud menjaj, če je dotrajan/umazan.

 Cinšpula pa pomoje ni, kvečemu ˝advancer˝ vžiga. Ampak najprej probi z fergom.

 

Hvala ti , bom probal ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!