Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Če je komu napoti original izpuh ga z veseljem vzamem da bo plac :)

 

Zdravo. Zanima me ali se kermu doma valja kakšen izpuh za fz1.. in ali ga proda. Po možosti aftermarket.

Lp

 

 

imam orginal, dam za drobiž.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva mate vsi ene probleme. Kaj pa sami neki šarte po motorju.jst mam krapota gor,pa ma zaug normaln pa nč ne seka pa poka. Pa kar naredim ,peljem motor na redni servis, tankam bencin in se vozim brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj je zadnjič trokiral?

zaradi vode v konektorju na svečki...

danes sem pral in ista zgodba kot zadnjič.

moram biti zdaj pazljiv pri pranju

še vedno pa nimam zauga.

kdo ve kako je narejen zaug na tem motorju?

se kaj nastavi oz kje sploh je da pogledam zakaj ga ni...

drugače gre kot mora, včeraj 600km bp

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voda ne bi smela priti noter, zadeva mora dihtat. Preveri. Tudi jaz sem enkrat nasel volka na eni svecki, je bila verjetno premalo nataknjena.

Za zauh pa predvidevam skrbi ecu, pojma nimam. A T motorja ti pa kaže v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo, kje bi lahko dobil shemo konektorja na števcu za letnik 2006?doma imam eno shemo, ki bi naj bila za 2006 letnik, vendar so kontakti povsem drugačni

 

potrebujem pa za priklop indikatorja prestav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala igor ampak sem mislil da bo kdo po domače razložu... saj vseeno. np

zanima me ali ima kdo od vaju, oz vas, sprednje vilice prestavljene višje od original vpetja v križu in ali se res pozna to na bolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala igor ampak sem mislil da bo kdo po domače razložu... saj vseeno. np

zanima me ali ima kdo od vaju, oz vas, sprednje vilice prestavljene višje od original vpetja v križu in ali se res pozna to na bolje

 

Po domače povedano, če je kaj narobe z motorjem oziroma v delovanju motorja, ti to Yamaha sama pove in sicer prek kode napaka recimo napaka 59. Zdej moreš samo še dobit katalog šifer, da pogledaš, kaj recimo napaka 59 pomeni.

 

Ne vilc nisem nič premikal edino se malo poigraz z nastavitvami vzmetenja.

 

Ma meni je Yamaha tako kot je vredu. Skratka, bolj kot vozim in testiram druge motorje, bolj sem navdušen nad Fejzrco. Zadnjič sem mel priliko se malo zapeljat tudi z eno od mojih želja Yamaha R1 z bigbang motorjem. In ugotovil, da sem se prav odločil ko sem namesto R1 vzel FZ1 :D

 

 

aja, odstranil sem tudi katalizator v krivinah... razlike v glasnosti nekok ni

 

 

Ma pri meni tudi al se vozim z Akrapovičom z ali brez DB killerja ni neke velike razlike.

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vozim fabrički, edino fedr zadaj +2 klika. Pa gumo /50, k ne vidim nobene fore v /55, samo še manj leti, do tačke pa pridem v obeh primerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nevem niti če je fabriško on vijak na raven izvijač glede na to da nisem prvi lastnik

Feder imam tako da je čist stisnjen saj sem velik preko 190cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarniska oznaka za fedr ima dve točki udarjeni. Za ostalo pa poglej v servisna (ne uporabniska) navodila. Link bi moral biti nekje v tej temi. In da ne boš presenečen, leva in desna vilica sta različni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi šlo to s sopotnico po Balkanu za ene 14 dni, al bi mi ušla na vlak? me res zanima, kakšna je udobnost vožnje na daljše ture. Če zberem dovol pozitivnih kritik potem grem v akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!