Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

  • 6 mesecev pozneje...

Če kdo prodaja FZ1 N ali bo v kratkem prodajal,ali pa ve za kakšno dobro ohranjeno, da se prodaja tam do  5.000,00 eur, takoj kupim.

Pridem pogledat če je OK, plačam,  prepiševa in odpeljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam za prodat

pred 12 minutami, Dainese pravi:

Če kdo prodaja FZ1 N ali bo v kratkem prodajal,ali pa ve za kakšno dobro ohranjeno, da se prodaja tam do  5.000,00 eur, takoj kupim.

 

Pridem pogledat če je OK, plačam,  prepiševa in odpeljem.

 

Mam za prodat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...še vedno imam en nosilec za tablico viška za FZ 1. 

..slike in opis v malih oglasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravjeni,

prosil bi za mnenja glede motorja Yamaha FZN1, glede na to, da bi bil to moj prvi motor, me skrbi glede moči. Pravijo, da če voziš z glavo, moč ne igra velike vloge. Trenutno prijatelj prodaja zelo lepo ohranjen motor, ampak sedaj je vprašanje ali bi bil ta motor primeren zame... edino kar me trenutno omejuje pri nakupu je moč motorja.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, Dejan94 said:

Pozdravjeni,

prosil bi za mnenja glede motorja Yamaha FZN1, glede na to, da bi bil to moj prvi motor, me skrbi glede moči. Pravijo, da če voziš z glavo, moč ne igra velike vloge. Trenutno prijatelj prodaja zelo lepo ohranjen motor, ampak sedaj je vprašanje ali bi bil ta motor primeren zame... edino kar me trenutno omejuje pri nakupu je moč motorja.

Lp

Ne vidim problema. Rocica plina ni digitalna, motorji so pa tako ali tako od 500ccm oz. 40kW naprej vsi dovolj mocni oz. premocni. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dejan94 pravi:

Pozdravjeni,

prosil bi za mnenja glede motorja Yamaha FZN1, glede na to, da bi bil to moj prvi motor, me skrbi glede moči. Pravijo, da če voziš z glavo, moč ne igra velike vloge. Trenutno prijatelj prodaja zelo lepo ohranjen motor, ampak sedaj je vprašanje ali bi bil ta motor primeren zame... edino kar me trenutno omejuje pri nakupu je moč motorja.

Lp

FZ1 ma dokaj primerno krivuljo moči. Spodaj je mehka lepo mirno teče, če obračaš do konca in čakaš šus ga boš dobil. Smatram, da vsak, ki je naredil izpit A kategorije, s predpostavko uporabe pameti, lahko čisto normalno vozi po pravilih.

V bistvu ni mopeda, ki te bo v trenutku izstrelil. Malo pameti je pa potrebno povsod.

Torej, obračenje ročice za plin nežno in menjava v višjo prestavo zgodaj, pa se ne bo nič hudega zgodilo. Po 14 dneh normalne vožne (vsak dan vsaj 50km) boš že domač in boš stroj poznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

ni digitalna kar vem.

Stanje 1/0 je bilo misljeno.

Ne, ni RBW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Stanje 1/0 je bilo misljeno.

Ne, ni RBW.

sori slabo prebral in sem prec pobrisu :P

V glavnem vozil sem FZ1 in je dokaj umirjen moped, če ne čakaš da se mu zmeša. 

Hkrati ima dokaj dobro ciklistiko.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

sori slabo prebral in sem prec pobrisu :P

V glavnem vozil sem FZ1 in je dokaj umirjen moped, če ne čakaš da se mu zmeša. 

Hkrati ima dokaj dobro ciklistiko.

 

 

No v posevnem se ne strinjava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

No v posevnem se ne strinjava.

SX je v trenutku odprtja plina mnogo bolj živahen. Lahko si pogledaš tudi grafe, konjev in navora :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

SX je v trenutku odprtja plina mnogo bolj živahen. Lahko si pogledaš tudi grafe, konjev in navora :P

 

Posevno, da ima dobro ciklistiko.

To je po mojem vedenju eden izmed mopedov, ki so jih najvec spuscali v krizih hence, zmanjsali predtek.

Sicer je kul, meni je bila vsec, pa sem vseeno kupil Z1000. Kar se je sicer pokazalo za brco v temo, ampak hej, saj se vse proda :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, krucymucy pravi:

Posevno, da ima dobro ciklistiko.

To je po mojem vedenju eden izmed mopedov, ki so jih najvec spuscali v krizih hence, zmanjsali predtek.

Sicer je kul, meni je bila vsec, pa sem vseeno kupil Z1000. Kar se je sicer pokazalo za brco v temo, ampak hej, saj se vse proda :)

ti velik brcaš v temo :P

 

Noben moped ne znori takoj, a lažje se je učiti na mopedu, ki ima 600ccm, enakomerno klrivuljo navora itd.., torej nasvet kupcu ki sprašuje o FZ1:

da, če sam pri sebi smatraš, da imaš dovolj pameti in spoštuješ pravila, omejitve itd.. v maline te zapelje vse tudi 125ccm če pretiravaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bi g @mausznal kar veliko povedati o tem motorju, vključno s ciklistiko, saj je nacepal preko 100000km s tem mopetkom :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, DAMI34 said:

ti velik brcaš v temo :P

Odpri anketo.

Just now, DAMI34 said:

mislim, da bi g @mausznal kar veliko povedati o tem motorju, vključno s ciklistiko, saj je nacepal preko 100000km s tem mopetkom :D

 

Maus je tudi menjal rear sete, tudi ve da ne samo zaradi zlate barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Odpri anketo.

Maus je tudi menjal rear sete, tudi ve da ne samo zaradi zlate barve.

ampak on je profi...za začetnika..uf...sanjski moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

mislim, da bi g @mausznal kar veliko povedati o tem motorju, vključno s ciklistiko, saj je nacepal preko 100000km s tem mopetkom :D

 

komot na kulen, ker je bila letnik 2006 :P

pred 58 minutami, krucymucy pravi:

Maus je tudi menjal rear sete, tudi ve da ne samo zaradi zlate barve.

menjal tačke, ker sem jih zbrusu, pa sem dal nastavljive in vzdignil za cca 2 gor in cca 2 cm nazaj... pol sm pa s spojlerjem po tleh drsu  :dry:

tut po zadnem gre ... več kt 100 m

po sprednem se da tut pelat ...

skratka .. vse lohka z FZ1 delaš ... pravjo, da tut u maline lohka greš :P

 

evo .. izčrpnasto izčrpno poročilno poročilo ... v 5 sezonah naredu cca 114.000 km ...

men je super delala, ker je bila rdeča in je mela črno mašino, pa kokr slišim še vedno dela :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, Kugelschreiber said:

?

Tole.

Kako ti reces temu? Tacke, kot maus?

yamahafz8_rsrev_L2.jpg.8778b97120f9634293a815509d77ea9f.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Kugelschreiber said:

drgač pa ja, tačke. 

no tacka je v bistvu sam tisti del, kjer drzis nogo. nosilci so pac rear set

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kugelschreiber pravi:

Temu? Temu rečem nagravžno. 

dobr .. tut ti nisi za v izložbo, mogoče si tut za kj uporabn :P

Na FZ1 sem jih zamenju, ker sem res ružil po tleh na vsakem ovinku in jih skor pol pobrusu ... so bile pa od Rizome, da se zna :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, maus said:

dobr .. tut ti nisi za v izložbo, mogoče si tut za kj uporab

:hmm:  pogosto sm uporabljen kot slab zgled. Al ćefursko blingbling res nism. Tisti "rear set" na slika pa je. Zelo. 

Ko je  Honda škrabala po tleh sm rešil z drugim amortizerjem in ma ga mal podložil, da je rit dvignilo par mm. Enako sem naredil na zdejšnjem SUVju, in spet,  šlajsanje je odpravljeno,,lepš se počutim, Kolkor vem, je lastnik ex-tvoje FZ1 tud nabavil drug zadnji amortizer....

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam spomnil bi, da je nekdo, ki je začetnik povprašal, kaj menimo o tem, a bi bila FZ1 primerna zanj. A se jo da sploh vozit, al bo kr znorela pa šla v maline...samo povem.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!