Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

Običajni potek forumske debate:

prvi: mene boli zob, kaj naj naredim, drugi: mene nikoli ne boli zob, tretji: mene je enkrat bolu kolen, četrti: moja teta, al pa prjatu, al pa pač krkoli, je še zmeraj komolc boli

mislim, ful je unmu k ga zob boli v pomoč to da mu nekdo pove da njega nikol

P.S. če kdo ne razume, sem uporabil prispodobo, men zlo všečno; pa zgoraj opisan potek debat ni značilen za ta forum, tu dejansko folk odgovarja, če že glih ne smeti vse vprek

na tem forumu poteka pa tkolele:

prvi: mene boli zob, drugi: pejt k doktarju, tretji: ni vsak doktar dobr, potem smo pa že tam; base, brigi se zase, itd

:)

ni me treba resno jemat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, twom pravi:

Običajni potek forumske debate:

prvi: mene boli zob, kaj naj naredim, drugi: mene nikoli ne boli zob, tretji: mene je enkrat bolu kolen, četrti: moja teta, al pa prjatu, al pa pač krkoli, je še zmeraj komolc boli

mislim, ful je unmu k ga zob boli v pomoč to da mu nekdo pove da njega nikol

P.S. če kdo ne razume, sem uporabil prispodobo, men zlo všečno; pa zgoraj opisan potek debat ni značilen za ta forum, tu dejansko folk odgovarja, če že glih ne smeti vse vprek

na tem forumu poteka pa tkolele:

prvi: mene boli zob, drugi: pejt k doktarju, tretji: ni vsak doktar dobr, potem smo pa že tam; base, brigi se zase, itd

:)

ni me treba resno jemat

jbg .. sto ljudi dvesto ućeu :P ( sj bi reku : sto ljudi sto frizur, pa so nekateri ćelavi :lol1: )

kako bi pa blo če bi recimo nekdo rekel ... včeš mi je en motor in ceu forum bi aplauz plosku (ok .. razumeu bi, če bi kdo reku, da mu je ninđa všeč :P )

al pa če bi kdo reku ... js sm Miran in sem alkoholik .. in pol ceu forum skadnirau MIRAN MIRAN

sem za hece .. žaljenja, diskvalifikacij in poniževanj, ćlanov foruma, pa ne prenesem :mad:

p.s.

prvi stavek je pa globok, kajne kajne :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, maus said:

sem za hece .. žaljenja, diskvalifikacij in poniževanj, ćlanov foruma, pa ne prenesem :mad:

A to leti na moj post? 

Menim da nisem napisal nič takega kar nebi bilo res. Tisto prvo opazim tako pogosto da se sprašujem zakaj sploh hodim na kakšen forum (kjer tudi bolj gledam, edino v tem kaj večkrat napišem, pa še to največkrat v Globoke misli in Vice). Pa začuda tega na tem forumu ni toliko opaziti.

Kar se pa druge pripombe tiče, vam/nam je pa itak jasno in vidno da je prav vsaka tema zasmetena, pa ne opazim ali omenjam tega samo jaz. Mi je bilo razloženo zakaj je tako, je pa vseeno zasneteno.

Pa me v bistvu ne moti, samo opazim, in zinem, nekako kot Cesarjeva nova oblačila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

jbg .. sto ljudi dvesto ućeu :P ( sj bi reku : sto ljudi sto frizur, pa so nekateri ćelavi :lol1: )

Sto žena - dvesta sisa :P

... in zdej bo Maus reku, da so base odlične in pol še da je petek in da so base najboljše v petek na Ninji in da ....

PA kaj, mal se človek na šihtu nasmeji in lahkotno crnči dalje proti 15ti, ko pade vse dol :P

V resnih temah tako večinoma ni heca in je ne uničujemo, so pa v takih malo bolj lahkotnih...

Obstoja pa tudi forum kljeklaric, kjer so tudi zaljubljene v Mitas, čeprav mi še ni jasno zakaj... Al zato, ker je Francl sinoč pršu iz oštarije z automatikom na Mitaskah al je kakšen gumivagen u pitanju...

Javim, ko izvem kaj več :blush:

Drgač pa : Bolje golob v roki kot vrabec na strehi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

 

Drgač pa : Bolje golob v roki kot vrabec na strehi :P

Bolje golob v roki kot da se ti vrabec poserje na glavo

:huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Bolje golob v roki kot da se ti vrabec poserje na glavo

:huh: 

še bolje vrabec v rok, kot da se ti golob poserje na glavo....jooj kok sm glubok :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Bolje golob v roki kot da se ti vrabec poserje na glavo

:huh: 

MA če mam goloba v roki, naj se vrabec poserje kamor če :P

Bolje čitav život u bogastvu, nego sedam dana u bedi ( AF )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

še bolje vrabec v rok, kot da se ti golob poserje na glavo....jooj kok sm glubok :P

 

vrabca v eni roki ... goloba v drugi roki, pa ti noben ne serje po glau ... če ni galebov bijelih :lol1: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote

V tej družbi ni vse težje biti samo policist. Danes je vse težje biti tudi zdravnik. Vse težje je biti tudi bolnik. Ali sodnik. Učitelj. Poštar. Novinar. In včeraj ni bilo nikogar, ki bi rekel, da je vse težje biti človek. Tudi če bi kdo to rekel, ne bi nič zaleglo. Ker se zdrznemo samo tedaj, ko gre kdo med nami nad koga z nožem ali pištolo.

 

D.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne da bi se hvalu,  to je dejstvo ... res sm dober :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It's okay to not be first.

It's okay to not be the best.

It's okay to do things on your own terms and at your own pace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!