Skoči na vsebino

Globoke misli & misel dneva & stuff


Priporočene objave

mislim ker sem. (Cogito ergo sum)

descartes

ko mislim me boli glava, rajsi vozim. (Fuuuullll gasssss).

pervy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je dolznost spostovati pravice drugih, je tudi dolžnost zadrzati svoje.

Herbert Spencer

Eden mojih najbolj priljubljenih rekov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa se jaz dodal svojega najljubsega:

Everybody can get angry - that is not hard.

But ... to be angry with right person,

in a right time,

for a right reason

and in a right way -

that is not easy at all !

(Aristotel, IV. stoletje BC)

lp Easyrider

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok."vsi imajo pravico do mejega mnenja" in "vsi za vse in vse za mene". a sem sedaj egoist?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasprotno, si zelo odprt in sprejemljiv clovek.

Svoje mnenje deliš (z) vsem(i) in sprejemaš vse, kar le lahko dobiš.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja filozofija življenja:

Živi dokler lahko, polno, kolikor lahko.

Jaz osebno raje umrem mlada, pri deljanju stvari ki so mi vsec (bundi, skakanje s padalom, motor, plezanje, kamion, itd...), kot pa da si na stara leta ucitam, da nisem naredila nic v življenju, kar sem si vedno želela.

Ce pa bom že dolgo živela, bi pa rada cim dlje aktivno, pa da bi umrla ponoci v spanju, brez bolecin.

Potem bi se pa dala upepeliti in si želim, da se moj pepel raztrese po zraku - najraje po avstralski pušcavi.

Pa še: ljubi življenje, dokler življenje ljubi tebe.

Pupa

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam malo drugacno filozofijo:

uzivam v tistem, kar rad delam in zelim si, da bi to trajalo.

Saj nikoli ne ves, kje in kdaj te caka konec. Zato je treba uzivati, vendar s pravo mero treznega razuma.

lp Easyrider

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ok."vsi imajo pravico do mejega mnenja" in "vsi za vse in vse za mene". a sem sedaj egoist?

best

Ice

Ice, malo za mano ponavljaš? Ali imava res isto filozofijo, ker sva pac Car in Carica.

Pojdi pogledat v moj profile pod favorite quote!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa se malo lastne filozofije:

nadaljnja tri leta zelim uzivati, kolikor se le da, da se zgonim do konca na motorju, da prekolesarim, kar se da, da odkrijem vse mozne polozaje , da presmucam, kar je mozno... potem, pri 31-ih pa se ustalim, naredim dva ali tri froce, porocim, kupim novo stanovanje.... in umrem se isti trenutek... Tako bi bilo moje zivljenje polno. Ce bom pa se malcek cez to zivel, pa tudi v redu... Mogoce si celo Ferrarija enkrat privoscim... Potem pa res lahko umrem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, stvar okusa. Jaz pac prisegam na italijanske avtomobile, Ferrari pa je zame svetinja, v kateri sem se enkrat peljal (za svoj 18.ti rojstni dan, kot darilo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot car sem seveda imel prilozmost bentley-a sprobat.ehehehe...6,75 l s kompresorjem....njihihihi in udoben,mogocen,pa se potegne.rolls je za biti vozen,bentley pa za voziti.sam cena pa se carja na rit vrze! o porabi raje nebi.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, malo za mano ponavljaš? Ali imava res isto filozofijo, ker sva pac Car in Carica.

eeh,ne nisem prepisoval.je en dober izrek.z mojega stalisca gledano pa zame ne drzi,ker vecinoma vec dam/naredim za druge,kot oni zame.sometimes life mighty sucks.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivim na polno z minimalno mero razuma potrebno, da prezivis, preprican sem v svojo 99% nesmrtnost.

tisti 1%, ki vem da me bo enkrat pokopal pa tako ne bo na motorju, v hribih ali v zraku.

ker umres ponavadi ful brezvezno, pazim ko stopam iz banje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy,raje pazi kako s stranisca sestopas.

saj ves,okno na strniscu zafrkava,pa bionda tezi,pa moras popravlat,pa ti spodrsne,pa z glavo v skoljko,kjer se v vsej svoji velicastnosti utopis.life,ha?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja smej se!!! ti bos pa cistilo za odtoke spil ker bos mislil da je ICE TEA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sicer moj, vendar pa zelo cenim tale rek:

Fix reason firmly in her seat,

and call to her tribunal every

fact, every opinion.

Question with boldness even the existence

of a God;

because, even if there is one, he must more approve of

the homage of reason,

than that of blindfolded fear.

T. Jefferson

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

eeh,ne nisem prepisoval.je en dober izrek.z mojega stalisca gledano pa zame ne drzi,ker vecinoma vec dam/naredim za druge,kot oni zame.sometimes life mighty sucks.

Ej, Ice, tukaj se pa najdeva. Tudi jaz lahko recem, da vec dam, pa se prav dobro pocutim. Ceprav, vcasih, me malo stisne, pa si recem: Pa klinc gleda vse, kje je kaksna majhna nagrada??? Takrat, hudica, nastopi rahla kriza... Na sreco imamo se vedno motorje, na katerih lahko utopimo vse sranje, ki se nabere na nas v slabsih trenutkih, pa smo takoj spet dobre volje in skrbeti za druge... Eto, filozofija na visku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo probaj preden se vsedes na motor skrbi "utopiti".je boljse za motor in tebe,ce se koncentriras na motor,kot probleme.po drugi strani pa zelo rad razmisljam na motorju; samo je potem moja hitrost taka,da me babice v golfih prehitevajo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam full problem s tem, ker med vožnjo vedno razmišljam in se mi zgodi, da na avtocesti pri 160 km/h zacnem nekaj razmišljati in cez pet minut se zavem, da zaradi razmišljanja sploh ne vem, kaj se je dogajalo zadnjih pet minut. To zna biti pa zelo nevarno.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa na tv "...ena nora baba je kolono motoristov posnela.dvajset mrtvih peddeset tezko in 124 lazje ranjenih..."

PUPA,pusti nas ziveti!

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!