Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Ob 11. 10. 2016 at 7:15, Cartman pravi:

jz imam lenovo tab2 a10 70 in sem z njim zelo,zelo zadovoljen...pred tem imel samsung tab3,ki mi je bil veliko slabši...Cena pa je pod 200

pred 32 minutami, Arzen pravi:

Garancija? Jaz sem ga nesel nazaj na Telekom, ki ga je poslal na servis v Gorico. Garancija na LGje je 24 mesecev.

garancija?Ja seveda! A kje za ekran??? glede nato da imam Lg šest let vedno v garanciji sem po tvoje kreten saj bi mi menjali ekran,če bi ga razbil? Vav super pol me lahko boli K kaj delam z Lgji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, sesir pravi:

jz imam lenovo tab2 a10 70 in sem z njim zelo,zelo zadovoljen...pred tem imel samsung tab3,ki mi je bil veliko slabši...Cena pa je pod 200

garancija?Ja seveda! A kje za ekran??? glede nato da imam Lg šest let vedno v garanciji sem po tvoje kreten saj bi mi menjali ekran,če bi ga razbil? Vav super pol me lahko boli K kaj delam z Lgji?

Okej, priznam, moral bi ga vprašati, kaj je sploh narobe z ekranom. Če je razbit, potem ni garancije. Če pa je pač kaj narobe z samo sliko na ekranu (torej da ni mehanska poškodba), potem pa garancija. Od kod tebi 6 let pa ne vem...pa malo pejd ven na zrak, da se ohladiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Arzen said:

Garancija? Jaz sem ga nesel nazaj na Telekom, ki ga je poslal na servis v Gorico. Garancija na LGje je 24 mesecev.

Me je tale garancija pri LG zelo pozitivno presenetila. Sem imel slabo slušalko, popačen zvok in sem vedel, da je moja napaka, ker ga nosim v žepu, brez etuija, da se mi je na zvočnik nabral prah\trdi delci. So zamenjal zvočnik v garanciji BP.

Za ekran sem tudi kriv čisto sam. Mi je padel po tleh, in je ekran zbit. Telefon že imam drug. Ampak mi je vseeno škoda, ker je moj LG star komaj 6 mesecev. Ga bom vseeno dal popravit v LJ. Sem že našel na bolhi ponudbo za menjavo ekrana za 70 eur. Bo pa rezervni. Sej nikoli ne vem, ali bom imel novega več kot 6 mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, skalar36 pravi:

Me je tale garancija pri LG zelo pozitivno presenetila. Sem imel slabo slušalko, popačen zvok in sem vedel, da je moja napaka, ker ga nosim v žepu, brez etuija, da se mi je na zvočnik nabral prah\trdi delci. So zamenjal zvočnik v garanciji BP.

Za ekran sem tudi kriv čisto sam. Mi je padel po tleh, in je ekran zbit. Telefon že imam drug. Ampak mi je vseeno škoda, ker je moj LG star komaj 6 mesecev. Ga bom vseeno dal popravit v LJ. Sem že našel na bolhi ponudbo za menjavo ekrana za 70 eur. Bo pa rezervni. Sej nikoli ne vem, ali bom imel novega več kot 6 mesecev.

Mene so tudi presenetili, ker sem bil 100%, da mi bodo zavrnili popravilo zaradi vidnih fizičnih napak (mi je 100x že padel, a k sreči nikoli tako, da bi počil ekran, le ogromno prask je imel). Pa so vseeno menjali (šla matična plošča). 

Če se ne motim, si nabavil Huawei? :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Arzen said:

Če se ne motim, si nabavil Huawei? :)  

Ja res je. Oziroma žena ga je "en dan" kar prinesla domov. Sam ga nebi kupil. Nisem kupil še nobenega. Če bi blo po moje ga sploh nebi imel-pametnega telefona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 10. 2016 at 10:58, Arzen pravi:

Okej, priznam, moral bi ga vprašati, kaj je sploh narobe z ekranom. Če je razbit, potem ni garancije. Če pa je pač kaj narobe z samo sliko na ekranu (torej da ni mehanska poškodba), potem pa garancija. Od kod tebi 6 let pa ne vem...pa malo pejd ven na zrak, da se ohladiš. 

leta 2010 sem si kupil Lg prvi dvojedrni procesor,pred 4 lg bello pred dvemi pa Lgnexus 5 se pravi imam 6let lgje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/31/2016 at 10:32 AM, sesir said:

jz imam lenovo tab2 a10 70 in sem z njim zelo,zelo zadovoljen...pred tem imel samsung tab3,ki mi je bil veliko slabši...Cena pa je pod 200

 

desetko mam, bi večjo. 

tale me je srbela, pa je lani nism kupil, zdaj pa....jih ni.

 

http://www.gsmarena.com/lenovo_yoga_tablet_2_pro-6852.php

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Cartman pravi:

desetko mam, bi večjo. 

tale me je srbela, pa je lani nism kupil, zdaj pa....jih ni.

 

http://www.gsmarena.com/lenovo_yoga_tablet_2_pro-6852.php

 

 

moj prijatelj "Liza gsm" jo je zelo hitro zrihtal po dobri ceni,ko sem hotel Lenovo...rekel,da z Lenovo dobro sodelujejo

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Imam kitajca Oukitel K10000, ki ima sicer odlično baterijo ampak je pretežak in ima premajhen zaslon za branje kakšnih zadev zato ga bom zamenjal za 8" tablico. Če kdo potrebuje telefon, ki se polni do 2x na teden in ga ne moti teža je na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Hornet pravi:

Imam kitajca Oukitel K10000, ki ima sicer odlično baterijo ampak je pretežak in ima premajhen zaslon za branje kakšnih zadev zato ga bom zamenjal za 8" tablico. Če kdo potrebuje telefon, ki se polni do 2x na teden in ga ne moti teža je na voljo.

Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Huawei p10 mate...1leto vse ok....

Huawei p20 lite dela vse ok...razen vmes neha delat prenos podatkov in ga treba izklopit in vklopit in spet vse dela (3mesece)

Samsung j7 2017....punca pravi ok....ze 10mesecev...

Samsung s8 kaj naj recem...cist v pizdi,saj te na njem nic ne jezi....vse dela vec ku perfektno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

o menjavi jabolka za kej cenejšga

Motorola Moto g6, ali Moto g6 plus.  G6 imam in deluje dobro. Dobil na Amazonu.es za 164€. G6 plus ima pa 5,9ˇ displej in Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 chipset. Play pa ni za vzet. Osnovni androd z nekaj Motorolinih dodatkov-ne preveč.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

tole? piše snapdragon 450, kaj sploh to pomeni?

Procesorji v mobitelih se nekje delijo po hitrosti.

Serija 400 za povprečnega uporabnika dovolj. Višja številka 4-- boljši procesor

Serija 600 in naprej dobro že tudi za kakšne igrice.

Serija 800 in več pa top modeli. To so v moto žargonu Ninja, SS, RR mopedi

Z vsemi se pa da še vedno telefonirati. Sam tole razlož mladini če moreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Kugelschreiber pravi:

https://www.gsmarena.com/motorola_moto_g6-9000.php

 

tole? piše snapdragon 450, kaj sploh to pomeni?

 

 

Po mojem mnenju je pri procesorju v gsm pomembno,da ni star 2 in vec let od predstavitve...cajt ga povozi...

Vsi tezko gredo z jabke in kontra z android...poznam tako enega kot drugega,ki poizkusala...no un z androida na jabko umagal po 24urah...un ko z jabke pa prodal prvi android in kupo note 8 in zdaj mu ok....

Sam sem probu leta nazaj jabko 5,po dnevu dal deklici ona pa nazaj po nekaj dneh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam huawei honor 6. Dve leti delalo vse bp. Na telefonu imam kup igric, eno celo bolj obsežno, polno slik, posnetkov, aplikacij .. vse dela ok.

Po dveh letih in 3eh mesecih pa je začela pešati baterija. Če uporabljam samo telefon (in izklopim gps, lokacije, prenos podatkov) potem zdrži 2 dni, v nasprotnem primeru je v pol dneva prazna.  In zadnjo večjo posodobitev je naredil komaj, za novo ni več prostora. 

Sedaj gledam huawei p20 ali  mate 20 lite. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!