Skoči na vsebino

Aprilia Tuono 1000 R


dave the wave
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

20210720_163932.jpg.009918e4c8c7c0018ec19779741bfd25.thumb.jpg.2e351ffd257cde141c95bfe6efe0cc97.jpg

Priporočene objave

Morda to ponujajo zgolj na "bolj razvitih trgih"?

Če 4-letno garancijo dajejo na 'bolj razvitih trgih' - bomo motorje kupovali pač v tujini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 letno garancijo bo po preteku 2 letne možno doplačati za simbolično ceno (100-200€), tako bo stranka dobila še dve leti garancije, uvoznik pa bo obdržal stranko na pooblaščenem servisu. Koristno za oba :OK: . Vseeno pa to govori o dobri kvaliteti motorja, saj je štiri leta dolga doba in za 100-200€ bore malo popraviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 letno garancijo bo po preteku 2 letne možno doplačati za simbolično ceno (100-200€), tako bo stranka dobila še dve leti garancije, uvoznik pa bo obdržal stranko na pooblaščenem servisu. Koristno za oba :OK: . Vseeno pa to govori o dobri kvaliteti motorja, saj je štiri leta dolga doba in za 100-200€ bore malo popraviš.

To se mi zdi kr uredu varjanta za 100-200 eur, seveda posledica 2 leti na pooblascenem servisu..ampak mislim da to vseeno ni tak "denar" kot pa ce nekaj crkne..skratka fajn se slis :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi jo v ZDA, pa servisiraj tudi tam.

Bani, če še ne veš, tudi v Austriji so Aprilia dilerji, ki so bili v preteklosto (pegaso) bolj ustrezljivi kot nasi. Najblizji mi je v Grazu, 70 kom od mene. Vse kar sem iskal pri nas je bilo treba narocit, trajalo je 14 dni, tam pa kvecejmu 2 do 3, cene enake ali nizje. Sicer pa ce kupis ceneje motor v tujini, servisiraš pa ceneje pri nas, mislim da se nasi dilerji nebi branili zasluzka, garancija pa velja dalje, saj si servisiral pri pooblascenem serviseri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bani, če še ne veš, tudi v Austriji so Aprilia dilerji, ki so bili v preteklosto (pegaso) bolj ustrezljivi kot nasi. Najblizji mi je v Grazu, 70 kom od mene. Vse kar sem iskal pri nas je bilo treba narocit, trajalo je 14 dni, tam pa kvecejmu 2 do 3, cene enake ali nizje. Sicer pa ce kupis ceneje motor v tujini, servisiraš pa ceneje pri nas, mislim da se nasi dilerji nebi branili zasluzka, garancija pa velja dalje, saj si servisiral pri pooblascenem serviseri

Pred koliko leti se ti je to dogajalo? Danes je namreč tržišče za APRILIO bolj razvito v SLO kot pa v AVSTRIJI. Zavedaj se da so originalni rezervni deli dražji v AVSTRIJI kot pa v SLO - preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Uf,je pa grd nov Touno

Sam more bit pa uzitk prtegnt teh 133km,brez da bi sedu k ena opica uzadi(ubistvu ze lezu)

Kako to misls salonu,a kle na Dunajski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,je pa grd nov Touno

Sam more bit pa uzitk prtegnt teh 133km,brez da bi sedu k ena opica uzadi(ubistvu ze lezu)

Kako to misls salonu,a kle na Dunajski

ma u živo ni tok grd ma fletno ritko :photo:

na Dunajski v AC-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grd? :grrr Ah dej no!

V živo je motor prava bomba, ko se pa usedeš in ga užgeš, začutiš tiste mravljince, učke se zaiskrijo in dlani zasrbijo! (Peljal ga pa nisem, ker nisem imel s seboj opreme in čelade :BUA:)

LP

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so začeli s prodajo, ja...

--> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2362

Zaenkrat - žal - le v eni barvi - sivo črni - z modrimi platišči. Tudi v takšni barvi pa izgleda imenitno! O voznih lastnostih (sodeč po vseh testih) pa tako ne kaže izgubljati besed....

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Definitivno je to eden najlepših motorjev,če bo vse po sreči bo v bližnji prihodnost ta pri nas doma,vsekakor je v prid kvaliteti garancija 4 leta ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...cena za FACTORY varjanto je 2.799.000 ...za navadno pa ne najdem

kje???

včeraj sem bil na AT in je LANSKI FACTORY 3 mio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi tuono 1000r stane 2.699.990,00 SIT, factorya pa trenutno še sploh ni!

tuono 1000r factory modelno leto 2005 pa pride 2.999.990,00 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

factorya ni tako da je tam pomota!ima pa že R zelo dobro opremo, kot jo bo imela letos tudi RSV 1000R(ohlins,radialne zavore,....)

izgleda pa zelo nice! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!