Skoči na vsebino

Honda VTR 1000F Firestorm / VTR 1000 SP-


Janck

Priporočene objave

RVT lepa je tud zraven Rsv4 :)

sm dons vidu napedenano SP-02 v goricah sam se nism hotu ustavlat k bi mal cudn izpadu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT lepa je tud zraven Rsv4 :)

sm dons vidu napedenano SP-02 v goricah sam se nism hotu ustavlat k bi mal cudn izpadu :ninja:

Hvala .)

Ti se kr ustav drugič nau nč čudn zgledal k jest se tut kr nalimam k vidm kej zanimivga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A sem zadnji uporabnik tega budget stroja na forumu?

Moja Recesijska Fighterka je v tej konfiguraciji šibala na Vis, po poti domow, pa se je pojavilo strašansko neprijetno pozibavanje. Veta je sama malo zavijala in popravljala linije v ovinkih. Zelo podoben je bil občutek lani, ko mi je crknil ležaj v glavi, headset.

Najprej sem okrivil utrujenost boljše polovice, zihr je baba kriva k jo premetava :D, potem sem iskal zračnost na vilicah in nihajki. Preveril tudi vse kolesne ležaje. NIČ: Motor pa je še zmer fantaziral po svoje.

Zgleda de je 100 000Km V2 vibracij malo odtegnilo vijak za pritrditev motorja. Tomaž v Elisi je stvar prtegnu po moško, in VTR gre spet ko puščica.

4 sezona, vozim jo od 69 000Km do trenutno 97 000Km, poleg rednega vzdrževanja je bil edini strošek prej omenjen headset. Z delom je blo to 130€. Z novo zakonodajo in malenkost spremenjenim stilom vožnje, je poraba padla na znosnih 7,5L/100Km.

Tolk veselja za tako malo € nism mel še z nobeno zadevo.

post-1354-0-55580700-1344846607_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,katere gume priporočate za mojo hondo vtr 1000 f,a bi bile dunlop roadsmart2 dobre?

Neverjetno...se nekdo se vozi s tem strojem :)

Jaz sem zdrsal 3 zadnje RS1 in bil z njimi popolnoma zadovoljen. Pravijo, da so RS2 v vseh pogledih boljse.

Zdrzale so 5000-5500Km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno...se nekdo se vozi s tem strojem :)

Jaz sem zdrsal 3 zadnje RS1 in bil z njimi popolnoma zadovoljen. Pravijo, da so RS2 v vseh pogledih boljse.

Zdrzale so 5000-5500Km

Hvala za odgovor :OK: ,vozimo,vozimo,motor je super za vozit,izredno vodljiv in ima odličen navor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda si kupu najlepšo :)

Mal sm opazu, da še vedno zlo pogosto v to temo zahajaš in ,da v tem italijanskem zakonu nisi tko srečen k je najprej kazal ( k Rossi ) :smoke:

Kr prid naza,j sej je prou, da si probu in da veš da je pr motorjih podobn k pr babah in star rek k prav, da lepota ni vse (in se vrneš od problematične manekenke spet nazaj k zvesti mami) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm opazu, da še vedno zlo pogosto v to temo zahajaš in ,da v tem italijanskem zakonu nisi tko srečen k je najprej kazal ( k Rossi ) :smoke:

Kr prid naza,j sej je prou, da si probu in da veš da je pr motorjih podobn k pr babah in star rek k prav, da lepota ni vse (in se vrneš od problematične manekenke spet nazaj k zvesti mami) :P

Jest pa moja manekenka nimava kakih težav :)

Tko da vam mame kar prepuščam :)

Je pa res da je ena lepa SP-02 na netu z Ohlinsi in ostalo opremo, sam 6000€ je pa vseen mal huda...

Je pa fajn tema pa rad pridem mal pogledat, pa še kej lahko napisem ker kar nekaj vem o VTR...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo,

 

sem se lotil malega servisa in imam eno vprašanje; menjam zavorno olje in olje za sklopko - koliko ga potrebujem?

 

Najlepša hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol litra bi moralo biti dovolj, meni ga je ostalo še nekaj od teh pol litra... Lahko pa si vzameš liter embalažo tudi taka obstaja pa imaš še za rezervo, oziroma glede na to,da je to olje hidroskopično (vleče nase vlago) ga je fino menjat na hitrejši interval,da je zavorno olje skozi v top stanju... Menjam  pa vsako sezono, Motul dot 5.1.

Pa dobro prezrači sistem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol litra bi moralo biti dovolj, meni ga je ostalo še nekaj od teh pol litra... Lahko pa si vzameš liter embalažo tudi taka obstaja pa imaš še za rezervo, oziroma glede na to,da je to olje hidroskopično (vleče nase vlago) ga je fino menjat na hitrejši interval,da je zavorno olje skozi v top stanju... Menjam pa vsako sezono, Motul dot 5.1.

Pa dobro prezrači sistem!

hej,

res najlepsa hvala za pomoc! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol litra bi moralo biti dovolj, meni ga je ostalo še nekaj od teh pol litra... Lahko pa si vzameš liter embalažo tudi taka obstaja pa imaš še za rezervo, oziroma glede na to,da je to olje hidroskopično (vleče nase vlago) ga je fino menjat na hitrejši interval,da je zavorno olje skozi v top stanju... Menjam pa vsako sezono, Motul dot 5.1.

Pa dobro prezrači sistem!

A bi mi mogoce priporocal katero viskoznost motornega olja dam not, 10w40 al 15w50, tocim pa Motul 300V...

thanx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi mogoce priporocal katero viskoznost motornega olja dam not, 10w40 al 15w50, tocim pa Motul 300V...

thanx!

Če že daješ ta tip olja potem daj raje slednjega, drugače je pa tudi 5100 enake viskoznosti povsem zadovoljiv, no razen če je stil vožnje na hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Malo ste me nakurili za VTR-ko. Začel sem se zanimati zanjo, ker sem videl ta oglas http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8719972, pa me zanima, kakšna se vam zdi. Nisem šel gledati, ampak prodajalec se mi zdi fer, lepo je napisal, lepo je poslikal motor, ki je videti še kar originalen (smerniki, izpuhi), kar mi je všeč. Kar pa je zamenjal, doda tudi zraven originalne dele in nehomologirane izpuhe. Ker iščem nekaj solidnega za malo denarja, se mi zdi VTR kar dobra izbira.

Kakšne dobre ideje? Nasveti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin problem jo bo še kdaj prodat, ker nenormalno pije in nikamr ne gre. Jez se kar fajn zabavam z mojo recesijsko fighterko. 108000+km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin problem jo bo še kdaj prodat, ker nenormalno pije in nikamr ne gre. Jez se kar fajn zabavam z mojo recesijsko fighterko. 108000+km

Hahaha. Tale iz oglasa je že šla, očitno. Pa ne k meni. Motorja nimam zato, da bi mi malo žrl. Ampak, gre pa najbrž ne tako slabo. Sicer je še nisem peljal, ampak vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha. Tale iz oglasa je že šla, očitno. Pa ne k meni. Motorja nimam zato, da bi mi malo žrl. Ampak, gre pa najbrž ne tako slabo. Sicer je še nisem peljal, ampak vseeno.

sej sm cinizem zganjal. vozim jo 40 000km, pije mal vec kot 4 valjniki, tud ce jo primerjam z istimi letniki, je bol pozresna. zmerna voznja 7,5 mal na poskok pa litr vec. dostkat berem kako ljudem motorji pijejo 3,4 in letijo ko rakete, pa sem mal v zadregi. gre zelo solidno, ni pa to 150 bhp stroj. Ko se pelem s kakim sodobnejsim motorjem in pol presedem na vetko, me po navadi preseneti da se staro kljuse tako zivahno pele. Skoda de ti je zbezala, za ta dnar je bla videt super. pa se "tanova" je bla. digi stevc, sirsa belanca in predvsem 2l vecji tank......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm cinizem zganjal. vozim jo 40 000km, pije mal vec kot 4 valjniki, tud ce jo primerjam z istimi letniki, je bol pozresna. zmerna voznja 7,5 mal na poskok pa litr vec. dostkat berem kako ljudem motorji pijejo 3,4 in letijo ko rakete, pa sem mal v zadregi. gre zelo solidno, ni pa to 150 bhp stroj. Ko se pelem s kakim sodobnejsim motorjem in pol presedem na vetko, me po navadi preseneti da se staro kljuse tako zivahno pele. Skoda de ti je zbezala, za ta dnar je bla videt super. pa se "tanova" je bla. digi stevc, sirsa belanca in predvsem 2l vecji tank......

Saj sem tudi jaz to razumel kot cinizem. Niti mi ni zbežala, ker bom motor kupoval šele pred naslednjo sezono, imam precej dobre razloge za to.

Sicer VTR-ka ni bil moj načrtovani nakup, ampak konkretno to iz oglasa pa bi kupil, saj sem glede motorja in lastnika dobil neverjetno pozitiven občutek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo,

evo moje rakete, rabil pa bi pomoč pri izpuhih. Karboni so mi počli pa sem v Žalcu dobil rostfrei ovoje. Ampak je mož na mojo nesrečo not nabil knauf volno. Rabil bi volno za lonce. Pa če kdo mogoče ve, če bi se dalo dobit karbonske ovoje.

lp

21042010301.jpg

28092010556.jpg

Popravljeno . Popravil k1r2t3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa. Si jo uvozil? Za Akrapovičeve zadeve kontaktiraj Listicka, on ti bo najlaže svetoval. Kako si pa rešil glede homologacije izpuha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!