Skoči na vsebino

Triumph Daytona 675


jax

Priporočene objave

Objavljena je prva uradna fotografija! :OK:

Triumph 675 Triple

In tudi podatek o moči:

It will make 123bhp and make peak power at 12,200rpm.

Vir...

Še fotka:

post-2284-1126684251_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par zanimivih informacij:

Triumph claims roughly 123 horsepower at the crank and a dry weight of 363 pounds. Expect the Daytona 675 (an in-line three-cylinder) to be extremely narrow at the rider's knees (narrower than any of the current 600cc, four-cylinder Japanese sport bikes).

Vir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lep, lep...najbolša izbira za supersport...

p.s. :topic: ...margo, nč ne obveščaš :angry: ...hehe :P

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še dve slikce in nekaj podatkov...samo pozicija bo pa spet wrist killer-ska :grrr :grim

lp flox

post-2086-1126725180_thumb.jpg

post-2086-1126725213_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Sem bral primerjalni test z japonsko konkurenco. Motor je sicer bil predprodukcijski vendar so bili testniki zelo navdušeni. Dobil sem celo občutek da skoraj ne verjamejo da je tako dober. Dobra alternativa japoncem z nekaj več imidža. Prvi triumph ki zna resno mešat štrene, čeprav po mojem je r6 spet naredila velik korak.

V milanu pa sta r6 in triumph 675 zagotovo bila zvezde salona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral primerjalni test z japonsko konkurenco. Motor je sicer bil predprodukcijski vendar so bili testniki zelo navdušeni. Dobil sem celo občutek da skoraj ne verjamejo da je tako dober. Dobra alternativa japoncem z nekaj več imidža. Prvi triumph ki zna resno mešat štrene, čeprav po mojem je r6 spet naredila velik korak.

V milanu pa sta r6 in triumph 675 zagotovo bila zvezde salona

kje se da prebrat ta test :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kateri bi zmagal na japonskem testu... :hmm:

Nisem rekel da je zmagal, niti to niso rekli testniki. Za razliko od nekaterih nemških revij so angleške zelo fer in triumph še ni nikoli zmagal v primerjalnih testih. Mogoče kdaj speed triple.

Je pa v prilogi predstavljen kompleten razvoj motorja v reviji so se pa zapeljali z njim in z japonci.

Na žalost sem revijo pozabil doma in do januarja ne grem domov. Če pa bo takrat še zanimanje pa lahko poslikam in spravim gor......

Popravljeno . Popravil a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za supersport ma mal preveč ccm-jev ,pa še rekl so da nimajo namena dirkat z njim(Triumph)

Kubatura je prov primerna za supersport. Je vmes med 4 cilindri 600 in 2 cilindra 750. Tako da s tem ne bo problemov. Za Angleško supersport prvenstvo ga že pripravljajo, seveda v privat rokah. Tako da mogoče tud svetovno ss ne bo problem če se bo izkazal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po prvih testih (nemški PS, povzetek prvih vtisov alana Catcharta) je izdelek precej razburljiv tako s tehnične plati kot po vtisih s prvih voženj.

Arrow ima nared race izpušni sistem, z novim mapingom in ostalimi finočami (race ready) je govora o 130 PS na kolesu.

Prvi primerki pri meritvah moči na kolesu prekašajo lani vodilno 636.... :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime je skupno...

Sicer pa to sploh nima veze z naslovom teme, mar ne?

Dejstvo je, da je ta mala Daytona prav svez veter v dolgocasni ponudbi 600 cc motorjev. Tako po svoji obliki, motorju, zvoku, kot (baje) po sposobnostih...

Kako se bo pa prodajala, pa bomo videli. Triumph itak nikoli ni stremel k ne vem kako velikim serijam. Dejsto pa je, da njihova 4 valjna 600 serija (TT, daytona 600, daytona 650) ni bila slaba... Dalec od tega, bili kar konkurencni japonckom, edino cena in navor pri malih obratih jim je povzrocal tezave...

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!