Skoči na vsebino

Kawasaki KLE 500


BRANE

Priporočene objave

Želel sem le info, če kdo pozna koga, ki prodaja moto dele.

Informacije sem našel na facebooku.

Zlomljen pa ni cilinder ampak del cilindra, ki drži ročko.

Se opravičujem za vse težave in napačno opisane stvari.

Hvala za vso pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, 

Ima mogoce kdo od vas namontirano navigacijo na armaturi nad stevci? Ce imate, lahko pokazete vaso resitev nosilca? Vsaka smernica ali nasvet sta tudi dobrodosla. 

Lp, pa ostanite zdravi ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo Bizkit,  

KLE je bolj skromen z opremo ima pa na krmilu tanko vodoravno cevko, ki je priročna za dodajanje manjkajoče opreme (merilci temp.,ura,....) in tudi GPS nosilca.  

Na tem delu sem dodal alu ploščico, na kateri je vse kar potrebujem na poti, vklop/izklop stikal mogoč  z rokavico. Tam je tudi GPS nosilec, skrit za vizirjem in ne moti pogleda na števce.

Če želiš slikico, kako izgleda, mi javi, lp

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi te prosil, da pokazes svojo resitev. Mogoce mi bo pa prav prisla ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

včeraj sem s KLE-jem naredil malo čez 300km, pa me je začela rit boleti. Razmišljam, da porežem peno v sedežu in vstavim gel vložek. Je za kupiti te modre iz ebaya ali kakšne renomirane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, birca said:

Pozdravljeni,

včeraj sem s KLE-jem naredil malo čez 300km, pa me je začela rit boleti. Razmišljam, da porežem peno v sedežu in vstavim gel vložek. Je za kupiti te modre iz ebaya ali kakšne renomirane?

Sva ravno s prijateljem predelovala njegov famozni supermehki boleči kle500 sedež.

Malo se je porezala pena da je bolj enduro sedež in na vse skupaj dala dve vrsti trše pene. Še vedno je na testu, vendar dobro kaže. Ni sicer še zaklamfan, je pa motor otovorjen in čez nekaj dni odide  na nekaj tisoč km dolgo pot.

Če ga vidim pred odhodom bom fotografiral sedež :)

PS

Podloži nekaj trše pene in veliko testiraj, da vidiš kaj ti paše na tvojo rit.

Moje predelava za moj sedež :)

https://www.youtube.com/watch?v=evpsvyAfShs

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav fantje in dekleta :)

Videl sem par posnetkov TET-a in sem se navdušil, da bi tudi sam kaj takega zganjal. Imam omejen oz. rečmo testni proračun 2k€ za neko zadevščino.  Zaenkrat sem šou pogledat 2 DR650, od tega je bil en za večna lovišča, tadrug pa kot nov ampak z vprašljivimi papirji, ki se jih lastniku ne da zrihtat, ampak je čisto na izi, pa jih lahko sam, on mi pa dostavi motor :D mhm.

Pogledat sem šou še KLR650, ki je bil bistveno boljši od obeh suzik, sicer 88 letnik, ampak super ohranjen in tudi peljal se je ok. Potem sm pa nekaj zagledal to zadevo, zgleda v bistvu razen mašine praktično isto kot KLR, pa kr nekaj se jih prodaja, tako da imam nekaj izbire.

Nimam offroad izkušenj, razn en tedn krosiranja po puščavi na CRF450. Bi bil to ok motor za moje potrebe in kako se kaj primerja s KLR? Aja, drugače vozim Z1000sx pa SV650, kar sicer veretno ni pomembno, ampak ajde :)

Pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

A mi lahko kdo pomaga kam prikljucit side stand switch? Mam letnik 1992. Na staremu switchu so kabli odrezani in ni nikjer videt na motorju kam bi se naj to prikljucilo. Kupil novega in opazil, da so na staremu zice porezane sele sedaj, ko sem ga snel :)

hvalaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!