Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Čakamo CBF 1000!

Za videti, prijeti, probati, cena?

Kdo ve?

:? :hmm:

Redna cena z ABSom 2.176.000 pri AS ..Na uho mi je prislo, da bi naj neka firma v okolici Ljubljane isti motor prodajala za cca 1.800.000..Ta ista firma na bi v lansekm letu prodajala ninje 636 po smešni ceni..Baje so imeli tudi neke akcije, da si po opravljeni registraciji dobil nazaj 850 eur?Ve kdo kaj več katera firma bi to bila..Naj pa bi bili motorji novi iz nemčije z euro garancijo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tale Honda lepa :P !! Oblika je stvar okusa, ampak no kancu je itak važno samo to, kako se stvar pelje. Z veseljem bi jo meu :OK:

Born to be wild! Cici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redna cena z ABSom 2.176.000 pri AS ..Na uho mi je prislo, da bi naj neka firma v okolici Ljubljane isti motor prodajala za cca 1.800.000..Ta ista firma na bi v lansekm letu prodajala ninje 636 po smešni ceni...

'typeR'

Hvala za info! vse je dobro, samo da je. lažje bomo "prežvečili" zimo.

Imaš nadvse zanimiv naziv. Če je kaj povezan s tem, oz. če si lastnik, se mi pa javi na PM.

Hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

8141928.jpeg

Danes sem jo pa prijel. Nežno, s polno mero rahločutja! Bila je čisto gola...

...HONDA CBF 1000

In nič se ni branila... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem jo pa prijel. Nežno, s polno mero rahločutja! Bila je čisto gola...

...HONDA CBF 1000

In nič se ni branila... :friend1:

ys

sm jo tudi nadlegoval danes v ASu ... kot narejena zame

:wub:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bo letos hud bestseller po mojem ...

gotovo

ys grem najprej kupit srečko - potem pa tečem h Habatu

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ HHV (Objavljeno 9 Mar 2006 @ 13:31)

" Na prvi pogled je bila tudi meni zelo všeč. Potem pa sem po primerjavi določil, da je 900 Horneta boljša izbira. "

Ne pozabi pa, da je sedaj Hornetka z 80 kw v najvisjem razredu za registracijo, CBF-ka pa z 72 nizje za 45 k SIT na leto. Zaradi tega bo rabljeno Hornetko tudi tezje prodati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

228 ni glih neka huda teža ... kdor zna, mu verjetn tut 260 kg ni problem premetavat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...228 kilc :hmm: ...no sicer pa ni mišlena za premetavat se iz ovinka v ovink

Hola!

Ne, 250 kg... z ABSom verjetno še kakšna kilca več... definitivno ni za premetavat - za take hece delajo vsaj 50, 60 kg lažje motorčke

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bo letos hud bestseller po mojem ...

Mozda u Slo ali u Hrvatskoj sa cijenom od 2.556.980 (77.990kn) rijetko ce ju tko kupiti. To je model bez ABSa :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozda u Slo ali u Hrvatskoj sa cijenom od 2.556.980 (77.990kn) rijetko ce ju tko kupiti. To je model bez ABSa :angry2:

Linza sused, kolikor vem bi naj bila cena z ABS-om v SLO okoli 2.100.000 SIT. Za sosednjo Hrvaško pa žal ne vem. Kje si pa dobil te podatke o ceni? Bok!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst sm jo dons mal šlatu v AS u..... majhna zverinica, manjša od moje kravce TDM.... sm prčakvou malenkost več. 2.169.000,00 z absom. neki je. Komi čakam testno... :OK:

pa še to: upam, da s kufrom ne pokriješ ključavnice zadnjega zica :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys

sm danes spet malo v HMCju božal, občudoval in pomerjal

mamo vseh motorjev

:blush:

BTW:

ena huuuda novica:

Habat bo spet prodajal Yamaho - pa biiistveno ceneje od Delta Team-a Krško!!

Podrobnosti na PM

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobro folk kaj vam je? :blink: A imaste raje 102Nm navora na 9000rpm al 97Nm (ZE :klicaj: ) na 6500rpm??

Pri takih enduro/potovalnih rabis navor, ne konje na x0.000 obratih. :doze:

Se strinjam - samo raketaši tega ne razumejo! Meni 124Nm navora paše, še pa še - rdeče polje pri 8500 rpm! S peto delaš kar hočeš. s četrto si hiter, s tretjo pa trga - pa kdo to rab na turing motorju! Je pa fino, če to imaš!

Ampak to ni Honda! :lol1: Proti Hondam nimam nič - da neb, kdo pomislil kaj slabega....

CBF 1000 simpatičen motor!

LP od motorista, ki ima stroj iz sosednje štale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam - samo raketaši tega ne razumejo! Meni 124Nm navora paše, še pa še - rdeče polje pri 8500 rpm! S peto delaš kar hočeš. s četrto si hiter, s tretjo pa trga - pa kdo to rab na turing motorju! Je pa fino, če to imaš!

Ampak to ni Honda! :lol1: Proti Hondam nimam nič - da neb, kdo pomislil kaj slabega....

CBF 1000 simpatičen motor!

LP od motorista, ki ima stroj iz sosednje štale!

predvsem je simpatično to, da so ceno naredili zelo sprejemljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sem bil res presenečen, kako motor dobro vleče že spodaj. Sem prisegal na dvovaljnike, apmak tale CBF-a mi je sesula predsotke o štirivaljnikih. Moram priznat, da me resno mika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!