Skoči na vsebino

SEX in POP PSIHOLOGIJA


XDR

Priporočene objave

Je pa en sex, ki ne sprošča. To je sex, zaradi katerega želiš onega pravega (klin se s klinom zbija).

To je sex s šefom. To je sex brez penetriranja, brez vlage, na suho.

Vendar če sovražnika ne moreš ukaniti, si moraš z njim pomagati. Kako ??

Napr.

Nabijaš in se pribljižuješ vrhuncu, pa bi tako rad še podaljšal užitek. Z malo spretnosti z majhnimi dozicami misli na šefa zadržuješ orgazem. Poudarek je na majhnih dozicah, ker te ponavadi ob prosti misli sex enostavno mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste že pri tem, ali seksate ali ne (malce off topis).... en moj prijatelj ima izgovor za vse tiste, ki niamjo potrebe ali možnosti, gre pa takole:

"Seks i more su zabava za sirotinju"..... A ja nisam siromah... :D :D

Leonu pa: :OK:

:worship: ne bi mogel povedati bolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Valda, da je seks sprostitev, samo je pa tudi res, da s seksom ne rešimo težav, jih samo prikrivamo in potiskamo v ozadje. Pa naj še kdo reče, da nimam prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Valda, da je seks sprostitev, samo je pa tudi res, da s seksom ne rešimo težav, jih samo prikrivamo in potiskamo v ozadje. Pa naj še kdo reče, da nimam prav.

Dost slabo, če kdo misli, da s seksom rešuje težave.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, da je seks sprostitev, samo je pa tudi res, da s seksom ne rešimo težav, jih samo prikrivamo in potiskamo v ozadje. Pa naj še kdo reče, da nimam prav.

Nimaš.

Oz. imaš v tem smislu, kot če bi rekel - če imaš probleme z gležnjem, jih ne boš rešil, če boš šel na masažo komolca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost slabo, če kdo misli, da s seksom rešuje težave....  :hmm:

Sex je drgnjenje spolnih organov, kar privleče do orgazma. Orgazem je dober občutek. Dejte že nehat z enima analiziranjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost slabo, če kdo misli, da s seksom rešuje težave....  :hmm:

Sex ti da zaradi svojega blagodejnega učinka mogoče drugačen pogled, pristop na zedevo, ponavadi takšnega, da se problemi zreducirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa od kdaj je seksanje enako reševanju problemov? Če kje pozabim na probleme, je to ravno med seksom. In kot je Leon rekel, se bo prej zgodilo, da se mi bodo po dobrem seksu zdeli problemi veliko manj radikalni in veliko lažje rešljivi, kot pred seksom. Ergo - če že kaj, seks pomaga, pri psihofizičnem počutju za reševanje problemov, ne pa pri samem reševanju.

Nalepka, kaj je sploh poanta tega topica? včasih se mi zazdi, kot da iščeš vse naokoli, da bi našel temo, s katero bi se vsi strinjali in ti dali velike zasluge za razmišljanje. Sej s tem ni nič narobe .) sam začni raje malo več seksat, pa malo manj razmišljat... .)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte že nehat z enima analiziranjem.

Zakaj?

a zaprem vse teme na Motosvetu?...da ne bo razglabljanja in analiziranja...ne vem če boš verjel ampak nekateri radi analizirajo tisto, kar očem ni vidno in pri tem neznansko uživamo.....cele/o znanosti so se razvile iz tega...ni vse arhitektura.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa od kdaj je seksanje enako reševanju problemov? Če kje pozabim na probleme, je to ravno med seksom. In kot je Leon rekel, se bo prej zgodilo, da se mi bodo po dobrem seksu zdeli problemi veliko manj radikalni in veliko lažje rešljivi, kot pred seksom. Ergo - če že kaj, seks pomaga, pri psihofizičnem počutju za reševanje problemov, ne pa pri samem reševanju.

Nalepka, kaj je sploh poanta tega topica? včasih se mi zazdi, kot da iščeš vse naokoli, da bi našel temo, s katero bi se vsi strinjali in ti dali velike zasluge za razmišljanje. Sej s tem ni nič narobe  .)  sam začni raje malo več seksat, pa malo manj razmišljat... .)

:whistle:

No, tko nekak sem hotla povedat, pa nisem vedla kako... Očitno drugim bolj jezik teče :grim

@Leon: :OK:

Problemi se v vsakem primeru NE odrivajo; zaradi sprostitve oz. dobrega občutka al ne vem česa še, potem kasneje na problem gledaš z drugega zornega kota. In mogoče potem problemi oz. skrbi le nimajo tako velike teže, kot si prej mislil...

Če pa pustiš, da se ti vse nalaga in nalaga in potem še partnerju po možnosti rečeš, da se ti ne ljubi in te kao boli glava al ne vem kaj, si pa nakoplješ le še slabo voljo... :rolleyes:

Ma, res preveč kompliciramo..

Seksat je treba!!!

Razmišljat pa pol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tko nekak sem hotla povedat, pa nisem vedla kako... Očitno drugim bolj jezik teče  :grim

@Leon:  :OK:

Problemi se v vsakem primeru NE odrivajo; zaradi sprostitve oz. dobrega občutka al ne vem česa še, potem kasneje na problem gledaš z drugega zornega kota. In mogoče potem problemi oz. skrbi le nimajo tako velike teže, kot si prej mislil...

Če pa pustiš, da se ti vse nalaga in nalaga in potem še partnerju po možnosti rečeš, da se ti ne ljubi in te kao boli glava al ne vem kaj, si pa nakoplješ le še slabo voljo...  :rolleyes:

Ma, res preveč kompliciramo..

Seksat je treba!!!

Razmišljat pa pol :D

S tem zgoraj napisanim ni bilo povedano "nič".

Mislim, da nebi škodovalo, če si malo Dr. Ruglja prebereš. Na marsikatero stvar gleda drugače, kot mi mislimo, da imamo prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Ergo - če že kaj, seks pomaga, pri psihofizičnem počutju za reševanje problemov,

lahko pa je seks tisti, ki povzroča probleme in psihofizične negativne reakcije pri posamezniku ali več njimi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

a zaprem vse teme na Motosvetu?...da ne bo razglabljanja in analiziranja...ne vem če boš verjel ampak nekateri radi analizirajo tisto, kar očem ni vidno in pri tem neznansko uživamo.....cele/o znanosti so se razvile iz tega...ni vse arhitektura.... .)

No daj, zapri vse teme...

Razprave so super, le tako naprej. Vprašanje je le, koliko je to razglabljanje in analiziranje koristno - včasih dvomim celo, da sploh koristi vsaj posameznikom, ki to delajo ... drugim itak ne - bolj kot ne si udeleženci svetih vojn zatiskajo ušesa pred "nasprotnikovim blebetanjem"... Argumentacija pa je že davno postala zgolj poligon za vaje v slogu.

No, pri samem dejanju seksa tudi ni nekih kvalitetnih analiz in in debat, ampak eno samo nabijanje :P... bognedaj kako pregovarjanje

lahko pa je seks tisti, ki povzroča probleme in psihofizične negativne reakcije pri posamezniku ali več njimi....

"To pa prvič slišim? :hmm: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar mi je Janez Rugljev zaupal njegovo modrost:

Seksualno prebujena ženska je tista, ki zna uporabiti svoje mednožje za začaranje norih dedcev......Da lahko reče: se bom razgalila, ti jo bom nastavila. Jo boš imel, lahko jo gledaš, lahko masturbiraš, lahko pa me tudi pokavsaš. To mora znati. Če tega ne zna, je infantilna, neuporabna, je kod klada.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sex je drgnjenje spolnih organov, kar privleče do orgazma. Orgazem je dober občutek. Dejte že nehat z enima analiziranjem.

pa sem dočakal, brithna izjava brihte! way to go my man!!!!!! :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj?

a zaprem vse teme na Motosvetu?...da ne bo razglabljanja in analiziranja...ne vem če boš verjel ampak nekateri radi analizirajo tisto, kar očem ni vidno in pri tem neznansko uživamo.....cele/o znanosti so se razvile iz tega...ni vse arhitektura.... .)

Kdaj sem pa teb na žul stopu?? :blink:

A je to zato k sem lepši k ti? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ni vse arhitektura....
je pa bistveno več kot si kdo misli :photo: Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem zgoraj napisanim ni bilo povedano "nič".

Mislim, da nebi škodovalo, če si malo Dr. Ruglja prebereš. Na marsikatero stvar gleda drugače, kot mi mislimo, da imamo prav.

Tale stavek je meni sporen - mi lahko vemo, da imamo kaj prav - glede na naše gledišče, kar pa še vedno ne pomeni, da nima Rugelj ali kdorkoli drug tudi prav glede na njegovo gledišče oz. stališče.

lahko pa je seks tisti, ki povzroča probleme in psihofizične negativne reakcije pri posamezniku ali več njimi....

TC ampak o tem trenutno nismo govorili. Pa tudi če ima kdo psihične probleme zaradi seksa jih rešuje prej ali potem, med seksom pa proba predvsem seksat.... vsaj meni se to dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!