Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Kolomba

To gre vse v rok službe, razne rajse po motorjih in po nam samim he, he samo da ni kaj hujšega. Izkušnje glede zamenjave motorja ima Hop. On se je s tem ukvarjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo jaz spet nisem mel kaj za počet pa sem si naredil senzor pritiska, v primeru, da zmanjka olja oz. ni pritiska.

IMG_20161201_172330.jpg

Potrebna navojna čeljust 10x1.25

IMG_20161201_172358.jpg

Takole pa zgleda zmontirano

IMG_20161201_173524.jpg

Premišljujem :hmm:kakšno bi dal opozorilo!?!?! Lučka na armaturi ali pa zvočno oz. kombinacija obeh. Da bi naredil da mi ugasne si nebi upal. Kakšna ideja? Kakšna dobra opozorilna lučka da se da kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Sicer kot bi primorci to rekli "malo več ksno!" ampak vseeno "Hvala enako!" pa isto vsem "Srečno 2017!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Evo, spet jaz, kupujem gume, sem imel Michellin Anakee 2, pa jih ne dobim več. So bile pa izredno dobre. Anakee 3 mi ne zgledajo glih za enduro. Prosim za predloge, pa če obstja kakšna spletna stran kjer so vse gume gor pa da so zraven podatki o tem kako se obnašajo na mokrem, suhem, terenu... Je bila nekoč ena Francoska stran zelo dobra pa jo izgleda ni več oz. jo nenajdem.

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se kaj držijo ceste, v tem času se pravi 4.000 km kakšno imaš obrabo in predvsem kakšne so po terenu, makadamu? Ali si vozil Anekee2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam GS-a, ampak Anakee3 nikoli več. Poleg glasnosti je tudi oprijem  v suhem  problematičen. Predvsem prednja guma je nekajkrat popostila pri povsem normalni vožnji. Zato sedaj TKC70. Veliko boljša guma, tišja in predvsem spredaj mi ne popušča. Kilometrina pa je povsem primerljiva (z Anakeee 14kkm, sedaj TKC70 12,5kkm ka bo še za kakšnega tisočaka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Mi popolnoma ustreza. Velika kilometrina, suverena na suhem, odlična v mokrem in hladnem, nekoliko nestabilna prednja pri hitrostih nad 150km/h, ki se pa z obrabljenostjo izboljša,  z obrabo pa postanejo nekoliko glasnejše, ampak še vedno manj kot Anakee3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z Anekee prevozil že drugič 20.000 pa bi kar ostal na njh imam zelo dobre izkušnje, nikoli pustile na cedilu, prva guma mi ni nikoli kakor ti praviš "popustila" zadnja pri pospeševanju včasih popusti ampak postopno tako dati je vedno dovolila da popraviš ali nagib ali gas. Pred tem sem pa vozil Dunlop pa se ne spomnim kateri model pa isto zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo. Vsak ve zase. Tako kot smo vozniki in motorji različni, so tudi gume.

Jaz za sem bil na las od katastrofe, ko mi je na dopustu v Grčiji v ovinku (pri čisto turistični vožnji) pobralo prednjo gumo in sem končal na nasprotnem pasu in nasproti avto, ki se je, na srečo, uspel zaustavit. Da sem pri tem z nogo udaril po tleh in me je še kakšen teden bolela niti ne omenjam. Nikoli imel bobrega feelinga. Se ogromno spremeni z menjavo podlage. Tega pri TKC nikoli doživel, pa sem zvozil 2 kompleta na ta starem in sedaj enega na novem (skupaj cca 35kkm).

 

Slika gume na poti na dopust

http://motosvet.com/tabla/topic/40820-stara-jajca/?do=findComment&comment=2370114

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS 1150 letnik 2000 (17 let in pol je star)

 

Gume so novejše :)

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha sem se že ustrašil da gume so tolk, no moj je 27 let star. Ampak tista guma ki si jo kazal je Continental če se ne motim , pa je to slika ko ti je spodrsnila? mi zgleda kot da bi bila preveč surova!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej hoj ..Tudi jaz sem bil takrat z mitaskami kar zadovoljen..Drgac pa pomoje z Metzeler tourance nimaš velik za falit..

Pa l.p Zupi

(Lahk bi se pa kaj dobil če bo še kaj od vremena)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!