Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Evo folk, pa sem tuki pristal, ko mi je en ice zaprl temo... saj ma po svoje prav...

Torej - mene zanima kolk nas vozi super tenere,.... kopiral sem pa vsebino kar semle...

torej spodaj sledi... lp vsem

Pozdravljeni.

Bral sem temo od XT in žlahte, pa tisto o lastnikih BMW-jev.... Tema od xt je iz leta 2002, zdaj me pa zanima, kolk nas še vozi Yamaho XTZ 750 super tenere - v letu 2005 in kolk jo misli "gonit" še naprej.... mogoče do oldtajmerstva :)...

:nono: ne XTjk, ker jih še delajo, pa so čist druge mašine gor...

se pravi: motoristi z xtz750, napište, da vidmo kolk nas je še....

Moje izkušnje do sedaj so dobre. Z motorjem sem zadovoljen, problem se mi zdi edino sedež, ki mi po kakšnih 2 urah začne matrat mojo rit.... :hmm:

Jo pa mislim gonit še naprej, drugo leto še ziher... :naughty:

Evo, jaz so mam še....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo samo trije oz. štirje, ki še furamo STjke, potem dam za rundo... :rolleyes:

:beer2:

... ampak mislim, da se bomo počas že nakapljal.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo samo trije oz. štirje, ki še furamo STjke, potem dam za rundo...  :rolleyes:

:beer2:

... ampak mislim, da se bomo počas že nakapljal.... :)

Evo ga še eden, ki se je nakapljal. Ti ne bo treba plačat pira :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo darel in Polž, kje sta se tako dolgo obirala .) Je tudi mene že zaskrbelo, da je Super Tenerejk res samo še štiri ostalo v Sloveniji :hmm:

Kakšne vozita?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bela, letnik 91, ko jo bom slikal jo dam v profil. Zelo hvaležen in neuničljiv stroj! :worship: Jaz jo bom pa še kar imel zato, ker še nisem nič pametnega videl na tržišču. Škoda da kaj takšnega ne izdelujejo več. :BUA: Drugače, polž jest imam tudi take nosilce za kovčke zdej bi si pa še kupu take kovčke kot jih ima zgoraj na sliki climber.

LP

Popravljeno . Popravil dravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo, saj je še nekaj teh mašinc... naštel 8. do zdaj... :OK:

če sem prav štel....

1 jaz

2 climber

3 polž

4 simonsi

5 dravni

6 darel

7&8 bisson & son

Moje mnenje je, da je res je, da je motor star, je pa klasa zase po mojem... lahko bi mal manj kuril, samo itak ni nič vreden, tko da za tak cenk je boljš da ga zgoniš do amena....

sam hudič noče crknit... :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala O:-) , da ne crkuje, ker je vzdrževanje dokaj drago. Kar se pa tiče porabe pa Super Tenerejka ni narejena, da bi šparala, se veš, da ko daš gas XTZ-jka nič ne sprašuje ali bi šla ali ne bi šla ampak GRE!!! Kar se pa tiče števila 8 se mi pa zdi mal mal. :? Po moje jih mora biti še kaj, kaj ostali pravite?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje jih mora biti še kaj, kaj ostali pravite?

Sem pa tja še srečam kako, glede na to da pa je že skoraj 10 let več ne delajo???

Glede na to, da pa je moja ST nekoliko predelana in sem tako že kupil, bi me prav zanimalo kaka je razlika med voznimi lastnostmi originalne in moje.

Recimo v nedeljo imamo v Ljubljani šolo varne vožnje in če se komu od vas da priti na obisk???

Če ne pa se mogoče enkrat dobimo na pijači, pa rečemo eno supertenerjevsko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa tja še srečam kako, glede na to da pa je že skoraj 10 let več ne delajo???

Glede na to, da pa je moja ST nekoliko predelana in sem tako že kupil, bi me prav zanimalo kaka je razlika med voznimi lastnostmi originalne in moje.

Recimo v nedeljo imamo v Ljubljani šolo varne vožnje in če se komu od vas da priti na obisk??? 

Če ne pa se mogoče enkrat dobimo na pijači, pa rečemo eno supertenerjevsko :OK:

Climber, moja je še čist originalna :naughty: pa v nedeljo nameravam pridt pa še na pijačo lahko gremo. Upam da bo še kdo prišel z ST-tejko.

Kaj pa imaš predelanega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dravni, se ti opravičujem, ker nisem utegnil kaj več, kot spregovoriti nekaj besed s tabo. Žal si potem odšel, ker na koncu delavnice, bi lahko sprobala motorčke.

No ja pa drugič, se mogoče dobimo vsi ST-jevci na kaki pijači in izmenjamo mnenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dravni, se ti opravičujem, ker nisem utegnil kaj več, kot spregovoriti nekaj besed s tabo. Žal si potem odšel, ker na koncu delavnice, bi lahko sprobala motorčke.

No ja pa drugič, se mogoče dobimo vsi ST-jevci na kaki pijači in izmenjamo mnenja!

Climber ni problema, sej vem da si bil tam kot organizator in da si imel ogromno dela, jaz pa nažalost nisem mogel počakati do konca. :(

Glede ideje, da bi se dobili vsi ST-jevci je zelo dobra :OK: upam, da se bo še kdo strinjal s to idejo in da naredimo en krog - "okoli Slovenije" :D Sej če bo kdo imel čas za kakšen krog naj piše oz. se pozanima oz. predlaga!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

climber, dravni... jaz se strinjam... da gremo na kakšno pijačo....

Žal mam že odjavljeno mašino, tko da si kaj prav daleč ne upam vozit... :(

Saj veste, ta ustavi policaj (če mu počakaš :) ), pa te gleda tkole :hmm:

Je pa res, da nas ni več prav "mnogo"...

Pa naj še rečem, da sem enkrat v preteklosti dobil še eno fotomontažo za XTZ 1000.... pa je folk res mislil, da bo Y delala tudi 1000ko... So mel celo na švicarsko/nemškem XTZ forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sem mislil da bi naredili kar en dober krog, vmes bi se ustavili na kakšni kavici, potem pa še mogoče na kakšno pico pa nazaj domov. :devil:

Drugače Ozzie jst pa mojga sploh ne odjavljam. Kadar je lep vreme kar naredim en krog brez bojazni za policaje. Ceno za kazen sicer ne poznam ampak mislim, da bi tisti povrnjeni denar ves zapravil za kazen.

Kaj pravte ST-jaši? <_<

LP

Dravni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker si se šele zdaj spomnil, ko sem že prodal motor. Bi šel kakšno furco :(

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker si se šele zdaj spomnil, ko sem že prodal motor. Bi šel kakšno furco :(

Ja jaz bom šel, s čem misliš pa ti iti :whistle:

LP

Dravni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!