Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Pozdrav,

 

Za ST 750 iščem plastike, rabim prednjo masko, ter levo + desno plastiko rezervoarja. Če se komu kje kaj valja se priporočam :)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Evo jaz sem mojo prvzdignu za 2 cm, se še nisem peljal tako da ne vem kako se obnese. Sem probal s 2 cm pa je vse preveč na silo. Je pa zadeva iz aluminija, podrejana na premer cevke katera je v vilicah.

 

post-9108-0-80453100-1373662519_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem lih obratno naredil...spustil vilice za cca 15mm

tako da je bolj "napicena" na sprednji gumi.

zadaj sem dal ta dalse vilice tako da je masina visja.

 

 

po vasem bi se lahko dalo na vsako vilico en ventil kot imajo npr vilice od yamahe tt 600?

na tak nacin bi se lahko  nastelalo trdoto vilic preko tlaka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No, evo, sem mislil, da bom obrnil števec na 0 pa mi je prav števec km začel nagajati. Hitrost kaže, kilometre pa obrača kot se mu zazdi. Zadnjič jih je od 70 realnih dodal 16. na oba števca. A je kdo že imel tak problem?

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

 

Evo jaz sem mojo prvzdignu za 2 cm, se še nisem peljal tako da ne vem kako se obnese. Sem probal s 2 cm pa je vse preveč na silo. Je pa zadeva iz aluminija, podrejana na premer cevke katera je v vilicah.

 

attachicon.gifIMG_20130709_185059-1.jpg

 

Sem naredil kar lepo števili km pa moram reči, da se pri upravljanju z motorjem ne opazi razlike, je pa hod definitivno daljši in pa spredaj se mi zdi mehkejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo, sem mislil, da bom obrnil števec na 0 pa mi je prav števec km začel nagajati. Hitrost kaže, kilometre pa obrača kot se mu zazdi. Zadnjič jih je od 70 realnih dodal 16. na oba števca. A je kdo že imel tak problem?

lp vsem

Razdreti števec pa boš videl, pomoje so šli zobniki ali pa se je kakšna os snela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

1zcc2.jpgEvo sem zgubil vzmer od centralnega štenderja (stojala). Izgleda je počila in odpadla. Začelo ropotat med vožnjo kot da mi je pol motorja razpadlo. Že naročil drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

So mi poslali novo vzmet in to brezplačno ne moreš verjeti. Vsaka čast tem romunom Opozorili so me, da ga jo bo zelo teško gor dati in je res, sem se namatral kakšne 2 urce da sem pogruntal sistem. :headbang:  So mi pa poslali še dve slikce za možen način menjave pa sem imel premalo drobiža he,he.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hojla vsem po dolgem času.Takšne slike pogrešam .Jaz sem sicer mojo ST prodal(MI JE ŠE VEDNO ŽAL) sem pa kupil AFRIKO tak da se priporočam drugo leto za kakšno ponovitev (brez mojih težav seveda) :kva2: :kva2: L.P.ZUPI

post-13440-0-84026100-1383323381_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem po dolgem času.Takšne slike pogrešam .Jaz sem sicer mojo ST prodal(MI JE ŠE VEDNO ŽAL) sem pa kupil AFRIKO tak da se priporočam drugo leto za kakšno ponovitev (brez mojih težav seveda) :kva2: :kva2: L.P.ZUPI

Kje si pa to slikco potegnil ven - iz naftalina? kero leto je bilo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to slikco potegnil ven - iz naftalina? kero leto je bilo to?

To je blo davnega 2008 ,kosi bil še ti (dravni) jaz sem mel pa superco :kva1: :kva1: Drugač maš pa slike še ker na strani 22,23 itd.L.P ZUPI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je blo davnega 2008 ,kosi bil še ti (dravni) jaz sem mel pa superco :kva1: :kva1: Drugač maš pa slike še ker na strani 22,23 itd.L.P ZUPI

Ej kaj čas teče :blush: .

 A smo bili takrat še mladi in lepi al smo zdej samo in! :kva2:

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojo superco zaradi neuporabe spomladi prodal.

 

 

 

Pravkar med pospravljanjem garaže sem našel še eno raztezno posodo za hladilno tekočino, bila je nabavljena za rezervoar za homemade kettenoiler. Se jo montira poleg originalne, je ravno dovolj prostora.

 

 

Na rezervi imam še hladilnik, ventilator hladilnika, regler(tavelik), bencinpumpo, originalne spr. luči... če bi kdo kaj rabil. Telefon je v profilu.

 

Pa ca 10k km rabljene zobnike 16/48(mogoče sem falil, pišem po spominu, v glavnem malo počasnejše razmerje) bi tud moral še nekje imet.

 

 

lp, gregor

Popravljeno . Popravil stenere
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojo superco zaradi neuporabe spomladi prodal.

 

 

 

Pa ja ne tudi ti??

 

 

Aja a maš un čep "črn" za ekspanzijsko posodo??

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Oooo stara klapa. Vidim, da malo obujate spomine. Lepo.

 

Ravni pozabi na LED luči kot glavno razsvetljavo na motorju. Na tem motorju je najboljša predelava na dve kratki in dve dolgi luči, ter žice 2,5mm2 direkt preko relejev in dodatne varovalke iz akumolatorja. 

 

Na novi tenerejki so luči dosti slabše, prav tako ima alternator manjšo moč kot na ST. Jaz sem dal gor dodatno  te luči http://www.louis.de/_50856c204bccb7864742f64b1d35c8ff3d/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10033012 2kom.

In namesto navadnih žarnic xenonske. Razlika je ogromna, prav tako pa ne motiš ostalih udeležencov prometa ker je snop lepo ostro odrezan. Namesto glavne kratke H7 žarnice pa sem montiral H7LED 10W (sveti nič, si pa zelo viden).

 

Poraba je bila prej z eno kratko žarnico 55W. Sedaj je 2 x 35W + 10W kar je skupaj 80W. 

 

Takšna predelava ti trenutno da največ svetlobe za ta denar.  Če kupiš pri Touratechu te stane 700€ (http://shop.touratech.com/fahrzeugausstattung/elektrik-beleuchtung/beleuchtung/zusatzscheinwerfer-xenon-triumph-tiger-1050i-links.html). Mene je stalo okrog 120€.

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo stara klapa. Vidim, da malo obujate spomine. Lepo.

 

Ravni pozabi na LED luči kot glavno razsvetljavo na motorju. Na tem motorju je najboljša predelava na dve kratki in dve dolgi luči, ter žice 2,5mm2 direkt preko relejev in dodatne varovalke iz akumolatorja. 

 

Na novi tenerejki so luči dosti slabše, prav tako ima alternator manjšo moč kot na ST. Jaz sem dal gor dodatno  te luči http://www.louis.de/_50856c204bccb7864742f64b1d35c8ff3d/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10033012 2kom.

In namesto navadnih žarnic xenonske. Razlika je ogromna, prav tako pa ne motiš ostalih udeležencov prometa ker je snop lepo ostro odrezan. Namesto glavne kratke H7 žarnice pa sem montiral H7LED 10W (sveti nič, si pa zelo viden).

 

Poraba je bila prej z eno kratko žarnico 55W. Sedaj je 2 x 35W + 10W kar je skupaj 80W. 

 

Takšna predelava ti trenutno da največ svetlobe za ta denar.  Če kupiš pri Touratechu te stane 700€ (http://shop.touratech.com/fahrzeugausstattung/elektrik-beleuchtung/beleuchtung/zusatzscheinwerfer-xenon-triumph-tiger-1050i-links.html). Mene je stalo okrog 120€.

 

Lp.

Rokrs, hvala za izčrpen odgovor . Ja ravno ta poraba me daje. Koliko W pa ima naš alternator. Ali zdrži teh 80W oz. koliko W lahko gor priklopiš?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokrs, hvala za izčrpen odgovor . Ja ravno ta poraba me daje. Koliko W pa ima naš alternator. Ali zdrži teh 80W oz. koliko W lahko gor priklopiš?

 

LP

350W /5000 rpm,kar je povsem dovolj .Edini resni problem razsvetljave pri ST je 2x35W pri italjanski verziji,nadgradiš na 2x55W H4 in to je to.

Vse ostalo čaranje,sploh če je povezano z precej euri in časa je po moje čista izguba.

Raje se pejte vozit in babe preganjat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

350W /5000 rpm,kar je povsem dovolj .Edini resni problem razsvetljave pri ST je 2x35W pri italjanski verziji,nadgradiš na 2x55W H4 in to je to.

Vse ostalo čaranje,sploh če je povezano z precej euri in časa je po moje čista izguba.

Raje se pejte vozit in babe preganjat.

LP

Vou, na 350W lahko še grelc priklopiš pa se greš komot peljat po tem mrazu in babe preganjat, mala malca he,he samo ne bojo nič videle, se bojo morale prepustiti presenetit :krneki: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo mislim, da sem našel rešitev, žarnico z 60W :mellow:  in to stara klasika he,he

Jaz sem kupil ene philipsove H4 svetijo u nulo. ce hoceš ti preverim katere so.L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil ene philipsove H4 svetijo u nulo. ce hoceš ti preverim katere so.L.p

Zupi, hvala ampak jaz imam še stare, original parabule, tistih nastavkov za H4 pa že dolgo nisem videl. Sem klical za te žarnice (60W je le 60W) pa so mi rekli, da mi bodo po praznikih dali več informacij.

Ali kdo ve kje se dajo še dobiti nastavki iz R2 v H4?

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zupi, hvala ampak jaz imam še stare, original parabule, tistih nastavkov za H4 pa že dolgo nisem videl. Sem klical za te žarnice (60W je le 60W) pa so mi rekli, da mi bodo po praznikih dali več informacij.

Ali kdo ve kje se dajo še dobiti nastavki iz R2 v H4?

Nastavke boš zelo težko dobil.Kupiš pa lahko H5 ki je halogenska z istim ležiščem kot R2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!